RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontaktOn-line check-in

O nás > Volná místa > Hlavní vedoucí

Hlavní vedoucí

Zažij letní dobrodružství jako hlavní vedoucí školy v přírodě nebo letního dětského tábora!

Koho hledáme?

Nejdůležitější součástí každého tábora a krkem, který hýbe hlavou, je vždy hlavní vedoucí. Pokud Ti je víc jak 18 let a myslíš si, že jsi reprezentativní typ, kterého jen tak něco nerozhází, zvládáš verbální i neverbální komunikaci a dokážeš číst mezi řádky, umíš hodnotit, vést a naslouchat, tak hledáme právě Tebe!

 

Hlavní vedoucí

 

Co očekáváme?

Hlavní vedoucí tábora může svoji práci vykonávat dobře jen v okamžiku, kdy mu tábornictví a vztah k dětem nejsou cizí. Musí k tomu ještě zvládat všechny účastníky tábora, jejich připomínky a zpětnou vazbu, i když není vždy jen pozitivní. Musí zvládnout organizaci i v případě, kdy ostatní mají pocit, že právě zažili konec světa.

Hlavní vedoucí je ten, který fouká rány, hladí po duši a zahlazuje všechny vrásky. Zvládne se postavit táborovým dokumentům a dohlédne na dodržování bezpečnostních zásad.

 

Čím nás překvapíš?

Tak jako každé dítko, tak i my máme rádi překvapení. Pomyslné „WAU“ uděláme, když zjistíme, že jsi majitelem řidičského průkazu. Velmi mile budeme i překvapeni, že jsi studentem nebo zaměstnancem v oblasti pedagogiky nebo psychologie a zvládneš základy anglického jazyka. Pamatuj! Práce hlavního vedoucího nemusí být vždy jen o tom „být zodpovědný“. Jsme vždy velmi rádi, když se náš „hlavas“ zapojí do celotáborového života mezi přátelský tým a dovádí s námi a našimi dětmi.

 

Hlavní vedoucí

 

Tvůj honorář!

Za tvoje 10denní nadšení a práci nabízíme odměnu ve výši až 8.000,– Kč

 

Co dělat v případě, že Ti budeme chybět?

Neboj se nic, rádi Tě uvidíme i na dalších společných akcích.

 

Ozvi se nám!

Pokud nás nechceš nechat ve štychu a myslíš si, že hledáme právě Tebe, pošli nám svůj životopis i s fotkou a pár řádky o sobě na job@ckrobinson.cz. S těmi nejlepšími z nejlepších se dohodneme na termínu osobního pohovoru.

Těšíme se na Tebe!

 

Hlavní vedoucí

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

777 500 200

Kontaktujte nás