RobinsonLetní táboryPříměstské táboryŠkoly v příroděLyžařské kurzyPro děti a rodičeO násKontakt

Letní tábory > Tábor s PLAVÁNÍM

Tábor s plaváním 2019

 

Aby se děti cítily v bazénu jako ryba ve vodě

Léto v přírodě s napínavou vodní hrou, u níž si děti ani nevšimnou, že se učí plavat.

 

 

Tábor s plaváním 2019

 

 


 

Termíny a ceny

 

Tábor s plaváním je určen pro děti ve věku 6–9 let, turnus trvá 7 dní.

 

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
27.7. - 3.8.2019 6-9 letRS Lites 5 590 Kč  Obsazeno

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Volitelné služby a slevy

Společná doprava autobusem z Prahy 450 Kč
Pojištění storna a odpovědnosti 155 Kč
Bezlepková dieta 290 Kč
Sleva za sourozence 300 Kč

Pokud pojedete autobusem jen jednu cestu, zaplatíte 250 Kč.

 

Proč účtujeme dopravu a další služby zvlášť?

Většina dětí jezdí na tábor společně autobusem, a většina má i pojištění. Někteří rodiče ale přiváží děti autem, protože jsou místní. Nebo středisko ještě neznají a chtějí si tábor prohlédnout. Jednotlivé služby si můžete zvolit v přihlášce a vytvořit si balíček, který vám vyhovuje.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 


 

Pojďte si s námi zaplavat

 

Tábor s plaváním je ušitý na míru malým dětem od 6 do 9 let. Je to ideální doplněk ke školnímu plavání. Pokud ještě neplavou, u nás se naučí základy a začnou si být ve vodě jistější. Ostatní si procvičí, co už se neučily a zdokonalí se v plaveckých technikách. Táborem děti provedou instruktorky plavání se zkušenostmi s předškoláky a mladšími školáky.

 

Tábor s plaváním 2019

 

 

Pro výuku plavání je ve středisku je krytý bazén o rozměrech 4×16m, pro malé děti ideální. Ve vodě děti stráví denně v průměru 2 hodiny, část dopoledne, část odpoledne. Program budeme upravovat podle jejich schopností. K výuce plavání používáme obvyklé pomůcky – plavecké desky, vodní nudle, potápěčské kroužky, apod.

 

Kromě plavání budou děti soutěžit, hrát si, tvořit a objevovat krásné okolí střediska. Maximum času strávíme venku, hrami v v přírodě. Vše, co si děti vyrobí a získají ve hře, si odnesou jako dárek domů na památku. Na všechny čeká na konci tábora malá sladká odměna. A také diplom, stylová medaile, nebo jiné ocenění za vše, co se jim na táboře povedlo.

 

Tábor s plaváním 2019 Tábor s plaváním 2019 Tábor s plaváním 2019
Tábor s plaváním 2019 Tábor s plaváním 2019 Tábor s plaváním 2019
Tábor s plaváním 2019 Tábor s plaváním 2019 Tábor s plaváním 2019

 

Poklady boha moří

 

Nebudeme se učit plavat jen tak pro nic za nic. Pod vodní hladinou, kde vládne Poseidon, bůh moří a vodstva, se ukrývá mnoho neobjevených pokladů. A proto se z dětí letos stanou Lovci perel. V celotáborové hře budou pátrat bájném Perleťovém ostrově, ležícím kdesi uprostřed Karibiku. V jeho vodách se prý nacházejí ty největší a nejkrásnější perly. Tak uvidíme, třeba se jim podaří i nějakou vzácnou perlu získat …

 

Tábor s plaváním 2019

 

Bezva léto

 

Prázdniny jsou prázdniny a tak občas pustíme plavání k vodě a budeme se jen tak bavit. Zahrajeme si fotbálek, turnaj stolních her nebo uspořádáme vodní bitvu.

