RobinsonLetní táboryPříměstské táboryŠkoly v příroděLyžařské kurzyPro děti a rodičeO násKontakt

Letní tábory > POHÁDKOVÝ tábor s angličtinou

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

Svět fantazie otevírá své brány

Letos se vydáme za Mauglím a jeho zvířecími přáteli. Ideální jako první tábor pro vaše děti.

 

Chcete, aby se vaše děti navíc zlepšily v angličtině? Rodilí mluvčí se o to postarají!

 

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

 


 

Termíny a ceny

 

Pohádkový tábor s angličtinou je určen pro děti ve věku 5–9 let, turnus trvá 7 dní.

 

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
27.7. - 3.8.2019 5-9 letRS Lites 5 590 Kč  Obsazeno

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Volitelné služby a slevy

Společná doprava autobusem z Prahy 450 Kč
Pojištění storna a odpovědnosti 155 Kč
Bezlepková dieta 290 Kč
Sleva za sourozence 300 Kč

Pokud pojedete autobusem jen jednu cestu, zaplatíte 250 Kč.

 

Proč účtujeme dopravu a další služby zvlášť?

Většina dětí jezdí na tábor společně autobusem, a většina má i pojištění. Někteří rodiče ale přiváží děti autem, protože jsou místní. Nebo středisko ještě neznají a chtějí si tábor prohlédnout. Jednotlivé služby si můžete zvolit v přihlášce a vytvořit si balíček, který vám vyhovuje.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 


 

Pojďte s námi do pohádky

 

Pohádkový tábor je ušitý na míru malým dětem od 5 do 9 let. Je ideální jako první tábor pro vaše děti. Pohádkovým táborem děti provedou vedoucí se zkušenostmi s předškoláky a mladšími školáky.

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

 

Každý rok děti čeká nový pohádkový příběh, plný kouzel a překvapení. V celotáborové hře budou děti soutěžit, hrát si, tvořit a objevovat krásné okolí střediska. Vše, co si děti vyrobí a získají ve hře, si odnesou jako dárek domů na památku. Na všechny čeká na konci tábora malá sladká odměna. A také diplom, stylová medaile, nebo jiné ocenění za vše, co se jim na táboře povedlo.

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019 Pohádkový tábor s angličtinou 2019 Pohádkový tábor s angličtinou 2019
Pohádkový tábor s angličtinou 2019 Pohádkový tábor s angličtinou 2019 Pohádkový tábor s angličtinou 2019
Pohádkový tábor s angličtinou 2019 Pohádkový tábor s angličtinou 2019 Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

Angličtina leze do hlavy sama, když se učí hrou!

 

Je-li „odměnou“ za zvládnutí nových slovíček vyluštěná šifra, klíč k zamčeným dveřím nebo tajná stopa vedoucí k pokladu, jde učení skoro samo. Teorií nebo „výukou“ angličtiny strávíme během tábora minimum času. Za to ji použijeme ve všech hrách, v obrázkových úkolech. Vše přizpůsobíme tomu, co děti už umí. Na tábor mohou přijet i úplní začátečníci, každopádně základní znalost angličtiny ze školky nebo školy je výhodou.

 

U každého oddílu bude český vedoucí. Těm budou pomáhat s programem rodilí mluvčí. Rodilí mluvčí jsou skvělí parťáci, hrají si s dětmi i ve volném čase. Různé jednoduché deskové hry, povídají si. Děti tak mohou vstřebávat angličtinu nenásilně, zábavně.

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

Mauglí a jeho dobrodružství

 

Letos se s dětmi vypravíme za Mauglím a jeho kamarády. Společně prožijeme jejich dobrodružství inspirované známou Knihou džunglí Rudyarda Kiplinga. V pohádkové, ale napínavé hře, se děti setkají nejen s Mauglím, ale i s jeho věrným kamarádem medvědem Balú, vlčicí Akélou, velkou krajtou jménem Ká i záludným tygrem Šer Chánem.

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

Léto jako z pohádky

 

Prázdniny jsou prázdniny, a tak využijeme každý slunečný den, abychom se vyřádili venku v přírodě. Vyrazíme na koupaliště, zahrajeme si fotbálek, turnaj stolních her nebo uspořádáme vodní bitvu.

