RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontakt

Letní tábory > AVENGERS tábor

Avengers tábor 2021

Avengers tábor 2021

 

Staň se superhrdinou!

Vydej se s Iron manem, Kapitánem Amerikou, a s tvými dalšími oblíbenými hrdiny zachránit svět. Avengers nevědí, co je nuda :-)

 

 

Avengers tábor 2021

 

 


 

Termíny a ceny

 

AVENGERS tábor probíhá v desetidenních turnusech, je určen pro děti ve věku 6–12 let.

 

Věk dětí 6–9 let

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
4. - 13.7.2021 6-9 letRS Lites 6 790 Kč  Obsazeno
13. - 22.7.2021 6-9 letRS Lites 6 790 Kč  Obsazeno
22. - 31.7.2021 6-9 letRS Lites 6 790 Kč  Obsazeno

Věk dětí 9–12 let

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
4. - 13.7.2021 9-12 letRS Lites 6 990 Kč  Obsazeno
13. - 22.7.2021 9-12 letRS Lites 6 990 Kč  Obsazeno
22. - 31.7.2021 9-12 letRS Lites 6 990 Kč  Obsazeno

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Tábor     Cena     Termíny    
Avengers tábor 6–9 let     6790 Kč     4.-13.7.     13.-22.7.     22.-31.7.
Avengers tábor 9–12 let     6990 Kč     4.-13.7.     13.-22.7.     22.-31.7.

Přihlašování začíná 1.1. 2021!

 

Volitelné služby a slevy

Společná doprava autobusem z Prahy 450 Kč
Pojištění storna a odpovědnosti 155 Kč
Bezlepková dieta 290 Kč
Sleva za sourozence 300 Kč

Pokud pojedete autobusem jen jednu cestu, zaplatíte 250 Kč.

 

Proč účtujeme dopravu a další služby zvlášť?

Většina dětí jezdí na tábor společně autobusem, a většina má i pojištění. Někteří rodiče ale přiváží děti autem, protože jsou místní. Nebo středisko ještě neznají a chtějí si tábor prohlédnout. Jednotlivé služby si můžete zvolit v přihlášce a vytvořit si balíček, který vám vyhovuje.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 


 

Jaký bude AVENGERS tábor?

 

Akční a plný dobrodružství, stejně jako příběhy populárních komiksových hrdinů. Děti se na táboře potkají se svými filmovými oblíbenci, kteří pro ně budou mít připravené zajímavé aktivity. S Iron manem se „proletí“ na lanovce, Hawkeye je naučí střílet z luku, Thorovi se pokusí vyfouknout jeho mocné kladivo. Najdou také svou jedinečnou super-schopnost, která jim pomůže při souboji s padouchem Thanosem.

 

 

Avengers tábor 2021

 

 

Program bude složený převážně z pohybových her, maximum času strávíme venku v přírodě. Děti si také vyrobí svůj originální superhrdinský kostým, masku a zbraň, které si odvezou jako dárek domů.

 

Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021
Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021
Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021

 

 

Na táboře se děti ponoří do napínavého příběhu celotáborové hry. V ní budou po boku Avengerů plnit nebezpečnou misi, pátrat po úkrytech nepřátel a získávat body pro svůj tým. Na vítěze čeká nehynoucí sláva, všechny děti si z tábora odvezou odměnu na památku.

 

 

Avengers tábor 2021

 

 

Děti můžete přihlásit do mladších oddílů (6–9 let) nebo do starší skupiny (9–12 let). Každé věkové kategorii přizpůsobíme náročnost programu a konkrétní aktivity, aby si tábor děti maximálně užily. Je vaše dítě ve třetí třídě? Tady se to láme. Uvažte, jestli se váš potomek bude se cítit komfortněji mezi mladšími dětmi, nebo se už vrhne do většího dobrodružství se čtvrťáky a páťáky.

 

Fantastické léto

 

I superhrdinové občas ocení chvíli pro oddech a zábavu. V rámci programu vyrazíme na koupaliště, zahrajeme si fotbal, turnaj v pukecu nebo uspořádáme vodní bitvu.

