O násVolná místaKe staženíKontakt
Pro děti a rodičePro školy
Letní táboryPříměstské táboryPodzim s Robinsonem

Pro děti a rodiče > Letní tábory > Filmový & YouTube tábor

Filmový & YouTube tábor 2018

Staň se filmařem nebo Youtuberem!

Natoč svůj originální příběh v prostředí kouzelnické školy Harryho Pottera

Pojeď na tábor opravdovým parním vlakem, nauč se kouzlit a zažij největší dobrodružství letošního léta!

Ladíme poslední detaily tábora, program a ceny pro rok 2018

Přihlašování začíná 1.1. 2018 !!!

 

Filmový & YouTube tábor 2018

Řekli o našich táborech

Dcerka Viktorka byla z tábora nadšená a už se těší na příští rok!

Lenka Suchánková

 

 

Termíny a ceny – desetidenní turnusy

 

Termín Věk dětíMístoProgram Cena Přihláška  
2. - 11.7.2017 10-16Středisko LitesFilm & YouTube 7 590 Kč  Obsazeno
11. - 20.7.2017 10-16Středisko LitesFilm & YouTube 7 590 Kč Přihlásit on-line Poslední místa
20. - 29.7.2017 10-16Středisko LitesFilm & YouTube 7 590 Kč  Obsazeno

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 

Doprava parním vlakem a cesta autobusem zpět je zahrnuta v ceně.

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 


 

Základní Informace

 

Filmový & YouTube tábor je moderní letní tábor, zaměřený na filmovou tvorbu a nátáčení klipů pro Youtube. Jako doplňek také na hry a pohybové aktivity v přírodě, ve kterých děti všestranně rozvíjíme metodou zážitkové pedagogiky a výchovy dobrodružstvím.

Filmový & YouTube tábor bude probíhat souběžně s táborem Harry Potter ve středisku Lites. To nejlepší z programu inspirovaného příběhem malého kouzelníka zažijí i děti z filmového tábora. Pojedou na tábor kouzelnickým parním vlakem, v prostředí čarodějnické školy a s kouzelnickými rekvizitami natočí svůj krátký film, v roli YouTuberů budou tvořit klipy (nejen) o dění v táboře. Děti v táboře také budou prvními diváky mladých filmových tvůrců. Více v části Program.

 

Věk dětí

10–16 let.

 

Délka turnusů

Filmový & YouTube tábor bude probíhat v desetidenních turnusech (9 nocí).

 

Instruktoři a odborní lektoři

O děti se na táboře starají instruktoři a instruktorky, pedagogové volného času a další profesionálové, kteří mají zkušenosti s dětmi a práce s nimi je baví. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

I počet vedoucích je nadprůměrný, tak abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Na táboře je na každých 7 dětí jeden dospělý.

Odbornou část programu s mladými filmaři absolvují pedagogové a studenti z filmových škol a škol zaměřených na reklamní tvorbu.

 

Další praktické informace o táboře  

Filmový & YouTube tábor 2018 Filmový & YouTube tábor 2018 Filmový & YouTube tábor 2018

 

 


 

Program tábora

 

Filmový & YouTube tábor 2018

 

Staň se filmařem nebo YouTuberem!

Během tábora natočíš svůj krátký film. Se vším všudy. Vyzkoušíš si jak roli herců tak i různé profese filmového štábu. Začneme vymýšlením a psaním scénáře, zkoušením hereckých rolí a seznamováním s filmovou technikou. Pak přijde na řadu výroba kostýmů, dekorací a rekvizit.

Naučíš se dělat i jednoduché triky, vyzkoušíš si některé speciální efekty. A pod dohledem lektorů si budeš moct zahrát i na kaskadéra.

Jeden den bude věnovaný samotnému natáčení. A po něm budeš asistovat profíkům u střihu a postprodukci filmu. Na závěr proběhne slavnostní premiéra natočených filmů v táborovém letním kině. Za nejlepší výkony udělíme zlaté Robinsony.

Také ti ukážeme triky Youtuberů. Jak to dělají, že jejich klipy mají úspěch, jak točit pro YouTube, jak získat spoustu fanoušků. Během tábora si můžeš vyzkoušet roli Youtubera nanečisto. S kámošema budeš natáčet klipy z dění kouzelnické škole, táborové challenge, a nebo … A nebo co tě napadane! Protože na tvých nápadech záleží. A jen na Filmovém a YouTube táboře jim můžeš vdechnout život.

 

To nejlepší z Harryho Pottera

Když zrovna nebudeš filmovat, budeš si moct vyzkoušet to nejlepší z programu inspirovaného příběhem Harryho Pottera. Třeba kouzelnické triky, famfrpál, kouzelnický jarmark, lanovku a spoustu dalších vychytávek. Třeba něco z toho použiješ i ve svém klipu.

 

Výprava, která umocní prožité dobordružství

Středisko po dobu tábora kreativně přetvoříme do originání verze školy čar a kouzel. Použijeme některé filmové nápady a připravíme i vlastní překvapení. Spousta menších či větších dekoraci a rekvizit bude dotvářet nejen dobrodružství Harryho Pottera, ale budou zároveň k dispozici pro filmování.

