Letní táboryPříměstské táboryŠkoly v příroděLyžařské kurzyO násKontakt

Letní tábory > POTTER tábor - kouzelnická škola

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

POTTER tábor 2019 proběhne v termínech

30.6.-9.7. | 9.-18.7. | 18.-27.7.

 

Právě připravujeme program a novinky pro letošní rok. Během prosince všechno vybalíme. Těšte se!

 

Přihlašování začíná 1.1. 2019!

 

Jet na tábor parním vlakem? Jasně!

Pro vykulené dětské oči bychom se rozkrájeli. A odjezd z nástupiště 9 a ¾ je opravdu zážitek. I v mudlovském světě se dějí zázraky.

 

Přihlašování začíná 1.1. 2018 !!!

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Vyprávění nebralo konce

Dcera se vrátila z tábora Harry Potter úplně nadšená. Chválím skvělou organizaci, výborné nápady, a milé vedoucí. Vyprávění nebralo konce. Příští rok určitě pojede znovu.

Dora Kolczová

Další zkušenosti rodičů …

 


 

Termíny a ceny

 

Tábor Harry Potter probíhá ve třech desetidenních turnusech. Na výběr máte dva různé programy, podle věku dětí. Jsou vaše děti věkově na hraně? Přečte si naše doporučení níže.

 

 

Tento již proběhl nebo není žádný volný termín.

Tento již proběhl nebo není žádný volný termín.

Přihlašování začíná 1.1. 2018!!!

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Pojistěte se pro klidné spaní, získejte svělý vzpomínkový dárek.

Volitelné služby a slevy  
Pojištění storna a odpovědnosti 195 Kč
Fotokniha z tábora 990 Kč
Sleva za sourozence 500 Kč

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 


 

Ahoj děti

 

Chcete vědět, co vás letos čeká na táboře Harry Potter? Tak to z nás nedostanete ani s pomocí černé magie. Nechcete přece přijít o překvapení. Něco snad ale prozradit můžeme.

 

Víte, kdo nosí v kouzelnickém světě dopisy? No jasně, sovy. Čestný úkol starat se o školní sovinec budou mít letos nejmladší kouzelníci. A ti starší? Ti změří své síly v Turnaji čtyř kouzelníků. Půjde o hodně. Proti sobě totiž stanou studenti našich školních kolejí – Hrabotlapu, Lunovýru, Orlozobu a Bystrovízu! Prozkoumejte tuhle stránku pořádně, třeba se ještě něco dozvíte …

 

Také budeme hrát oblíbený famfrpál, létat na košťoletu a koupat se v bazénu. Na Čarosrazu opět zazní školní hymna. Setkáte se znovu s Brumbálem a samozřejmě se na vás těší i … skřítek Dobby. Tak na viděnou v létě, milí kouzelníci. Dobrodružství pokračuje.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

A vy, milí rodiče, dejte si na posilněnou svůj oblíbený lektvar, čeká nás důkladná prohlídka Školy čar a kouzel. Cestou se dozvíte, jak to u nás chodí, jací profesoři a profesorky se budou starat o vaše děti a co je letos nového!

 

 


 

Tohle není tábor! To je Škola čar a kouzel

 

Dělat jen další tábor inspirovaný Harrym Potterem? Chceme daleko víc. Budujeme opravdový kouzelný svět.

 

 

 

Provedeme děti světem magických zážitků i skutečných kouzel

 

Česká škola čar a kouzel je ambiciózní projekt. Jeho součástí je nejen tábor Harry Potter, ale také návazné campy pro starší děti, kde se kouzla stávají skutečností – filmový tábor, fotografický, divadelní. Postupně budeme rozšiřovat nabídku o další umělecké směry, vědecké tábory se zajímavými pokusy a dalším zaměřením.

 

Náš cíl je, aby si děti v mladším školním věku vyzkoušely na táboře co nejvíce zajímavých aktivit. Aby si mohly vybrat, co je baví, rozpoznat svůj talent. A až budou starší, věnovat se více do hloubky aktivitě, ve které se cítí silní, a která je naplňuje.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Tvoříme kouzelný svět!

 

Dámy a pánové, vítejte v redakci Denního věštce. Ano, i v naší škole čar a kouzel začnou vycházet noviny. A tvořit je budou samy děti. Psát články, dělat rozhovory s profesory i vzácnými hosty, fotit. Výsledek uvidí všichni v táboře. Každé nové číslo roznesou redakční portýři mezi ostatní kouzelníky. A uvidíte ho i vy, rodiče. Bude to takové netradiční zpravodajství z tábora.

 

Než se děti do všeho pustí, dozví se jak na to. Vyzkouší si to na několika hrách. Vyberou si, co budou chtít konkrétně dělat… Na stejném principu se zapojí i do mnoha dalších aktivit. Co bude letos tvořit náš kouzelný svět?

  • Alchymistická laboratoř. V hodinách lektvarů v ní budou děti provádět tajné pokusy.
  • Sovinec a poštovní úřad. Nejmenší děti se budou starat o táborovou poštu.
  • Sportovní famfrpálový klub. Kouzelníci s vášní pro sport se v kolejních týmech pustí do tréninku na velký famfrpálový turnaj.
  • Produkční a umělecká agentura Zlatoslava Lockharta. Svěřenci tohoto výjimečného kouzelníka, umělce, a pětinásobného vítěze ankety časopisu Čarodějka a život o nejkouzelnější úsměv, se vrhnou na organizaci školních společenských událostí. Budou moderovat famfrpálové zápasy i filmové premiéry, připravovat výzdobu a propagaci.
  • Gringottova banka. V ní si děti vymění herní diamanty za kouzelnické galeony pro obchodování v Příčné ulici.
  • Voňavý skleník. Místo, kde budou děti poznávat bylinky a kouzelné rostliny, starat se o ně, a připravovat z nich pro ostatní omamné lektvary.
  • A spousta dalších …

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019
POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019
POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Je ten svět kouzelný nebo skutečný?

 

Známý dětský psycholog Zdeněk Matějček kdysi trefně poznamenal, že „Nejvíce vychováváme ve chvílích, kdy nevychováváme.“ Děti se učí pořád. Okoukávají, zkouší, experimentují. Hledají hranice, životní příklady a vzory. Mezi námi dospělými i mezi vrstevníky. V redakci novin, v kouzelnické bance, ve sportovním týmu – tam všude se děti naučí spoustu praktických dovedností. Ale i něco důležitějšího – jak hrát fér, jak vítězit, zvládnout prohru, prosadit se, hledat řešení, zrealizovat svůj nápad. Je to škola života. Jestli něco umíme fakt dobře, tak udělat program tak, aby si děti ani nevšimly, že se něco učí. Všechno je to pro ně „jen“ napínavá hra a skvělá zábava.

 

Každý rok budeme přidávat nové aktivity, každý rok se náš kouzelný svět rozroste. Kouzelný, nebo vlastně skutečný?

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Program střihneme dětem na míru jako hedvábí na kouzelnický plášť

 

Pro nejmenší kouzelníky ve věku 6–9 let bude hlavní náplní celotáborová hra s poutavým příběhem, plným kouzel a překvapení. Do alchymistické laboratoře, banky nebo do voňavého skleníku také zavítají, ale zatím jen na skok.

 

Děti ve věku 9–12 let se stanou hrdiny dobrodružného příběhu, ale také se už naučí spoustu konkrétních dovedností. Dostanou se na tajemná kouzelnická místa a budou si moci samy vybrat, kde je to nejvíce baví.

 

Nejstarší děti ve věku 12–16 let bude čekat náročnější a zodpovědnější program, aby si tábor opravdu užily. V redakci Denního věštce, v Gringottově bance nebo ve famfrpálovém týmu stráví i většinu času. Budou s profesory řídit průběh programu a sami navrhovat, co a jak dělat, stejně jako nejstarší studenti v Bradavické škole.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Neopisujeme, tvoříme!

 

Škola čar a kouzel je ráj pro fanoušky Harryho Pottera a Fantastických zvířat. Sami jsme na těch příbězích vyrostli. Spoustu notoricky známých postav, jmen a příběhů z předlohy J. K. Rowlingové (a úžasného překladu Vladimíra Medka) jsme na našem táboře nechali. Protože jsou prostě skvěle vymyšlené. Ale neopisujeme slepě. Tvoříme vlastní kouzelný svět, Českou školu čar a kouzel.

 

Díky kreativní soutěži například vznikly originální názvy školních kolejí – Orlozob, Bystrovíz, Lunovýr a Hrabotlap. Každá kolej má svůj znak, erbovní zvíře a sloku v kouzelnické školní hymně. V úvodu tábora rozřazuje děti do kolejí Stará moudrá truhla.

 

Každým rokem bude náš originální kouzelnický svět větší a větší. Už teď se těšíme na vymýšlení dalších názvů, rekvizit a příběhů.

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Milujeme léto

 

U nabitého kouzelnického programu se s dětmi královsky bavíme. Prázdniny jsou prázdniny, a tak využíváme každý slunečný den, abychom se vyřádili venku v přírodě. Chodíme na koupaliště, na výlet, zahrajeme si fotbal, turnaj stolních her nebo uspořádáme vodní bitvu.

 

Oblíbenou atrakcí je létání na koštěti, pískové hřiště (ať už se na něm staví hrady nebo hraje beach), vnitřní bazén, disc golf, nebo místní prolézačky. Každý rok najdou v táboře děti něco nového.Večery začínají na čarosrazu, kde se zpívá, hodnotí a vyhlašuje vítězná kolej dne, a pokračují u ohně, s kytarou a písničkami, promítáním filmů, povídáním se vzácnými hosty, atd.

 

A když nás to všechno utahá přes míru, prostě vyhlásíme líný den, abychom nabrali energii na další dobrodružství.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Začínáme na nástupišti 9 a ¾

 

Odjezd z nástupiště 9 a ¾ je velký zážitek pro děti i rodiče. Nástupiště je plné kouzelných postav, které děti baví před odjezdem. Zájemci si mohou prohlédnout parní lokomotivu a podívat se do kabiny strojvůdce. Skvělou atmosféru dotváří děti v kostýmech. Je to prostě velká show.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Kouzelnický vlak odjíždí ze Smíchovského nádraží v Praze. Víme, že pro mimopražské účastníky je cesta do hlavního města starost navíc, ale věříme, že unikátní zážitek z cesty vlakem plným malých kouzelníků tyto komplikace vynahradí.

 

Vlak jede do Mnichova Hradiště, zbytek cesty do střediska děti odvezeme autobusem. Zpátky z tábora děti pojedou vlakem či autobusem dle turnusu tábora. Pokud to pro vás bude jednodušší, můžete si je vyzvednout osobně přímo ve středisku. Autobus i vlak bude přijíždět opět na Smíchovské nádraží v Praze.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Nápad jet na tábor parním vlakem nás minulý rok nadchnul. A tak jsme do toho šli. Byla to velká škola a první jízda stála nás, rodiče i děti hodně nervů. Nicméně všechno jsme nakonec zvládli. Vychytali jsme chyby a získali sebedůvěru. Když zvládneme postavit na nádraží falešnou zeď a vypravit během prázdnin třikrát parní vlak, můžeme se pustit do ještě odvážnějších nápadů. Tak chceme rozhodně pokračovat dál. Ve škole čar a kouzel není žádný nápad dost šílený, abychom se ho nepokusili zrealizovat.

 

 


 

Kdo obývá ředitelnu a kabinety kouzelnické školy?

 

Profesorský sbor tvoří lidé mnoha talentů. Je to skladba pestrá, stejně jako náš program. Jelikož se ředitel Brumbál vyskytuje ve škole jen vzácně (neodkladné povinnosti na Ministerstvu kouzel), hlavní vedoucí, tedy výkonnou ředitelkou školy, je Martina Koutná. A z nejvyšší věže bedlivě sleduje průběh výuky Petr Nový, autor konceptu Kouzelnické školy.

 

Martina Koutná POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

Martina dělá ředitelku zřejmě proto, aby nevyšla ze cviku. Během školního roku je totiž ředitelkou své vlastní hudební školy. Vystudovala na konzervatoři v Teplicích, učí hrát děti na zobcovou flétnu. Také umí zabrnkat na kytaru, ukulele, nebo zvonkohru. Největší radost má, když si může s někým zahrát. Rodiče, děti i instruktoři oceňují, s jakou moudrostí a empatií tábor vede.

 

Petr Nový

Petr vede celý tým Robinsona. Byť má technické vzdělání, celou svou kariéru se věnuje kreativní tvorbě vzdělávacích a zábavných programů pro děti i dospělé. Letní tábory dělá už více jak 25 let. V Kouzelnické škole bdí nad rozvojem celého konceptu a realizací programu.

 

Profesorský sbor

 

Naši profesoři jsou především studenti a studentky pegagogických faktult a jiných vysokých škol, pedagogové volného času a další profesionálové, kteří mají zkušenosti s dětmi a práce s nimi je baví.

 

Počet vedoucích a praktikantů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jednomu oddílu (cca 20 dětí) se standardně věnují dva dospělí, u menších dětí tři. Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

 

Jádro Robinsona tvoří zhruba 50 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón, mnohdy od jara do podzimu. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

 


 

Jede vaše dítě na tábor poprvé?

 

V kolika letech poslat dítě na tábor poprvé?

 

V kouzelnické škole to zvládnou i šikovní předškoláci. Nicméně ideální je začít po první třídě, kdy už jsou děti přece jen výrazně samostatnější.

 

Bojíte se, jestli není pro začátek 10 dní moc?

 

Nebojte se. Oproti týdennímu turnusu jsou to jen 2 noci navíc. Podle naší zkušenosti se děti na začátku tábora rozkoukávají a trvá jim 4–5 dnů, než si na všechno zvyknou, poznají kamarády, a konečně je to začne bavit. Je skvělé, když pak nemusí hned domů, a mají pár dnů k dobru. Turnus 10 dnů (9 nocí) je už Robinsonním standardem. I malé děti ho zvládají bez problémů.

 

Jak usnadnit dětem pobyt?

 

Zapojte kamarády! To funguje. Nejlepší jsou podobně staří spolužáci, kamarádi z party. Platí to pro každý věk. Samozřejmě pomůže i starší sourozenec.

 

Každopádně rychle zapojíme i děti, které jedou poprvé a žádného kamaráda s sebou nemají. Už cestou na tábor je s někým dáme dohromady. Než vystoupí děti z vlaku, má každý svého parťáka.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

 


 

Jaký vybrat program?

 

Každý program je stavěný pro jinou věkovou kategorii. Podle informací dále určitě vyberte ten pravý. I tak se může na táboře ukázat, že by vašemu potomkovi bylo lépe mezi staršími nebo naopak mladšími dětmi. Než uděláme změnu, zavoláme a probereme to s vámi.

 

Soví dobrodružství (děti 6–9 let)

 

Nejmenší děti se letos stanou strážci školního sovince. Sovinec je místo, kde jsou ubytovány sovy všech kouzelnických studentů a studentek. Kromě toho, že jsou sovy věrnými společníky svých pánů, je jejich hlavním úkolem obstarávat doručování kouzelnické pošty. Opatrovníci dbají o to, aby byl sovinec vždy pečlivě uklizený a pečují o jejich vzácné obyvatele. Naše zkušenost ale říká, že to nebude rozhodně tak jednoduché, jak to vypadá. Ono se vždycky jako na potvoru něco stane …

 

Je vaše dítě ve třetí třídě? Tady se to láme. Uvažte, jestli vašeho potomka zaujme tento pohádkovější program a bude se cítit komfortněji mezi mladšími dětmi. Nebo se už vrhne do většího dobrodružství se čtvrťáky a páťáky.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Turnaj čtyř kouzelníků (děti 9–16 let)

 

Kouzelnický turnaj je jedním z vrcholů školního roku. Letos je ale jeho konání vážně ohroženo. Z Ministerstva kouzel přicházejí varovné zprávy. Denní věštec už měsíce nepíše prakticky o ničem jiném. Vyslanci ostatních kouzelnických škol postupně odvolávají svou účast. Zdá se, že v kraji není bezpečno. Zrušit tuto významnou událost by ale znamenalo prolomit tradici trvající už 357 let. Vedení školy má proto záložní plán. Uspořádat turnaj jako souboj čtyř školních kolejí – Hrabotlapu, Lunovýru, Orlozobu a Bystrovízu! To ale neznamená, že jsou hrozby zažehnány. Co když za vším zase stojí ten, jehož jméno …..

 

Ideální volba pro děti po třetí třídě a starší. Ve třetí třídě máte na vybranou – jestli ještě zvolit program pro mladší děti, nebo už pokročit sem. Na táboře děti přihlášené na tento program ještě rozdělíme na mladší (cca 3.-5. třída) a starší oddíly. A přizpůsobíme jim náročnost programu.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

Uchovejte si kouzelné vzpomínky v luxusním balení

 

Objednejte si fotoknihu z tábora

 

Z každého turnusu připravíme originální fotoknihu. Bude obsahovat společné fotky oddílů, fotku vítězné koleje, a nejlepší momentky z hlavních aktivit roku. Každá fotokniha bude originál! V úvodu fotoknihy najdete několik fotek vašeho malého kouzelníka nebo čarodějky.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Nechte se překvapit stylovou grafickou úpravou

 

15 listů, 50 nejlepších fotek z tábora, rozměr 15×20 cm. A kvalitní pevná vazba. Na výrobě fotoknih spolupracujeme se společností Foto Škoda, která je zárukou kvality a bezvadného zpracování.

 

Cena kouzelnické fotoknihy je 990 Kč.

 

Chcete svou fotoknihu?

 

Zaklikněte tuto možnost v přihlášce. Fotoknihu můžete objednat i kdykoliv později. Stačí zavolat.

Fotoknihy budeme rozesílat na dobírku během září. Nebo si ji můžete vyzvednout v naší pražské kanceláři. Při odeslání na dobírku prosím ještě počítejte s poštovným a balným, podle aktuálních cen (odhadujeme ve výši 110 Kč).

 

Kromě fotoknihy pro vás tradičně připravíme po skončení turnusu i sadu fotek z tábora v elektronické formě ke stažení. Tato služba je pro všechny účastníky tábora ZDARMA.

 

 


 

Poznejte sídlo školy čar a kouzel

 

Místo, kde dávají jednorožci dobrou noc

 

Rekreační středisko Lites leží v Českém ráji, v malebném údolí říčky Zábrdky, nedaleko Mnichova Hradiště. Rozlehlý areál střediska i okolní louky a lesy jsou ideálním místem pro dobrodružství a hry v přírodě. Zábrdka je v okolí tábora ještě potok, na koupání a hry ve vodě je nejlepší přírodní koupaliště v nedaleké Bukovině, kam vyrazíme krátkým pěším výletem. V případě špatného počasí je ve středisku krytý bazén.

 

V táboře je několik hřišť, tělocvična, klubovny, lezecká stěna a spousta větších i menších aktivit a atrakcí. Každý rok připravujeme pro děti nějaké nové překvapení. Pozor: hned za posledním domkem začíná zapovězený les, plný fantastických zvířat!!! :-)

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Jak vypadají kouzelnické komnaty?

 

Děti bydlí ve dvou budovách. Pokoje mají od čtyř do deseti lůžek. Lůžka jsou vybavena peřinami a čistým povlečením. Komu by byla náhodou zima, tomu půjčíme deku navíc. Zatím to nebylo potřeba. Vybavení pokojů je jednoduché, ale pro dětské akce úplně dostačující. Oblečení a věci si mohou děti dát do skříní a polic. Ze zkušenosti je ale praktičtější mít vše přehledně srovnané v kufru pod postelí.

 

V každém patře jsou pokoje pro vedoucí. Děti tak mají dospělé blízko, pokud by se cokoliv stalo. V hlavní budově jsou WC a sprchy na každém patře, v druhé budově mají děti záchod hned u vchodu své části, a další WC a sprchy ve vedlejším objektu. Při deštivém počasí je možné ve společenských prostorech zatopit a usušit mokré oblečení a boty.

 

Aby byl zážitek z tábora opravdu pořádný, je i na patrech a v největších pokojích stylová výzdoba. Jako v opravdické bradavické škole.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019 POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Co se vaří a peče ve školní kuchyni?

 

Nejvíc jdou na odbyt grilované dračí ocásky, ozdobené nakládanými hadími očíčky, a bublankový salát. :-) Místní kuchyni si všichni chválí. V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Ke snídani si mohou dát, na co mají chuť (pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, …). Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře a něco na zaplácnutí, když zrovna kručí v břiše. Pití je dostatek během celého dne.

 

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou). V jídle děti nerozmazlujeme, ale když někdo něco opravdu nejí, o hladu samozřejmě nezůstane. Po obědě je možné si koupit něco na zub v místním krámku.

 

Další informace o rekreačním středisku Lites

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají tábor?

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na táboře právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění v táboře a pár nejlepších fotek z programu. A navíc se můžete těšit i na několik vydání Denního věštce.

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku tábora.

 

 


 

Jak to chodí v kouzelnické škole

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

POTTER tábor aneb kouzelnická škola 2019

Ptejte se, volejte, pište!

 

Tel.: +420 739 465 490

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Péťa. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 


 

 

Hledáte jiný tábor? Podívejte se na další možnosti.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

HOT LINE - Petra Melecká

Petra Melecká

739 465 490

Kontaktujte nás