RobinsonLetní táboryPříměstské táboryŠkoly v příroděLyžařské kurzyPro děti a rodičeO násKontakt

Letní tábory > FORTNITE tábor

Fortnite tábor 2019

 

U nás hrajeme FORTNITE naživo. Bez počítačů!

Tábor pro všechny fanoušky této akčních hry. S velkou závěrečnou paintballovou bitvou.

 

 

Fortnite tábor 2019

 

 


 

Termíny a ceny

 

FORTNITE tábor je určen pro děti ve věku 9–16 let. Na výběr jsou turnusy 7 nebo 10 dní.

 

Turnus 7 dní

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
27.7. - 3.8.2019 9-16 letRS Lites 5 590 Kč  Obsazeno

Turnus 10 dní

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
4. - 13.8.2019 9-16 letRS Lites 7 290 Kč  Obsazeno
13. - 22.8.2019 9-16 letRS Lites 7 290 Kč  Obsazeno
22. - 31.8.2019 9-16 letRS Lites 7 290 Kč  Obsazeno

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Volitelné služby a slevy

  Turnus 7 dní Turnus 10 dní
Společná doprava autobusem z Prahy 450 Kč 450 Kč
Pojištění storna a odpovědnosti 155 Kč 195 Kč
Bezlepková dieta 290 Kč 450 Kč
Sleva za sourozence 300 Kč 400 Kč

Pokud pojedete autobusem jen jednu cestu, zaplatíte 250 Kč.

 

Proč účtujeme dopravu a další služby zvlášť?

Většina dětí jezdí na tábor společně autobusem, a většina má i pojištění. Někteří rodiče ale přiváží děti autem, protože jsou místní. Nebo středisko ještě neznají a chtějí si tábor prohlédnout. Jednotlivé služby si můžete zvolit v přihlášce a vytvořit si balíček, který vám vyhovuje.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 


 

Jaký bude FORTNITE tábor?

 

Bude to jedno velké dobrodružství. FORTNITE je žhavá herní novinka. Jak je už v Robinsonu tradicí, nebudeme ji pařit na počítačích, ale naživo. Budeme se učit a trénovat orientaci v přírodě, přežití, maskování a budování úkrytů. Děti si také vyzkouší záchranu, první pomoc a další dovednosti, které se jim kromě momentálního vítězství v akční gamese budou nejspíše někdy hodit i v životě.

 

Fortnite tábor 2019

 

 

Maximum času strávíme venku v přírodě při pohybových aktivitách. Budeme lézt na umělé stěně, děti se naučí střílet z luku, vyzkouší si slanění další dobrodružné aktivity.

 

Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019
Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019
Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019

 

 

A samozřejmě budeme v průběžné hře hledat a získávat zbraně. Vyrábět originální převleky. A pochopitelně bojovat. O tom FORTNITE je. Jako vyvrcholení tábora proběhne velká paintballová bitva. Samozřejmě s veškerou výbavou a s dodržením všech bezpečnostních pravidel (ochranná maska na hlavu, chrániče, bezpečný terén).

 

Fortnite tábor 2019

 

 

Na táboře děti rozdělíme na mladší oddíly (věk 9–12 let) a starší oddíly (12–16 let). Každé věkové kategorii přizpůsobíme náročnost programu a konkrétní aktivity, aby si tábor děti maximálně užily.

 

Fantastické léto

 

I tvrdí bojovníci občas ocení chvíli pro oddech a zábavu. V rámci programu vyrazíme na koupaliště, zahrajeme si fotbal, turnaj v pukecu nebo uspořádáme vodní bitvu.

 

Oblíbenou atrakcí v táboře je také velká lanovka, beachové hřiště, vnitřní bazén, nebo disc golf. Každý rok najdou v táboře děti něco nového. Večery trávíme u ohně s kytarou, promítáním filmů, nebo na diskotékové party. Jednou si dáme FORTNITE i jako let’s play. Všechny odvážné samozřejmě čeká noční mise.

