RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násVOLNÁ MÍSTAKontaktOn-line check-in

Letní tábory > FORTNITE tábor

Fortnite tábor 2024

U nás hrajeme FORTNITE naživo. Bez počítačů!

Tábor pro všechny fanoušky této akčních hry. S velkou závěrečnou paintballovou bitvou.

 

 

Fortnite tábor 2024

 

 


 

Termíny a ceny

 

FORTNITE tábor probíhá v desetidenních turnusech, je určen pro děti ve věku 9–12 let.

 

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
30.6. - 9.7.2024 9-12 letRS Seba 10 190 Kč Přihlásit on-line Poslední místa
9. - 18.7.2024 9-12 letRS Seba 10 190 Kč  Obsazeno
18. - 27.7.2024 9-12 letRS Seba 10 190 Kč  Obsazeno
28.7. - 6.8.2024 9-12 letRS Seba 10 190 Kč Přihlásit on-line Poslední místa
6. - 15.8.2024 9-12 letRS Seba 10 190 Kč Přihlásit on-line Volno
15. - 24.8.2024 9-12 letRS Seba 10 190 Kč Přihlásit on-line Poslední místa

 

Akční cena platí při přihlášení a úhradě plné ceny tábora do 29.2.2024!

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Tábor Cena Akční cena Termíny  
Fortnite tábor 9–12 let 10190 Kč 9890 Kč 30.6.-9.7. 9.-18.7. 18.-27.7. 28.7.-6.8. 6.-15.8. 15.-24.8.

 

Akční cena platí při přihlášení a úhradě plné ceny tábora do 29.2.2024!

Přihlašování začíná 1.1. 2024 ve 12.00!

 

Volitelné služby a slevy

Společná doprava autobusem z Prahy 650 Kč
Pojištění storna a odpovědnosti 195 Kč
Bezlepková dieta 450 Kč
Sleva za sourozence 400 Kč

Pokud pojedete autobusem jen jednu cestu, zaplatíte 350 Kč.

 

Proč účtujeme dopravu a další služby zvlášť?

Většina dětí jezdí na tábor společně autobusem, a většina má i pojištění. Někteří rodiče ale přiváží děti autem, protože jsou místní. Nebo středisko ještě neznají a chtějí si tábor prohlédnout. Jednotlivé služby si můžete zvolit v přihlášce a vytvořit si balíček, který vám vyhovuje.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 


 

Jaký bude FORTNITE tábor?

 

Bude to jedno velké dobrodružství. FORTNITE je herní klasika, a jak je v Robinsonu tradicí, nebudeme ji pařit na počítačích, ale naživo. Budeme se učit a trénovat orientaci v přírodě, přežití, maskování a budování úkrytů. Děti si také vyzkouší záchranu, první pomoc a další dovednosti, které se jim kromě momentálního vítězství v akční gamese budou nejspíše někdy hodit i v životě.

 

 

Fortnite tábor 2024

 

 

Maximum času strávíme venku v přírodě při pohybových aktivitách. Budeme objevovat okolí tábora, hrát bojové hry, děti se naučí střílet z luku a vyzkouší další dobrodružné aktivity.

 

 

Fortnite tábor 2024 Fortnite tábor 2024 Fortnite tábor 2024
Fortnite tábor 2024 Fortnite tábor 2024 Fortnite tábor 2024
Fortnite tábor 2024 Fortnite tábor 2024 Fortnite tábor 2024

 

 

V celotáborové hře budeme hledat a získávat zbraně, tvořit originální převleky, a bojovat s NERFkami. Protože o střeleckých sobojích je FORTNITE především. Jako vyvrcholení tábora proběhne paintballová bitva. Samozřejmě s veškerou výbavou a s dodržením všech bezpečnostních pravidel (ochranná maska na hlavu, chrániče, bezpečný terén).

 

 

Fortnite tábor 2024

 

Fantastické léto

 

I tvrdí bojovníci občas ocení chvíli pro oddech a zábavu. V rámci programu vyrazíme na blízké přírodní koupaliště, zahrajeme si fotbal, turnaj v pukecu nebo uspořádáme vodní bitvu.

 

Oblíbenou atrakcí v táboře je také velká lanovka, beachové hřiště, nebo discgolf. Každý rok najdou v táboře děti něco nového. Večery trávíme u ohně s kytarou, promítáním filmů, nebo na diskotékové party. Jednou si dáme FORTNITE i jako let’s play. Všechny odvážné samozřejmě čeká noční mise.

 

 

Fortnite tábor 2024 Fortnite tábor 2024 Fortnite tábor 2024
Fortnite tábor 2024

 

 


 

Vezmi kámoše

 

Ve dvou se to lépe táhne. A co teprve v partě. Máš kamarády, které by Fortnite tábor také bavil? Vezmi je s sebou. Ve vašem týmu to bude teprve pořádná zábava.

 

Každopádně rychle zapojíme i děti, které jedou poprvé a žádného kamaráda s sebou nemají. Už cestou na tábor je s někým dáme dohromady. Než vystoupí děti z autobusu, má každý svého parťáka.

 

 

Fortnite tábor 2024

 

 


 

Kdo se bude o děti starat?