 

Oblíbenou atrakcí je také velká lanovka, pískové hřiště (ať už se na něm staví hrady nebo hraje beach), disc golf, nebo místní prolézačky. Každý rok najdou v táboře děti něco nového. Večery trávíme u ohně s kytarou a písničkami, promítáním filmů, vyprávěním pohádek nebo na diskotéce. Odvážní se mohou vydat i na krátkou noční hru.

 

Tábor s plaváním 2019 Tábor s plaváním 2019 Tábor s plaváním 2019
Tábor s plaváním 2019

 

 

A když nás to všechno utahá přes míru, prostě vyhlásíme líný den, abychom nabrali energii na další dobrodružství.

 

 

 


 

Jede vaše dítě na tábor poprvé?

 

Zapojte kamarády a usnadněte mu tak pobyt! To funguje. Nejlepší jsou podobně staří spolužáci, kamarádi z party. Platí to pro každý věk. Samozřejmě pomůže i starší sourozenec.

 

Každopádně rychle zapojíme i děti, které jedou poprvé a žádného kamaráda s sebou nemají. Už cestou na tábor je s někým dáme dohromady. Než vystoupí děti z autobusu, má každý svého parťáka.

 

Tábor s plaváním 2019

 

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

Kdo se bude o vaše děti starat?

 

Tábor povedou instruktorky plavání, které mají s dětmi zkušenosti s předškoláky a mladšími školáky a práce s nimi je baví.

 

Počet instruktorů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jeden vedoucí má na starosti malý oddíl kolem 10 dětí. Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

 

Tábor s plaváním 2019

 

 

Jádro Robinsona tvoří zhruba 50 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón, mnohdy od jara do podzimu. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

Tábor s plaváním 2019

 

 

 


 

Kde leží náš tábor?

 

Rekreační středisko Lites leží v Českém ráji, v malebném údolí říčky Zábrdky, nedaleko Mnichova Hradiště. Rozlehlý areál střediska i okolní louky a lesy jsou ideálním místem pro dobrodružství a hry v přírodě. Zábrdka je v okolí tábora ještě potok, na koupání a hry ve vodě je nejlepší přírodní koupaliště v nedaleké Bukovině, kam vyrazíme krátkým pěším výletem.

 

V táboře je několik hřišť, tělocvična, klubovny, lezecká stěna a spousta větších i menších aktivit a atrakcí. Každý rok připravujeme pro děti nějaké nové překvapení.  

 

Tábor s plaváním 2019

 

Jak vypadají dětské pokoje?

 

Děti bydlí v hlavní budově. Pokoje mají od čtyř do sedmi lůžek. Lůžka jsou vybavena peřinami a čistým povlečením. Vybavení pokojů je jednoduché, ale pro dětské akce úplně dostačující. Oblečení a věci si mohou děti dát do skříní a polic. Špinavé prádlo a další věci je možné schovat do kufru pod postelí.

 

V každém patře jsou pokoje pro vedoucí. Děti tak mají dospělé blízko, pokud by se cokoliv stalo. WC a sprchy jsou na každém patře. Při deštivém počasí je možné ve společenských prostorech zatopit a usušit mokré oblečení a boty.

 

Tábor s plaváním 2019 Tábor s plaváním 2019 Tábor s plaváním 2019

 

A co místní kuchyně?

 

Všichni si ji chválí. V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Ke snídani si mohou dát, na co mají chuť (pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, ovoce,…). Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře a něco na zaplácnutí, když zrovna kručí v břiše. Pití je dostatek během celého dne.

 

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou). V jídle děti nerozmazlujeme, ale když někdo něco opravdu nejí, o hladu samozřejmě nezůstane. Po obědě je možné si koupit něco na zub v místním krámku.

 

Další informace o rekreačním středisku Lites

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají tábor?

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na táboře právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění v táboře a pár nejlepších fotek z programu. A navíc se můžete těšit i na několik vydání Denního věštce.

 

Tábor s plaváním 2019

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku tábora.

 

 


 

Tábor s plaváním 2019

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 


 

 

Hledáte jiný tábor? Podívejte se na další možnosti.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Klosová

Dagmar Klosová

739 465 490

Kontaktujte nás