 

Oblíbenou atrakcí je také velká lanovka, pískové hřiště (ať už se na něm staví hrady nebo hraje beach), vnitřní bazén, disc golf, nebo místní prolézačky. Každý rok najdou v táboře děti něco nového. Večery trávíme u ohně s kytarou a písničkami, promítáním filmů, vyprávěním pohádek nebo na diskotéce. Odvážní se mohou vydat i na krátkou noční hru.

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019 Pohádkový tábor s angličtinou 2019 Pohádkový tábor s angličtinou 2019
Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

 

A když nás to všechno utahá přes míru, prostě vyhlásíme líný den, abychom nabrali energii na další dobrodružství.

 

 

 


 

Jede vaše dítě na tábor poprvé?

 

Zapojte kamarády a usnadněte mu tak pobyt! To funguje. Nejlepší jsou podobně staří spolužáci, kamarádi z party. Platí to pro každý věk. Samozřejmě pomůže i starší sourozenec.

 

Každopádně rychle zapojíme i děti, které jedou poprvé a žádného kamaráda s sebou nemají. Už cestou na tábor je s někým dáme dohromady. Než vystoupí děti z autobusu, má každý svého parťáka.

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

Kdo provede vaše děti pohádkovým světem?

 

Instruktorský tým tvoří lidé mnoha talentů. Je to skladba pestrá, stejně jako náš program. Jsou to především studenti a studentky pegagogických faktult a jiných vysokých škol, pedagogové volného času a další nadšenci, kteří mají zkušenosti s dětmi a práce s nimi je baví.

 

Na pohádkovém táboře budou speciálně vedoucí, kteří mají zkušenost s předškoláky a mladšími školáky. Počet vedoucích a praktikantů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jeden vedoucí má na starosti malý oddíl maximálně do 10 dětí. Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

Jádro Robinsona tvoří zhruba 50 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón, mnohdy od jara do podzimu. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

 


 

Kde leží náš pohádkový ráj?

 

Rekreační středisko Lites leží v Českém ráji, v malebném údolí říčky Zábrdky, nedaleko Mnichova Hradiště. Rozlehlý areál střediska i okolní louky a lesy jsou ideálním místem pro dobrodružství a hry v přírodě. Zábrdka je v okolí tábora ještě potok, na koupání a hry ve vodě je nejlepší přírodní koupaliště v nedaleké Bukovině, kam vyrazíme krátkým pěším výletem. V případě špatného počasí je ve středisku krytý bazén.

 

V táboře je několik hřišť, tělocvična, klubovny, lezecká stěna a spousta větších i menších aktivit a atrakcí. Každý rok připravujeme pro děti nějaké nové překvapení.  

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

Jak vypadají dětské komnaty?

 

Děti bydlí v hlavní budově. Pokoje mají od čtyř do sedmi lůžek. Lůžka jsou vybavena peřinami a čistým povlečením. Vybavení pokojů je jednoduché, ale pro dětské akce úplně dostačující. Oblečení a věci si mohou děti dát do skříní a polic. Špinavé prádlo a další věci je možné schovat do kufru pod postelí.

 

V každém patře jsou pokoje pro vedoucí. Děti tak mají dospělé blízko, pokud by se cokoliv stalo. WC a sprchy jsou na každém patře. Při deštivém počasí je možné ve společenských prostorech zatopit a usušit mokré oblečení a boty.

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019 Pohádkový tábor s angličtinou 2019 Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

A co místní kuchyně?

 

Všichni si ji chválí. V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Ke snídani si mohou dát, na co mají chuť (pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, ovoce,…). Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře a něco na zaplácnutí, když zrovna kručí v břiše. Pití je dostatek během celého dne.

 

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou). V jídle děti nerozmazlujeme, ale když někdo něco opravdu nejí, o hladu samozřejmě nezůstane. Po obědě je možné si koupit něco na zub v místním krámku.

 

Další informace o rekreačním středisku Lites

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají tábor?

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na táboře právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění v táboře a pár nejlepších fotek z programu. A navíc se můžete těšit i na několik vydání Denního věštce.

 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku tábora.

 

 


 

Pohádkový tábor s angličtinou 2019

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 


 

 

Hledáte jiný tábor? Podívejte se na další možnosti.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Klosová

Dagmar Klosová

739 465 490

Kontaktujte nás