 

Oblíbenou atrakcí v táboře je také velká lanovka, beachové hřiště, bazén, nebo disc golf. Každý rok najdou v táboře děti něco nového. Večery trávíme u ohně s kytarou, promítáním filmů, nebo na diskotékové party. Všechny odvážné samozřejmě čeká noční mise.

 

 

Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021
Avengers tábor 2021

 

 

 


 

Jede vaše dítě na tábor poprvé?

 

Máte obavu, jestli není pro začátek 10 dní moc?

 

10 denní turnus (9 nocí) zvládají i malé děti bez problémů. Podle našich zkušeností se děti na začátku tábora rozkoukávají a trvá jim 3–4 dny, než si na všechno zvyknou, poznají kamarády, a začnou si naplno užívat program. Je skvělé, když pak nemusí hned domů, a mají pár dnů k dobru. Oproti týdennímu turnusu jsou to jen 2 noci navíc.

 

Jak usnadnit dětem pobyt?

 

Zapojte kamarády a usnadněte mu tak pobyt! To funguje. Nejlepší jsou podobně staří spolužáci, kamarádi z party. Platí to pro každý věk. Samozřejmě pomůže i starší sourozenec.

 

Každopádně rychle zapojíme i děti, které jedou poprvé a žádného kamaráda s sebou nemají. Už cestou na tábor je s někým dáme dohromady. Než vystoupí děti z autobusu, má každý svého parťáka.

 

 

Avengers tábor 2021

 

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

Kdo se bude o děti starat?

 

Instruktorský tým tvoří lidé mnoha talentů. Je to skladba pestrá, stejně jako náš program. Jsou to především studenti a studentky pegagogických faktult a jiných vysokých škol, pedagogové volného času a další nadšenci, kteří mají zkušenosti s dětmi a práce s nimi je baví.

 

Počet vedoucích a praktikantů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jeden vedoucí má na starosti malý oddíl kolem 10 dětí. Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

 

 

Avengers tábor 2021

 

 

Jádro Robinsona tvoří zhruba 50 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón, mnohdy od jara do podzimu. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

 

Avengers tábor 2021

 

 


 

Kde probíhá AVENGERS tábor?

 

Středisko Lites

 

Rekreační středisko Lites leží v Českém ráji, v malebném údolí říčky Zábrdky, nedaleko Mnichova Hradiště. Rozlehlý areál střediska i okolní louky a lesy jsou ideálním místem pro dobrodružství a hry v přírodě. V táboře je několik hřišť, tělocvična, klubovny, lezecká stěna a spousta větších i menších aktivit a atrakcí. Každý rok připravujeme pro děti nějaké nové překvapení.

 

Na koupání a hry ve vodě je kromě Zábrdky ideální velké přírodní koupaliště v nedaleké Bukovině, kam se dá z Litesu vyrazit pěším výletem.

 

 

Avengers tábor 2021

 

Kde budou děti bydlet?

 

Ve zděných, nově zrekonstruovaných domcích, případně v prostorných chatách. Na každém patře je pokoj pro jeden oddíl, tedy pro 8–10 dětí. Lůžka jsou vybavena peřinami a čistým povlečením. Vybavení pokojů je jednoduché, ale pro dětské akce úplně dostačující. Oblečení a věci si mohou děti dát do skříní a polic. Špinavé prádlo a další věci je možné schovat do kufru pod postelí. Oddílový pokoj je zároveň klubovnou, místem pro oddílové srazy, v případě deště ho lze využít pro drobné hry v interiéru.

 

Vedoucí spí v malém pokoji hned vedle. Děti tak mají dospělé blízko, pokud by se cokoliv stalo. Sociální zařízení a sprchy mají děti hned v přízemí svého domku. Při deštivém počasí je možné ve společenských prostorech zatopit a usušit mokré oblečení a boty.

 

 

Avengers tábor 2021
Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021

 

A co místní kuchyně?

