RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontaktOn-line check-in

O nás > Volná místa > Lektor

Lektor

Zažij letní dobrodružství jako lektor specializovaného tábora!

Každý tábor se skládá z výjimečných lidí. K tomu má ještě někdo nadání na určitý sport či činnost. Našim cílem je, aby si každý účastník tábora odnesl ty největší zážitky. Proto se ptáme?

Jsi specialista na téma FILM?

Baví tě filmy z druhé strany než jen před televizí, počítačem či plátnem? Máš pocit, že filmařina je určitý způsob komunikace? Točíš rád/a okamžiky, které zachycuješ neplánovaně nebo předem dané téma a tvoříš z nich příběh? Umíš používat kameru a ovládáš potřebné programy?

 

Jsi specialista na téma FOTO?

Jsi člověk, který rád zachycuje okamžiky běžného dne a uchovává nevšední zážitky na fotografii? Máš rád/a, když se z běžného obrázku stane ten nezapomenutelný? Umíš svými fotkami zaujmout okolí? Máš pocit, že každá fotka má svůj příběh? Máš čím fotit?

 

Jsi specialista na téma DIVADLO?

Myslíš si, že tvé tělo hravě zvládá mimiku, pohyby těla a svůj hlas? Jsou prkna, jenž znamenají svět, tvé odreagování, nebo dokonce i práce? Zvládneš vymyslet hru či celé představení a Tvá fantazie bude plně uvolněna? Baví tě bavit davy?

 

Jsi specialista na téma OUTDOOR?

Máš rád/a sport, sportovní hry nebo i ty netradiční – třeba jako překážky na lanech ve větvích? Baví tě sjíždět vodu, umíš pádlovat, plavat? Nezaskočí Tě prohra ve sportu ani to, že se „uděláš“ na vodě? Jsi blázen do kola, pozoruješ rád/a přírodu ze sedla a kopec je Tvoje výzva?

 

Jsi specialista na téma PARKOUR?

Máš rád/a volnost, pohodu a radost z pohybu? Máš schopnost dostat se z bodu A do bodu B efektivně, s co nejmenší spotřebou energie, hezky a účinně za použití vlastního těla a to prostřednictvím akrobatických prvků? Zvládneš to ve městě tak i na venkově? V lese či parku?

 

Jsi specialista na téma PŘÍRODOVĚDA?

Zkoumáš rád/a živou a neživou přírodu? Poznáváš rád/a zvířata? Máš trpělivost při čekání na tu berušku, co zrovna nemá správný počet teček? Nevadí Ti ta nepřitažlivá housenka či jiný malý drobný živočich, co má hodně nožiček? Neutečeš před „štěkající“ srnkou a popálení kopřivou Tě neodradí od zkoumání toho, za jak dlouho ten list povyroste?

 

Jsi specialista na téma COKOLIV JINÉHO?

Jsi odborník v jakékoliv jiné aktivitě? Myslíš si, že by bylo fajn, abychom o tobě věděli? Činnost, kterou děláš, zaujme a bude bavit i děti?

 

Odpověděl/a jsi u některé specializace pokaždé ano? Dej nám o sobě vědět!

 

Tvůj honorář!

Za tvoje 10denní nadšení a práci nabízíme odměnu ve výši 7.000,– Kč.

 

Co dělat v případě, že Ti budeme chybět?

Neboj se nic, rádi Tě uvidíme i na dalších společných akcích.

 

Ozvi se nám!

Pokud nás nechceš nechat ve štychu a myslíš si, že hledáme právě Tebe, pošli nám svůj životopis i s fotkou a pár řádky o sobě na job@ckrobinson.cz.

S těmi nejlepšími z nejlepších se dohodneme na termínu osobního pohovoru.

Těšíme se na Tebe!

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

777 500 200

Kontaktujte nás