 

Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019
Fortnite tábor 2019

 

 

 


 

Vezmi kámoše

 

Ve dvou se to lépe táhne. A co teprve v partě. Máš kamarády, které by sportovní tábor také bavil? Vezmi je s sebou. Ve vašem týmu to bude teprve pořádná zábava.

 

Každopádně rychle zapojíme i děti, které jedou poprvé a žádného kamaráda s sebou nemají. Už cestou na tábor je s někým dáme dohromady. Než vystoupí děti z autobusu, má každý svého parťáka.

 

Fortnite tábor 2019

 

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

Kdo se bude o děti starat?

 

Instruktorský tým tvoří lidé mnoha talentů. Je to skladba pestrá, stejně jako náš program. Jsou to především studenti a studentky pegagogických faktult a jiných vysokých škol, pedagogové volného času a další nadšenci, kteří mají zkušenosti s dětmi a práce s nimi je baví.

 

Počet vedoucích a praktikantů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jeden vedoucí má na starosti malý oddíl kolem 10 dětí. Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

 

Fortnite tábor 2019

 

 

Jádro Robinsona tvoří zhruba 50 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón, mnohdy od jara do podzimu. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

Fortnite tábor 2019

 

 


 

Kde probíhá FORTNITE tábor?

 

Místo, kde dávají lišky dobrou noc

 

Rekreační středisko Lites leží v Českém ráji, v malebném údolí říčky Zábrdky, nedaleko Mnichova Hradiště. Rozlehlý areál střediska i okolní louky a lesy jsou ideálním místem pro dobrodružství a hry v přírodě. Zábrdka je v okolí tábora ještě potok, na koupání a hry ve vodě je nejlepší přírodní koupaliště v nedaleké Bukovině, kam vyrazíme krátkým pěším výletem. V případě špatného počasí je ve středisku krytý bazén.

 

Fortnite tábor 2019

 

V táboře je několik hřišť, tělocvična, klubovny, lezecká stěna a spousta větších i menších aktivit a atrakcí. Každý rok připravujeme pro děti nějaké nové překvapení.

 

Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019

 

Jak vypadají pokoje?

 

Děti bydlí ve zděných domcích. Na každém patře je pokoj pro jeden oddíl, tedy pro 8–10 dětí. Vedoucí spí v malém pokoji hned vedle. Děti tak mají dospělé blízko, pokud by se cokoliv stalo. Oddílový pokoj je zároveň klubovnou, místem pro oddílové srazy, v případě deště ho lze využít pro drobné hry v interiéru. Je to takové herní doupě, které si děti mohou navíc vyzdobit, aby si připadaly opravdu jako ve skutečném příběhu.

 

Fortnite tábor 2019

 

Lůžka jsou vybavena peřinami a čistým povlečením. Vybavení pokojů je jednoduché, ale pro dětské akce úplně dostačující. Oblečení a věci si mohou děti dát do skříní a polic. Špinavé prádlo a další věci je možné schovat do kufru pod postelí.

 

Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019 Fortnite tábor 2019

 

Záchod mají děti hned v přízemí svého domku, další WC a sprchy ve vedlejším objektu. Při deštivém počasí je možné ve společenských prostorech zatopit a usušit mokré oblečení a boty.

 

 

A co místní kuchyně?

 

Všichni si ji chválí. V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Ke snídani si mohou dát, na co mají chuť (pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, ovoce,…). Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře a něco na zaplácnutí, když zrovna kručí v břiše. Pití je dostatek během celého dne.

 

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou). V jídle děti nerozmazlujeme, ale když někdo něco opravdu nejí, o hladu samozřejmě nezůstane. Po obědě je možné si koupit něco na zub v místním krámku.

 

Další informace o rekreačním středisku Lites

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají tábor?

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na táboře právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění v táboře a pár nejlepších fotek z programu. A navíc se můžete těšit i na několik vydání Denního věštce.

 

Fortnite tábor 2019

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku tábora.

 

 


 

Fortnite tábor 2019

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 


 

 

Hledáte jiný tábor? Podívejte se na další možnosti.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Klosová

Dagmar Klosová

739 465 490

Kontaktujte nás