RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontaktOn-line check-in

O nás > Volná místa > Kuchař

Kuchař

Zažij letní dobrodružství jako kuchař či asistent kuchaře letního dětského tábora!

Koho hledáme?

Baví Tě čarovat v kuchyni? Nebojíš se dětských mlsných jazýčků a jejich věčných připomínek, že toto je moc horké, tamto zase studené či tu omáčku nejedí vůbec? Nezaskočí Tě ani pocit, že jsi uvařil tak výborně, že děti všechno snědly a stále mají hlad? Tak hledáme právě Tebe, kuchaři!

Baví Tě pomáhat při výrobě lektvarů a jiných podivuhodných pokrmů? Nebojíš se, že Tě bude kuchař popohánět s vařečkou v ruce? Zvládneš připravit, podat, pomoci? Tak hledáme právě Tebe, asistente/tko kuchaře!

 

Kuchař

 

Čím nás zaujmeš?

Už jsi někdy zvládl/a boj s hladem v podobě většího množství strávníků? Máš Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství a bude platný v době naší společné akce? Výborně, praxe se Ti hodí a doklad ještě víc.

 

Čím nás překvapíš?

Práce v kuchyni nemusí být vždy jen o jídle a jeho přípravě. Jsme vždy velmi rádi, když se naši umělci z oboru čarování zapojí do běžného /táborového/ života mezi přátelský tým a vůbec nám nevadí, když budou chtít spolupracovat na tvorbě nových programů, her či jiných aktivit.

 

Tvůj honorář!

Za tvoje 10ti denní nadšení a práci nabízíme odměnu ve výši 3.500,– až 5.000,– Kč.

 

Co dělat v případě, že Ti budeme chybět?

Neboj se nic, rádi Tě uvidíme i na dalších společných akcích.

 

Ozvi se nám!

Pokud nás nechceš nechat ve štychu a myslíš si, že hledáme právě Tebe, pošli nám svůj životopis i s fotkou a pár řádky o sobě na job@ckrobinson.cz. S těmi nejlepšími z nejlepších se dohodneme na termínu osobního pohovoru.

Těšíme se na Tebe!

 

Kuchař

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

777 500 200

Kontaktujte nás