 

Instruktorský tým tvoří lidé mnoha talentů. Je to skladba pestrá, stejně jako náš program. Jsou to především studenti a studentky pedagogických fakult a jiných vysokých škol, pedagogové volného času a další nadšenci, kteří mají zkušenosti s dětmi a práce s nimi je baví.

 

Počet vedoucích a praktikantů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Na jednoho vedoucího připadá kolem 10 dětí, u menších dětí je to ještě méně. Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

 

 

Fortnite tábor 2024

 

 

Jádro Robinsona tvoří zhruba 50 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón, mnohdy od jara do podzimu. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

 

Fortnite tábor 2024

 

 


 

Kde probíhá FORTNITE tábor?

 

Místo, kde dávají lišky dobrou noc

 

Všechny turnusy tábora probíhají v rekreačním středisku SEBA. Areál leží v Českém ráji, v malebném údolí říčky Zábrdky, nedaleko Mnichova Hradiště. Okolní louky a lesy jsou ideálním místem pro dobrodružství a hry v přírodě, k dispozici je i několik hřišť a kluboven. Na koupání a hry ve vodě máme přímo v areálu velké přírodní koupaliště.

 

Středisko Seba

 

Fortnite tábor 2024

 

 

Na Sebě budou děti ubytované v prostorných chatkách s předsíňkou, které se nacházejí ve spodní části areálu. V každé chatce je 4 – 5 lůžek, a dostatek prostoru na uložení věcí. Další ubytování je v domku ve svahu nad areálem. V něm jsou 3–4 lůžkové pokoje, s krásným výhledem na celé středisko.

 

Sprchy a WC jsou umístěné v hlavním objektu tábora, kde se také nachází jídelna a dvě prostorné klubovny. Ty je možné v případě špatného počasí vytopit, stejně jako jednotlivé chatky a pokoje. V jedné z kluboven je kromě běžného topení i krásný velký krb na dřevo.

 

Fortnite tábor 2024 Fortnite tábor 2024 Fortnite tábor 2024

 

A co místní kuchyně?

 

V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Ke snídani si mohou dát, na co mají chuť (pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, ovoce,…). Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře a něco na zaplácnutí, když zrovna kručí v břiše. Pití je dostatek během celého dne.

 

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou). V jídle děti nerozmazlujeme, ale když někdo něco opravdu nejí, o hladu samozřejmě nezůstane. Po obědě je možné si koupit něco na zub v místním krámku.

 

Více o středisku SEBA

 

 


 

Mobilní telefony

 

Mohou mít děti mobilní telefon?

 

U Fortnite tábora prosím respektujte zákaz mobilních telefonů a dalších komunikačních zařízení (chytré hodinky, apod.).

 

Co nás vede k zákazu mobilů u dětí?

 

Zkušenosti z mnoha předchozích táborů. Každému dítěti je na táboře někdy smutno, nebo zažije nějakou křivdu. Většinou to ale rychle přejde, nebo si s tím instruktoři poradí. Když je ale po ruce telefon, zavolat domů a vylít si srdíčko, je více než lákavé. Stejně jako pokušení rodičů zavolat dítěti na tábor a zkontrolovat, jak se mu daří. Obojí ale nadělá hodně paseky.

 

Praxe ukázala, že děti často řeší s rodiči po telefonu i drobné starosti, místo aby šly za svým vedoucím. Potom i drobnosti, jako je ztracený kartáček, řešíme komunikační cestou dítě-rodič-hlavní vedoucí-instruktor-dítě, místo aby dítěti s problémem pomohl jednoduše instruktor.

 

Chápeme, že jsou děti, které s telefonem problém nemají, ale považujeme za spravedlivé, aby toto pravidlo platilo pro všechny.

 

Jak připravit dítě na pár dní bez mobilního telefonu?

 

Doporučujeme posílat děti na tábor s kamarádem, ideálně podobného věku. Ve dvou se to lépe táhne. Dítě by mělo odjíždět na tábor dobrovolně, pozitivně motivované.

 

Dítě by mělo vědět, že může jít s každým problémem za svými vedoucími. Ti jsou na táboře od toho, aby mu pomohli. Jsou tam i další lidé, kteří ho mohou vyslechnout – například zdravotník nebo hlavní vedoucí.

 

Je důležité, aby se dítě naučilo svému vedoucímu důvěřovat. A budeme rádi, pokud vy, rodiče, budete důvěřovat nám.

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají tábor?

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na táboře právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění v táboře a pár nejlepších fotek z programu.

 

Fortnite tábor 2024

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku tábora.

 

 


 

Fortnite tábor 2024

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 777 500 200

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Jitka. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 


 

 

Hledáte jiný tábor? Podívejte se na další možnosti.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Volitelné služby a slevy

  Turnus 7 dní Turnus 10 dní
Společná doprava autobusem z Prahy 450 Kč 450 Kč
Pojištění storna a odpovědnosti 155 Kč 195 Kč
Bezlepková dieta 290 Kč 450 Kč
Sleva za sourozence 300 Kč 400 Kč

Pokud pojedete autobusem jen jednu cestu, zaplatíte 250 Kč.

 

Fortnite tábor 2024

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Jitka Novotná

Jitka Novotná

777 500 200

Kontaktujte nás