Třeba do svého filmu zapojíš originálně vyzdobenou jídelnu pro slavnostní večeři, famrpálovou arénu, nebo třeba Hagridovu chýši.

 

Léto je čas zábavy

I když bude filmový program nabitý, určitě se najde čas i na koupání, fotbálek, večerní zpívání u ohně, výlet, a další oblíbené zábavy.

 

Filmový & YouTube tábor 2018 Filmový & YouTube tábor 2018 Filmový & YouTube tábor 2018
Filmový & YouTube tábor 2018 Filmový & YouTube tábor 2018 Filmový & YouTube tábor 2018
Filmový & YouTube tábor 2018 Filmový & YouTube tábor 2018 Filmový & YouTube tábor 2018
Filmový & YouTube tábor 2018

 

 


 

Parním vlakem na tábor !

 

Filmový & YouTube tábor 2018

 

Velké dobrodružství začne na nástupišti 9 a 3/4 :-)

Chceme dětem připravit úžasný zážitek a tak už samotný odjezd na tábor bude stylový a dobrordružný. I účastníky Filmového & Youtube tábora chceme zapojit do hlavního tématu tábora. Historický vlak tažený parní lokomotivou bude vyjíždět ze Smíchovského nádraží. Na nástupišti před odjezdem připravíme pro děti i rodiče stylovou show. Zájemci si budou moci prohlédnout lokomotivu a podívat se do kabiny strojvůdce.

Na nástupišti 9 a 3/4 samozřejmě potkáte jen samé kouzelníky. Budeme rádi, když i účastníci tábora přijdou rovnou k odjezdu v čarodějnickém úboru, nebo alespoň s kouzelnickým kloboukem.

Vlak dojede podle možností na trati buď do Mnichova hradiště nebo do Mladé Boleslavi. Krátký zbytek cesty do střediska pojedeme autobusem.

Víme, že pro mimopražské účastníky bude cesta do Prahy starost navíc, ale věříme, že unikátní zážitek z cesty vlakem plným malých i velkých kouzelníků tyto komplikace vynahradí.

 

Cesta zpět

Zpátky z tábora děti přivezeme autobusem. Pokud to pro vás bude jednodušší, můžete si je vyzvednout osobně přímo ve středisku.

Autobus bude přijíždět opět na Smíchovské nádraží v Praze. Jízda parním vlakem a cesta zpět autobusem je zahrnuta v celkové ceně tábora.

 


 

Místo konání

 

Filmový & YouTube tábor 2018

 

Rekreační středisko Lites

RS Lites leží v Českém ráji, v malebném údolí říčky Zábrdky, nedaleko Mnichova Hradiště.

Areál střediska i okolní louky a lesy jsou ideálním terénem pro dobrodružství a hry v přírodě. Říčka Zábrdka je v okolí tábora ještě potok, na koupání a blbnutí ve vodě je nejlepší přírodní koupaliště v nedaleké Bukovině, kam vyrazíme krátkým pěším výletem. V případě špatného počasí je ve středisku krytý bazén.

V táboře je několik hřišť, tělocvična, spousta větších i menších aktivit a atrakcí, které obměňujeme podle tématu tábora. Každý rok připravujeme pro děti nějaké nové překvapení.

 

Ubytování

Ve středisku je několik typů ubytování. Pro Filmový & YouTube tábor počítáme s využitím 6-ti lůžkových pokojů v hlavní budově. Na každém patře jsou WC a sprchy, a pokoj pro vedoucí, kteří budou na účastníky dohlížet.

Pokud by byla potřeba další kapacita, využijeme velkých dvoupatrových pokojů ve zděných domcích. Každý domek má oddělený vchod, vejde se do něj ideálně oddíl, tedy 18–20 dětí. V každém domku má prostor i dospělý, který na děti dohlíží. Sociální zařízení jsou přímo v přízemí domku, sprchy a další WC hned v budově vedle.

využijeme 8-mi lůžkové chaty.

 

Stravování

Probíhá 5× denně. Začíná se bohatou snídani, následuje dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře. Děti jí zdravě, jídelníček je upravován i podle probíhajícího programu. Vyhýbáme se smaženým jídlům, do pokrmů zapracováváme zeleninu. Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře nebo něco na zub, když zrovna kručí v břiše. Stejně pečlivě dbáme i na dostatek pití během celého dne.

 

Další informace o rekreačním středisku Lites

 

Filmový & YouTube tábor 2018 Filmový & YouTube tábor 2018 Filmový & YouTube tábor 2018

 


 

Všichni připravit,

Filmový & YouTube tábor 2018

 

herci na plac!

Filmový & YouTube tábor 2018

 

Kamera!

Filmový & YouTube tábor 2018

 

Klapka!

Filmový & YouTube tábor 2018

 

AKCE!!!

Filmový & YouTube tábor 2018

 

Přidej se k nám a staň se filmařem nebo Youtuberem!

Filmový & YouTube tábor 2018

 

 


 

Těšíme se na setkání v létě!

 

Kontaktujte nás

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

HOT LINE - Petra Melecká

Petra Melecká

739 465 490

Kontaktujte nás