RobinsonLetní táboryPříměstské táboryŠkoly v příroděLyžařské kurzyPro děti a rodičeO násKontakt

Letní tábory > PARKOUR tábor

Parkour tábor 2019

 

Volnost, pohoda a radost z pohybu.

Baví tě parkour a nemůžeš bez něj být ani chvíli? Nebo si chceš tento moderní sport jen vyzkoušet? Přidej se k nám!

 

 

Parkour tábor 2019

 

 


 

Termíny a ceny

 

Parkour tábor je určen pro děti ve věku 9–16 let, turnus trvá 7 dní.

 

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
27.7. - 3.8.2019 9-16 letRS Lites 5 590 Kč  Obsazeno

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Volitelné služby a slevy

Společná doprava autobusem z Prahy 450 Kč
Pojištění storna a odpovědnosti 155 Kč
Bezlepková dieta 290 Kč
Sleva za sourozence 300 Kč

Pokud pojedete autobusem jen jednu cestu, zaplatíte 250 Kč.

 

Proč účtujeme dopravu a další služby zvlášť?

Většina dětí jezdí na tábor společně autobusem, a většina má i pojištění. Někteří rodiče ale přiváží děti autem, protože jsou místní. Nebo středisko ještě neznají a chtějí si tábor prohlédnout. Jednotlivé služby si můžete zvolit v přihlášce a vytvořit si balíček, který vám vyhovuje.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 


 

Žádná překážka není dost vysoká, aby nešla překonat

 

Stačí vědět, jak na to. A na našem táboře se toho můžeš hodně naučit. Parkour totiž není jen o fyzičce, skákání do výšek a překonávání zdí. S parkourem se můžeš naučit překonávat také překážky ve své hlavě. Posílí ti sebevědomí, přestaneš se bát chyb a získáš větší respekt k ostatním.

 

Parkour tábor 2019

 

Pro koho je parkour tábor?

Pro všechny děti a teenagery, kteří si chtějí užít léto v pohybu a vyzkoušet něco nového. Pokud se parkouru aktivně věnuješ, na táboře budeš moci ukázat, co umíš, naučit se nové triky, a strávit léto se svou oblíbenou aktivitou. Jestli parkour zatím neznáš, ale láká tě, přijeď a vyzkoušej si ho. Zvládne to každý. V parkouru se nehraje na to, kdo je lepší a kdo horší, je to především velká zábava.

 

Parkour tábor má probouzet radost z pohybu, není to žádný tvrdý tréninkový dril. Tábor je tu zkrátka pro všechny, kteří si chtějí užít aktivní léto.

 

Parkour tábor 2019

 

Co se bude na táboře dít?

Základem programu budou různé hry a cvičení, které trénují rovnováhu, pohybové dovednosti, a také jednotlivé prvky jako jsou skoky, odrazy, otočky, atd. V hrách budeme také rozvíjet trpělivost a soustředění. Maximum času ale samozřejmě strávíme překonáváním různých překážek, ať už v přírodě, v areálu střediska nebo umělých. To vše doplníme různými dalšími aktivitami, které jsou k dispozici ve středisku. Na závěr tábora proběhne parkourová challenge a společná rozlučková party.

 

Parkour tábor 2019 Parkour tábor 2019 Parkour tábor 2019
Parkour tábor 2019 Parkour tábor 2019 Parkour tábor 2019

 

Bezva léto

 

Mezi zdoláváním náročných parkourových překážek bude čas i pro oddech a zábavu. V rámci programu vyrazíme na koupaliště, zahrajeme si fotbálek, turnaj ve stolním pukecu nebo uspořádáme vodní bitvu.

 

Oblíbenou atrakcí v táboře je také velká lanovka, lezecká stěna a vnitřní bazén. Ve volném čase si můžeš zahrát třeba disc golf. Každý rok je v táboře něco nového. Večery trávíme u ohně s kytarou, promítáním filmů, nebo na diskotékové party. Všechny odvážné parkouristy také čeká noční mise.

 

Parkour tábor 2019 Parkour tábor 2019 Parkour tábor 2019
Parkour tábor 2019

 

 


 

Vezmi kámoše

 

Ve dvou se to lépe táhne. A co teprve v partě. Máš kamarády, které by parkour tábor také bavil? Vezmi je s sebou. Ve vašem týmu to bude teprve pořádná zábava.

 

Každopádně rychle zapojíme i děti, které jedou poprvé a žádného kamaráda s sebou nemají. Už cestou na tábor je s někým dáme dohromady. Než vystoupí děti z autobusu, má každý svého parťáka.

 

Parkour tábor 2019

 

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

Kdo se bude o děti starat?

 

Tábor povedou trenéři, kteří se parkouru aktivně věnují, mají s dětmi zkušenosti a práce s nimi je baví.

 

Počet instruktorů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jeden vedoucí má na starosti malý oddíl kolem 10 dětí. Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

 

Parkour tábor 2019

 

 

Jádro Robinsona tvoří zhruba 50 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón, mnohdy od jara do podzimu. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

 


 

Kde probíhá parkour tábor?

 

Rekreační středisko Lites leží v Českém ráji, v malebném údolí říčky Zábrdky, nedaleko Mnichova Hradiště. Rozlehlý areál střediska i okolní louky a lesy jsou ideálním místem pro prázdninové akce. Ve středisku je několik hřišť, tělocvična, klubovny, lezecká stěna, krytý bazén a spousta větších i menších aktivit a atrakcí.

 

Parkour tábor 2019
Parkour tábor 2019 Parkour tábor 2019 Parkour tábor 2019

 

Kde budou parkouristi bydlet?

 

Ve velkých patrových chatách pro 7–9 dětí. V každém patře je pokoj se 4 nebo 5 lůžky. Lůžka jsou vybavena peřinami a čistým povlečením. Chaty se dají i vytápět, pokud by byla zima. Vybavení pokojů je jednoduché, ale pro dětské akce úplně dostačující. Pro uložení oblečení a věcí jsou k dispozici skříně, špinavé oblečení je možné schovat do kufru pod postel. WC a sprchy jsou společné, v budově hned vedle chat. Vedoucí bydlí v dosahu.

 

Parkour tábor 2019
Parkour tábor 2019 Parkour tábor 2019 Parkour tábor 2019

 

A co místní kuchyně?

 

Všichni si ji chválí. V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Ke snídani si mohou dát, na co mají chuť (pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, ovoce,…). Počítáme s tím, že starší děti toho snědí víc, je pro ně vždy připravená i druhá večeře. Pití je dostatek během celého dne.

 

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou). Celkově se snažíme děti v jídle nerozmazlovat, ale když někdo něco opravdu nejí, o hladu nezůstane. Po obědě je možné si koupit něco na zub v místním krámku.

 

Další informace o rekreačním středisku Lites

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají tábor?

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na táboře právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění v táboře a pár nejlepších fotek z programu. A navíc se můžete těšit i na několik vydání Denního věštce.

 

Parkour tábor 2019

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku tábora.

 

 


 

Parkour tábor 2019

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 


 

 

Hledáte jiný tábor? Podívejte se na další možnosti.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Klosová

Dagmar Klosová

739 465 490

Kontaktujte nás