RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontakt

Letní tábory > VÝTVARNÝ tábor

Výtvarný tábor 2021

Výtvarný tábor 2021

 

Dejte prostor dětské fantazii!

Chce se dostat na papír, prodrat na plátno, otisknout se do hlíny. Na výtvarném táboře si děti si užijí velkou radost z tvoření.

 

 

Výtvarný tábor 2021

 

 


 

Termíny a ceny

 

Výtvarný tábor je určen pro děti ve věku 6–12 let, turnus trvá 10 dní (9 nocí).

 

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
13. - 22.7.2021 6-12 letRS Lites 6 990 Kč  Obsazeno
22. - 31.7.2021 6-12 letRS Lites 6 990 Kč  Obsazeno

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Tábor   Cena   Termíny  
Výtvarný tábor 6–12 let   6990 Kč   13.-22.7.   22.-31.7.

Přihlašování začíná 1.1. 2021!

 

Volitelné služby a slevy

Společná doprava autobusem z Prahy 450 Kč
Pojištění storna a odpovědnosti 155 Kč
Bezlepková dieta 290 Kč
Sleva za sourozence 300 Kč

Pokud pojedete autobusem jen jednu cestu, zaplatíte 250 Kč.

 

Proč účtujeme dopravu a další služby zvlášť?

Většina dětí jezdí na tábor společně autobusem, a většina má i pojištění. Někteří rodiče ale přiváží děti autem, protože jsou místní. Nebo středisko ještě neznají a chtějí si tábor prohlédnout. Jednotlivé služby si můžete zvolit v přihlášce a vytvořit si balíček, který vám vyhovuje.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 


 

Pestrá paleta zážitků!

 

Výtvarný tábor je tu pro všechny tvořivé duše. Pro děti, které rády malují nebo se jinak výtvarně projevují, mají bohatou fantazii. Je tu také pro děti, které si chtějí vyzkoušet a zažít něco nového. Tábor vedou lektorky z uměleckých kroužků, od kterých se děti budou moct mnoho naučit.

 

 

Výtvarný tábor 2021

 

 

Na táboře budeme malovat, kreslit, modelovat, vyrábět koláže, tvořit obrazy z vlastních těl. Děti si vyzkouší různé výtvarné techniky. Program budeme upravovat podle věku, zájmů a schopností dětí. Vše, co děti na táboře vytvoří a vyrobí, si odnesou jako dárek domů na památku. Na závěr tábora proběhne výstava nejlepších výtvorů. Na všechny čeká na konci malá sladká odměna. A také diplom, a stylové ocenění za vše, co se jim na táboře povedlo.

 

Kromě výtvarných aktivit budou děti také soutěžit, hrát si, tvořit a objevovat krásné okolí střediska. Maximum času strávíme venku, v přírodě.

 

 

Výtvarný tábor 2021 Výtvarný tábor 2021 Výtvarný tábor 2021
Výtvarný tábor 2021 Výtvarný tábor 2021 Výtvarný tábor 2021
Výtvarný tábor 2021 Výtvarný tábor 2021 Výtvarný tábor 2021

 

Léto jako vymalované

 

Prázdniny jsou prázdniny a tak občas necháme štětce zahálet a budeme se jen tak bavit. Vyrazíme na koupaliště, zahrajeme si fotbálek nebo přehazku, uspořádáme turnaj stolních her nebo vodní bitvu.

 

Oblíbenou atrakcí je také velká lanovka, lezecká stěna, pískové hřiště (ať už se na něm staví hrady nebo hraje beach), disc golf, nebo místní prolézačky. Každý rok najdou v táboře děti něco nového. Večery trávíme u ohně s kytarou a písničkami, promítáním filmů, vyprávěním pohádek nebo na diskotéce. Odvážní se mohou vydat i na noční hru za tajemnými múzami.

 

 

Výtvarný tábor 2021 Výtvarný tábor 2021 Výtvarný tábor 2021
Výtvarný tábor 2021

 

 


 

Jede vaše dítě na tábor poprvé?

 

Máte obavu, jestli není pro začátek 10 dní moc?

