RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontakt

Příměstské tábory > Příměstské tábory 2022 - novinky, ceny & garance vrácení peněz

Příměstské tábory 2022 - aktuální informace

 

 

Milí rodiče, tento rok bude v Robinsonu ve znamení mnoha novinek, a tak bych vám rád prozradil, co jsme pro vás a vaše děti připravili pro příměstské tábory 2022!

 

Novinky pro letošní rok

 

První novinkou je rozšíření našich příměšťákových míst. Nově nás najdete rovnou ve třech pražských lokalitách – na Barrandově, Proseku a na Opatově. Jsme vám tedy zase o něco blíže.

 

S dětmi se také letos vydáme na nové celodenní výlety. Během prázdnin zavítáme střídavě do zábavního Parku Mirákulum v Milovicích a do Farmaparku Soběhrdy, kde se děti setkají se spoustou domácích i exotických zvířat. Na obou místech je pak čeká hromada atrakcí a zábavy. Na výlety budeme jezdit autobusem, samozřemostí jsou bezpečností pásy na všech sedačkách.

 

Děti se také mohou těšit na nový program Cesta kolem světa za 80 dní. Ve známém příběhu se vydají ve stopách neohroženého Willyho Foga a za týden obeplují celý svět. Opět je čeká spousta her inspirovaných jednotlivými světadíly, vývarné aktivity a zajímavé odměny a dárky na památku.

 

V neposlední řadě zjednodušíme a zpříjemníme nutné povinnosti okolo táborů i vám, rodičům. Chystáme například “Online check-in”, tedy možnost elektronicky zaslat všechny potřebné dokumenty předem, tak aby přebírání dětí na táborech bylo co nejhladší a bez komplikací.

 

Ceny táborů 2022

 

Abychom dokázali i nadále připravovat pro vaše děti nová úžasná dobrodružství, a vám rodičům nabízet perfektní služby, zvyšujeme pro příští sezónu ceny. Umožní nám to dále investovat do nových programů, připravit pro děti letošní nákladnější výlety a v neposlední řadě pokrýt náklady spojené s rostoucí inflací, díky níž skokově zdražují energie, potraviny, i další vybavení a služby. Poslední dva roky jsme ceny nezvedali, jako vstřícný krok v době covidové nejistoty, proto je nyní zdražení už nevyhnutelné.

 

Pokud o příměšťáku s Robinsonem uvažujete, doporučujeme rezervovat místo včas! Přestože byl loňský rok stále silně poznamenaný Covidem, poptávka po našich táborech byla ještě vyšší než obvykle. A například naše letní tábory, u nichž jsme přihlašování spouštěli na začátku ledna byly za měsíc téměř vyprodané.

 

Chtěl bych vám poděkovat za rok 2021. Moc nás potěšily milé e-maily během léta i pozitivní zpětná vazba po prázdninách. Všechny vaše návrhy ke zlepšení řešíme a hledáme cesty, jak je do chodu našich táborů zapracovat. Věřím, že příští rok budou tábory s Robinsonem zase o kousek lepší.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, volejte nebo pište. E-mail: info@ckrobinson.cz,
tel.: 777 500 200.

 

Přeji skvělý rok 2022 Příměstské tábory 2022 – aktuální informace

 

 

 

Petr Nový & Robinsoni

 

 

Příměstské tábory 2022 – aktuální informace

 

 

Garance vrácení peněz v případě komplikací s Covidem

 

Ať už letošní prázdniny dopadnou jakkoliv, přihláškou nic neriskujete. Rád bych vás ujistil, že pokud by tábory neproběhly, o své peníze nepřijdete!. Zde je plán, jak budeme v případě komplikací s Covidem postupovat.

 

Příměstské tábory 2022 – aktuální informace

V případě, že tábor nebude možné uskutečnit z důvodu vládních opatření, budete mít na výběr ze dvou možností. Buď vám celou uhrazenou částku vrátíme zpět na váš účet, nebo vám za došlou platbu vystavíme voucher, který budete moci využít na jakýkoliv tábor s Robinsonem v další roce. Volba bude na vás.

 

Situaci, kdy by vaše dítě mělo před táborem pozitivní nález na Covid řeší pojištění storna. Pojištění storna je součástí cestovního pojištění Uniqa, které lze k táboru přiobjednat v rámci přihlášky. Pojišťovna vrací 80% z ceny tábora. Pojištění storna se vztahuje samozřejmě i na jiné zdravotní potíže, kvůli kterým by dítě nemohlo na tábor nastoupit. Peníze zpět z něj i dostanete i v případě, kdy dítě nemůže kvůli nemoci nebo zranění tábor dokončit.

 

 

Jak to bude v případě karantény?

 

Příměstské tábory 2022 – aktuální informace

Pokud bude vašemu dítěti nařízena preventivní karanténa v souvislosti onemocněním Covid, a nebude se tak moci zúčastnit tábora, vystavíme vám na uhrazenou částku voucher. Ten bude možné využít na jakýkoliv jiný tábor s Robinsonem v příštím roce.

 

Nařízení karantény je třeba doložit dokladem od hygienické stanice nebo jiným dokumentem, potvrzujícím že dítě nemůže na tábor odjet.

 

 

Můžete využít i platbu na splátky

 

Místo na táboře si navíc můžete rezervovat jen uhrazením zálohy a zbytek doplatit, až bude jasné, že tábory opravdu proběhnou. Přihláškou tedy nic neriskujete.

 

Záloha je 1000 Kč/dítě. Pokud se tábor neuskuteční, vrátíme vám i tu. Standardní doba, do které je třeba uhradit pobyt je 60 dní před nástupem. Se změnou tohoto termínu vám ale rádi vyjdeme vstříc, pokud to situace bude vyžadovat.

 

 

Příměstské tábory 2022 – aktuální informace

 

 

Přeji nám všem, aby covidová omezení brzy pominula a život se zase vrátil k normálu. Těším se na setkání v létě, při dalších velkých prázdninových dobrodružstvích.

 

 


 

Příměstské tábory 2022 – aktuální informace

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 777 500 200

 

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci sluchátka se vám ozve Dája. Ví všechno o našich táborech, doporučí ten nejlepší právě pro vaše děti.

 

 

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

Kontaktujte nás

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies