RobinsonLetní táboryPříměstské táboryŠkoly v příroděLyžařské kurzyPro děti a rodičeO násKontakt

Letní tábory > OUTDOOR camp

Outdoor camp 2019

 

Kolo, voda & léto plné zážitků.

Máte děti, které rády sportují? Už je nebaví obyčejné hry a klasické tábory? Outdoor camp je pro ně ta pravá výzva.

 

 

Outdoor camp 2019

 

 


 

Termíny a ceny

 

Outdoor camp probíhá ve dvou desetidenních turnusech v areálu Ztracený Ostrov v jižních Čechách.

 

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
28.7. - 6.8.2019 9-16 letZtracený ostrov 7 490 Kč  Obsazeno
6. - 15.8.2019 9-16 letZtracený ostrov 7 490 Kč  Obsazeno

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Volitelné služby a slevy

Společná doprava autobusem z Prahy 540 Kč
Doprava kola 155 Kč
Pojištění storna a odpovědnosti 195 Kč
Bezlepková dieta 450 Kč
Sleva za sourozence 400 Kč

Pokud pojedete autobusem jen jednu cestu, zaplatíte 300 Kč.

 

Proč účtujeme dopravu a další služby zvlášť?

Většina dětí jezdí na tábor společně autobusem, a většina má i pojištění. Někteří rodiče ale přiváží děti autem, protože jsou místní. Nebo Ztracený ostrov ještě neznají a chtějí si tábor prohlédnout. Jednotlivé služby si můžete zvolit v přihlášce a vytvořit si balíček, který vám vyhovuje.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 


 

Velká výzva pro mladé sportovce

 

Outdoor camp je letní škola sportů v přírodě, okořeněná romantickou atmosférou letního tábora. S dětmi vyrazíme na kola a naučíme je jezdit na vodě. Vyzkouší si i další sporty v přírodě a zažijí spoustu zábavy. Prostě užijí si léto v pohybu, v krásné přírodě jižních Čech!

 

Outdoor camp 2019

 

 

Děti se naučí techniku jednotlivých sportů i praktické triky. A vše si hned vyzkouší v hrách, soutěžích, a závodech. Camp vedou sportovní instruktoři s licencí pro jednotlivé aktivity.

 

 

Outdoor camp 2019

 

Na kole krajem rybníků

 

Jižní Čechy jsou rájem cyklistů, na rovinatých cestách mezi rybníky a lesy to dětem svědčí. V okolí Ztraceného ostrova jsou kilometry bezpečných cest a silniček takřka bez provozu, tábor se nachází v zóně CHKO Třeboňsko se zákazem vjezdu pro auta.

 

Děti budeme učit techniku jízdy i údržbu kola. Na kolech vyrazíme na kratší i delší výlety do okolí tábora. Využijeme je i jinak v programu, třeba na cyklo-orienťák a další aktivity. A samozřejmě si na kolech i zazávodíme.

 

Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019

 

Pro účast na Outdoor campu děti potřebují trekové nebo horské kolo. Kolo musí být funkční, seřízené, bez závad! Je třeba to doložit potvrzením z cyklo servisu nebo čestným prohlášením. Děti musí mít také bezpečnou přilbu.

 

Doprava kol na tábor a zpět je možná jak individuálně, tak společně s odjezdem autobusu. Kola naložíme na speciální cyklovlek. Cena dopravy kola z Prahy a zpět je 155 Kč, volba této možnosti je v přihlášce.

 

Outdoor camp 2019

 

Na lodích po Nežárce a Lužnici

 

Druhým hlavním zaměřením campu je vodní turistika. Nežárka i Lužnice, u kterých camp leží, jsou jako stvořené pro bezpečné začátky a trénování na vodě.

 

Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019

 

Vodácký program přizpůsobíme věku a zkušenostem dětí. Úplní začátečníci se naučí základy – držení pádla, ovládání lodě, základní povely, bezpečnostní pravidla. Pokročilejší se procvičí v tom, co již znají, a naučí se další vodácké triky a dovednosti – např. složitější manévry, záchranu na vodě, vyproštění převrácené lodi, apod.

 

V rámci Outdoor campu s dětmi splujeme úsek Nežárky nebo Lužnice, podle stavu vody. K dispozici bude všechno potřebné vybavení – lodě, pádla, vesty, barely na věci, vybavení pro záchranu.

 

Outdoor camp 2019

 

Dobrodružství není nikdy dost

 

Kromě kol a vodáckých aktivit si děti vyzkouší i další sporty a hry v přírodě. Například orienťák, geocaching, lukostřelbu, lezecké aktivity, bungee running a další.

 

Protože jsou prázdniny, vrcholné sportovní výkony občas vyměníme za odpočinek a pohodu. Uspořádáme vodní bitvu, turnaj stolních her nebo závod ve flákání na 100 metrů ležmo. Zajdeme k blízkému rybníku a penzionu na zmrzlinu, nebo si dáme zápas ve fotbale. Večer si zahrajeme u ohně na kytary nebo pustíme něco v našem letním kině.

 

Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019
Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019
Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019

 

Ve dvou se to lépe táhne

 

A co teprve v partě. Má vaše dítě kamarády, které by outdoor camp také bavil? Dejte jim vědět. V týmu plném kamarádů bude tábor teprve pořádná zábava.

 

Outdoor camp 2019

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

Instruktorský tým Outdoor camp 2019

 

Outdoor camp vede Lenka Sontáková. Lenka je magistrou tělesné výchovy a sportu, na FTVS UK nyní pokračuje v doktorském studiu. S ní se budou o děti starat další sportovní instruktoři vodní turistiky a sportů v přírodě.

 

Počet vedoucích a praktikantů je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jednomu oddílu (max. 20 dětí) se věnují minimálně 2 dospělí, u vybraných aktivit více.

 

Jádro Robinsona tvoří několik desítek instruktorů, kteří jezdí opakovaně již několik sezón. Všichni noví instruktoři prochází pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

Outdoor camp 2019

 

 


 

Tábor Ztracený ostrov

 

Kouzelné místo uprostřed přírody

 

Areál Ztracený ostrov leží uprostřed jihočeských lesů, v krásné a čisté přírodě chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, přímo na břehu řeky Nežárky. Řeka, louky i okolní lesy jsou ideálním terénem pro dobrodružství a sporty v přírodě.

 

V táboře je hřiště, malé lanové centrum, a spousta zajímavých herních prvků zasazených do přírodního prostředí. Každý rok připravujeme pro děti nějaké nové překvapení.

 

Outdoor camp 2019

 

Kde účastníci bydlí?

 

V originálních kruhových podsadových stanech s pevnou podlahou. Ve stanu jsou dvě lůžka. Spí se ve vlastních spacácích na nových a čistých matracích. Pod lůžkem je suchý prostor pro uložení věcí.

 

Tábor má pevnou krytou kuchyni a velkou jídelnu, kterou je možné v případě potřeby vytopit a kde je zároveň možné usušit mokré oblečení a boty. Jídelna se používá i jako společenský prostor pro večerní programy a při špatném počasí.

 

A co táborová kuchyně?

 

Všichni si ji chválí. V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Snídaně jsou pestré, střídáme pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, atd.… Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře a něco na zaplácnutí, když zrovna kručí v břiše. Pití je dostatek během celého dne.

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou).

 

Další informace o Ztraceném ostrově

 

Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019 Outdoor camp 2019
Outdoor camp 2019

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaši potomci užívají tábor?

 

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na táboře právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění v táboře a pár nejlepších fotek z programu.

 

Outdoor camp 2019

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku tábora.

 

 


 

Outdoor camp 2019

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 


 

 

Hledáte jiný tábor? Podívejte se na další možnosti.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Klosová

Dagmar Klosová

739 465 490

Kontaktujte nás