 

V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Ke snídani si mohou dát, na co mají chuť (pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, ovoce,…). Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře a něco na zaplácnutí, když zrovna kručí v břiše. Pití je dostatek během celého dne.

 

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou). V jídle děti nerozmazlujeme, ale když někdo něco opravdu nejí, o hladu samozřejmě nezůstane. Po obědě je možné si koupit něco na zub v místním krámku.

 

Více o středisku LITES

 

 


 

Mobilní telefony

 

Mohou mít děti mobilní telefon?

 

U táborů pro věkové kategorie 6–9 let a 9–12 let prosím respektujte zákaz mobilních telefonů a dalších komunikačních zařízení (chytré hodinky, apod.).

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají tábor?

 

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na táboře právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění v táboře a pár nejlepších fotek z programu. A navíc se můžete těšit i na několik vydání Denního věštce.

 

Avengers tábor 2021

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku tábora.

 

 


 

Avengers tábor 2021

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 


 

 

Hledáte jiný tábor? Podívejte se na další možnosti.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 


 

Kde probíhá AVENGERS tábor?

 

Místo, kde dávají lišky dobrou noc

 

Část turnusů bude probíhat ve středisku LITES, část ve středisku SEBA. Oba areály leží leží v Českém ráji, v malebném údolí říčky Zábrdky, nedaleko Mnichova Hradiště. Jsou od sebe vzdáleny jen pár stovek metrů. Okolní louky a lesy jsou ideálním místem pro dobrodružství a hry v přírodě, k dispozici je v každém místě i několik hřišť a kluboven.

Zábrdka je v těchto místech ještě potok, na koupání a hry ve vodě využíváme na Litesu krytý bazén, na Sebě přírodní koupaliště. Další pěkné koupání je v nedaleké Bukovině, kam se dá vyrazit pěším výletem.

 

Středisko Lites

 

Avengers tábor 2021

 

Děti bydlí v hlavní budově. Pokoje mají od čtyř do sedmi lůžek. Lůžka jsou vybavena peřinami a čistým povlečením. Vybavení pokojů je jednoduché, ale pro dětské akce úplně dostačující. Oblečení a věci si mohou děti dát do skříní a polic. špinavé prádlo a další věci je možné schovat do kufru pod postelí.

V každém patře jsou pokoje pro vedoucí. Děti tak mají dospělé blízko, pokud by se cokoliv stalo. WC a sprchy jsou na každém patře. Při deštivém počasí je možné ve společenských prostorech zatopit a usušit mokré oblečení a boty.

 

Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021

 

Více o středisku LITES

 

Středisko Seba

 

Avengers tábor 2021

 

Na Sebě budou děti ubytované v domku, který stojí ve svahu nad areálem. V něm jsou 3–4 lůžkové pokoje, s krásným výhledem na celé středisko. Pokoje jsou umístěné „na jedné chodbě“, takže vedoucí mají děti po dohledem, a i děti je snadno a rychle najdou, pokud by bylo potřeba.

Součástí domku jsou i pánské a dámské toalety. Sprchy jsou umístěné v hlavním objektu tábora, kde se také nachází jídelna a dvě prostorné klubovny. Ty je možné v případě špatného počasí vytopit, stejně jako jednotlivé pokoje. V jedné z kluboven je kromě běžného topení i krásný velký krb na dřevo.

 

Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021

 

Více o středisku SEBA

 

A co místní kuchyně?

 

Všichni si ji chválí. V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Ke snídani si mohou dát, na co mají chuť (pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, ovoce,…). Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře a něco na zaplácnutí, když zrovna kručí v břiše. Pití je dostatek během celého dne.

 

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou). V jídle děti nerozmazlujeme, ale když někdo něco opravdu nejí, o hladu samozřejmě nezůstane. Po obědě je možné si koupit něco na zub v místním krámku.

 

 


Avengers tábor 2021 Avengers tábor 2021

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

739 465 490

Kontaktujte nás