 

10 denní turnus (9 nocí) zvládají i malé děti bez problémů. Podle našich zkušeností se děti na začátku tábora rozkoukávají a trvá jim 3–4 dny, než si na všechno zvyknou, poznají kamarády, a začnou si naplno užívat program. Je skvělé, když pak nemusí hned domů, a mají pár dnů k dobru. Oproti týdennímu turnusu jsou to jen 2 noci navíc.

 

Jak usnadnit dětem pobyt?

 

Zapojte kamarády! To funguje. Nejlepší jsou podobně staří spolužáci, kamarádi z party. Platí to pro každý věk. Samozřejmě pomůže i starší sourozenec.

 

Každopádně rychle zapojíme i děti, které jedou poprvé a žádného kamaráda s sebou nemají. Už cestou na tábor je s někým dáme dohromady. Než vystoupí děti z autobusu, má každý svého parťáka.

 

 

Výtvarný tábor 2021

 

 


 

Kdo se bude o vaše děti starat?

 

Tábor povedou lektorky uměleckých kroužků, které mají s dětmi zkušenosti a práce s nimi je baví.

 

Počet instruktorů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jeden vedoucí má na starosti malý oddíl kolem 10 dětí. Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

 

 

Výtvarný tábor 2021

 

 

Jádro Robinsona tvoří zhruba 50 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón, mnohdy od jara do podzimu. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

 

Výtvarný tábor 2021

 

 


 

Kde leží náš tábor?

 

Středisko Lites

 

Rekreační středisko Lites leží v Českém ráji, v malebném údolí říčky Zábrdky, nedaleko Mnichova Hradiště. Rozlehlý areál střediska i okolní louky a lesy jsou ideálním místem pro dobrodružství a hry v přírodě. V táboře je několik hřišť, tělocvična, klubovny, lezecká stěna a spousta větších i menších aktivit a atrakcí. Každý rok připravujeme pro děti nějaké nové překvapení.

 

Na koupání a hry ve vodě je kromě Zábrdky ideální velké přírodní koupaliště v nedaleké Bukovině, kam se dá z Litesu vyrazit pěším výletem.

 

 

Výtvarný tábor 2021

 

Kde budou děti bydlet?

 

Ve zděných, nově zrekonstruovaných domcích, případně v prostorných chatách. Na každém patře je pokoj pro jeden oddíl, tedy pro 8–10 dětí. Lůžka jsou vybavena peřinami a čistým povlečením. Vybavení pokojů je jednoduché, ale pro dětské akce úplně dostačující. Oblečení a věci si mohou děti dát do skříní a polic. Špinavé prádlo a další věci je možné schovat do kufru pod postelí. Oddílový pokoj je zároveň klubovnou, místem pro oddílové srazy, v případě deště ho lze využít pro drobné hry v interiéru.

 

Vedoucí spí v malém pokoji hned vedle. Děti tak mají dospělé blízko, pokud by se cokoliv stalo. Sociální zařízení a sprchy mají děti hned v přízemí svého domku. Při deštivém počasí je možné ve společenských prostorech zatopit a usušit mokré oblečení a boty.

 

 

Výtvarný tábor 2021
Výtvarný tábor 2021 Výtvarný tábor 2021 Výtvarný tábor 2021

 

A co místní kuchyně?

 

V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Ke snídani si mohou dát, na co mají chuť (pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, ovoce,…). Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře a něco na zaplácnutí, když zrovna kručí v břiše. Pití je dostatek během celého dne.

 

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou). V jídle děti nerozmazlujeme, ale když někdo něco opravdu nejí, o hladu samozřejmě nezůstane. Po obědě je možné si koupit něco na zub v místním krámku.

 

Další informace o rekreačním středisku Lites

 

 


 

Mobilní telefony

 

Mohou mít děti mobilní telefon?

 

U táborů pro věkové kategorie 6–9 let a 9–12 let prosím respektujte zákaz mobilních telefonů a dalších komunikačních zařízení (chytré hodinky, apod.).

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají tábor?

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na táboře právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění v táboře a pár nejlepších fotek z programu. A navíc se můžete těšit i na několik vydání Denního věštce.

 

Výtvarný tábor 2021

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku tábora.

 

 


 

Výtvarný tábor 2021

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 


 

 

Hledáte jiný tábor? Podívejte se na další možnosti.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

\--

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

739 465 490

Kontaktujte nás