RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násVOLNÁ MÍSTAKontaktOn-line check-in

On-line check-in

aneb konec papírování na táborech s Robinsonem

 

ON-LINE CHECK-IN

 

Pro vstup do on-line check-in zadejte e-mail použitý na přihlášce a variabilní symbol přihlášky.

E-mail *:
Variabilní symbol *:
Pokud jede vaše dítě na více táborů, nebo na letní tábor a příměšťák, zadejte prosím variabilní symboly všech jeho přihlášek oddělené čárkou. On-line check-in se díky tomu provede pro všechny tábory zároveň.
 

 

 


 

 

On-line check-in nahrazuje vyplňování papírování formulářů a fyzické předávání dokumentů (např. posudku o zdravotní způsobilosti) při nástupu na tábor a na konci zpět. Díky tomu se zjednoduší a zrychlí odjezd na tábory a přebírání dětí přímo na místě.

 

Pro on-line check-in si, prosím, připravte

  • Variabilní symbol vaší přihlášky. Najdete ho v mailu, který vám přišel po odeslání přihlášky nebo v mailech potvrzující úhradu tábora.
  • Kartičku zdravotní pojišťovny (strana s údaji o pojištěném) – naskenovanou nebo fotografii.

Pro pobytové tábory a lyžáky navíc také

  • Posudek o zdravotní způsobilosti – naskenovaný nebo fotografii s velkým rozlišením (musí být dobře čitelné všechny údaje vč. razítka lékaře). Abychom mohli vaše dítě přijmout na tábor, musí být v posudku uvedeno, že je způsobilé, (příp. způsobilé s omezením) a že se podrobilo povinným pravidelným očkováním. Vystavit posudek může podle zákona pouze pediatr, resp. lékař pro děti a dorost! Posudek je platný 2 roky od data vydání.

 

Jak to funguje

  1. Níže zadejte svůj e-mail a variabilní symbol přihlášky. Otevře se vám odpovědní formulář.
  2. Vyplňte požadované údaje (plavec/neplavec, kinedryl na cestu, alergie, koníčky a zájmy, atd.).
  3. Na závěr nahrajte požadované dokumenty – fotku nebo pdf. posudku a kartičky zdravotní pojišťovny. Nahrávat lze dokumenty ve formátu .pdf nebo .jpg, maximální velikosti souboru je 5 MB.
  4. Odešlete zadané údaje.
  5. Po několika dnech, až dokumenty zkontrolujeme a zpracujeme, vám přijde e-mailem potvrzení, že on-line check-in proběhl v pořádku, případně prosba o doplnění údajů.
  6. U autobusu nebo při předání dítěte na táboře už nic neodevzdáváte, při nahlášení dítěte pouze na místě podepíšete prohlášení o bezinfekčnosti.

 

Pokud už máte potřebné dokumenty, tedy hlavně posudek o zdravotní způsobilosti, on-line check-in můžete provést hned. Každopádně čím dříve, tím lépe. Poslední možnost je 5 dní před nástupem na tábor. On-line check-in je možný jen u zcela uhrazených táborů.

 

V případě dotazů volejte nebo pište. Tel.: 777 500 200, nebo e-mail: info@ckrobinson.cz.

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies