RobinsonLetní táboryPříměstské táboryŠkoly v příroděLyžařské kurzyPro děti a rodičeO násKontakt

Letní tábory > Tábor ZTRACENÝ OSTROV

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Máte rádi táboření v přírodě?

Milujete rána, když vás sluníčko vytáhne ze spacáku? A večery s kytarou u ohně? Dopřejte tyhle zážitky i svým dětem. Na Ztraceném ostrově zažijí dobrodružství, romantiku a spoustu zábavy. A najdou si kamarády na celý život.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Mami, mně se něchtělo domů!

Náš osmiletý Maty se vrátil naprosto nadšený. Byl na svém prvním táboře. Místo pozdravu jen řekl: „Chtěl jsem tam zůstat ještě týden, příští rok pojedu na dva týdny a dvakrát.“

Eva V.

Další zkušenosti rodičů …

 


 

Termíny a ceny

 

Na Ztraceném ostrově mohou vaše děti strávit 7, 10 nebo 14 dní. Nebo klidně celé prázdniny. :-) Vybrat si mohou ze tří různých programů, každý pro jinou věkovou kategorii.

Jak douhý vybrat pobyt a jaký zvolit program? Přečte si naše doporučení níže. Vybraný program prosím napište do poznámky u vašeho dítěte v přihlášce.

 

Červenec 2019 – Turnusy 7 a 14 dní

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
30.6. - 7.7.2019 6-9 letZtracený ostrov 4 990 Kč  Obsazeno
7. - 14.7.2019 6-9 letZtracený ostrov 4 990 Kč  Obsazeno
14. - 21.7.2019 6-9 letZtracený ostrov 4 990 Kč  Obsazeno
21. - 28.7.2019 6-9 letZtracený ostrov 4 990 Kč  Obsazeno
Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
30.6. - 14.7.2019 9-16 letZtracený ostrov 7 990 Kč  Obsazeno
14. - 28.7.2019 9-16 letZtracený ostrov 7 990 Kč  Obsazeno

Srpen 2019 – Turnusy 10 dní

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
28.7. - 6.8.2019 6-12 letZtracený ostrov 6 990 Kč  Obsazeno
6. - 15.8.2019 6-12 letZtracený ostrov 6 990 Kč  Obsazeno
15. - 24.8.2019 6-12 letZtracený ostrov 6 990 Kč  Obsazeno

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Volitelné služby a slevy

  Turnus 7 dní Turnus 10 dní Turnus 14 dní
Společná doprava autobusem z Prahy 540 Kč 540 Kč 540 kč
Pojištění storna a odpovědnosti 155 Kč 195 Kč 295 Kč
Bezlepková dieta 290 Kč 450 Kč 590 Kč
Doprava kola     155 Kč
Vodácký kurz     1290 Kč
Sleva za sourozence 300 Kč 400 Kč 500 Kč

Pokud pojedete autobusem jen jednu cestu, zaplatíte 300 Kč.

 

Proč účtujeme dopravu a další služby zvlášť?

Většina dětí jezdí na tábor společně autobusem, a většina má i pojištění. Někteří rodiče třeba přiváží děti autem, protože jsou místní. Nebo Zracený ostrov ještě neznají a chtějí si tábor prohlédnout. Jednotlivé služby si můžete zvolit v přihlášce a vytvořit si balíček, který vám vyhovuje.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

Při přihlášení a jednorázové úhradě plné ceny tábora do 28.2.2017 platí akční cena!

 


 

Ahoj děti

 

Chcete vědět, co všechno letos na Ztraceném ostrově zažijete? Neřekneme, i kdyby jste nás mučili. Nechcete přece přijít o překvapení. Ale něco snad naznačit můžeme.

 

Letos se vypravíme na drsný sever za vikingy. Nejmladší táborníci se naučí Jak vycvičit draka. Zkušenější Ostrovany, kterým je zhruba 9–12 let, čeká dobrodružná celotáborová hra Plavba na západ. A pro teenagery máme připravený Viking Race, program inspirovaný výpravami dávných severských bojovníků.

 

Připravte se na napínavou výpravu mezi fjordy, drazí Ostrované! Moře volá. Prozkoumejte tuhle stránku pořádně, třeba se ještě něco dozvíte …

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

A vy, milí rodiče, napněte plachty a vyplujte za cennými informacemi. Hned za další zátočinou se dozvíte, jak to na Ztraceném ostrově chodí, kdo se bude o vaše děti starat a co je letos na táboře nového!

 

 


 

Co děti na Ztraceném ostrově zažijí?

 

Na táboře učíme děti outdoorové sporty a dovednosti pro pobyt v přírodě. A samozřejmě si hrajeme, soutěžíme a užíváme si prázdnin. Hlavně ale dětem ukazujeme, proč trávit čas v přírodě, co vede k cestování, sportování a vůbec aktivnímu životnímu stylu nás, i slavné dobrodruhy.

 

 

 

Pojďme společně napsat Knihu příběhů

 

Na každý tábor budeme zvát zajímavé cestovatele, horolezce, objevitele a další dobrodoruhy, aby dětem vyprávěli svůj příběh. Aby předvedli, co dokázali, co zažili, s čím se museli poprat. Chceme, aby šli dětem příkladem a inspirovali je.

 

S každým hostem pokřtíme „list“ do velké táborové knihy příběhů. Kromě vzácných návštěv v ní budou mít svůj příběh slavní dobrodruzi a objevitelé historie, táboroví instruktoři, a časem i samotné děti. Každý na táboře si bude moci ve volném čase v „knize“ listovat, číst si příběhy, prohlížet fotky. A hlavně snít a plánovat vlastní příběhy.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Co budeme děti učit?

Na Ztraceném ostrově se budeme s dětmi věnovat:

 • táboření a stanování
 • outdoorovým sportům (turistika, plavání, cyklistika, orientační sporty, lukostřelba, apod.)
 • mapám, orientaci a navigaci
 • uzlování
 • práci s nástroji
 • poznávání přírody
 • noční přírodě, hvězdám a souhvězdím
 • první pomoci

 

Jestli něco umíme fakt dobře, tak udělat program tak, aby si děti ani nevšimly, že se něco učí, a všechno to pro ně byla napínavá hra a skvělá zábava.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019
Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019
Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

S dětmi pracujeme různě podle věku

 

Pro malé táborníky ve věku 6–9 let bude hlavní náplní celotáborová hra s poutavým příběhem, kouzelnými postavami a pokladem. Tábornické dovednosti a sporty si zatím jen zlehka vyzkouší. Děti ve věku 9–12 let se stanou hrdiny dobrodružného příběhu, ale také se už naučí spoustu konkrétních dovedností. Na nejstarší děti ve věku 12–16 let bude čekat náročnější program (fyzicky i mentálně), aby si tábor opravdu užily.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Proč to všechno děláme?

 

Budeme moc rádi, když děti to, co se naučily na táboře, využijí ve svém životě. Když si budou umět poradit s rodiči, nebo později samy či s kamarády:

 • až pojedou třeba na chatu, a bude potřeba naštípat dříví a rozdělat oheň v kamnech nebo v krbu
 • vyrazí na výlet nebo túru a s mapou v ruce nebo v mobilu se dokáží perfektně zorientovat
 • vydají se na přechod hor nebo pojedou na vodu a dokáží si bez problémů postavit stan nebo třeba i nouzový přístřešek
 • budou cestovat po světě, jezdit na safari, lézt na Kilimandžáro, nebo třeba splouvat Yukon a vrátí se živí, zdraví, a se spoustou zážitků. A selfíček, samozřejmě. :-)

 

My sami jsme se v dětství na táborech naučili spoustě dovedností, které se nám hodí každou chvíli. I tam, kde by to člověk ani nečekal – když je potřeba doma přidělat poličku, svázat prasklý provaz, nebo v sobě probutit kdysi získanou zodpovědnost a dopsat třeba nějaký nezáživný report. A to teď chceme předat dál.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Hurá, léto!

 

U toho všeho se budeme s dětmi královsky bavit. Prázdniny jsou prázdniny, a tak využijeme každý horký den, abychom se vyřádili v Nežárce, která protéká kolem Ztraceného Ostrova (všude je po kolena). Také zajdeme k blízkému rybníku a penzionu na zmrzlinu. Se staršími dětmi vyrazíme na výlet do města, zahrajeme si fotbal, turnaj stolních her, uspořádáme vodní bitvu. Každý rok je na Ostrově něco nového.

 

Večery obvykle trávíme u ohně, s kytarou a písničkami. Ty se děti mohou učit i během dne u našeho písničkového stromu. A když nás to všechno utahá přes míru, prostě vyhlásíme líný den, abychom nabrali energii na další dobrodružství.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

 


 

Kdo se bude o vaše děti starat?

 

Základ týmu na Ztraceném ostrově tvoří Iveta Kovářová, Vítek Vršník, Honza Barvíř a Lenka Sontáková. Tyto Ostrovany tělem i duší potkáte na táboře nejčastěji, ať už jako hlavní vedoucí některého z turnusů, programáky nebo instruktory. A s nimi několik desítek dalších vedoucích.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Iveta Kovářová

Iveta má za sebou studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Na Ztracený Ostrov jezdí jako hlavní vedoucí, ale se svými zkušenostmi a vzděláním by na táboře zvládla cokoliv od instruktorky po zdravotnici. Je to náš anděl, který se skvěle stará o děti i vedoucí.

Vítek Vršník

Vítek je sice biomedicínský inženýr, ale srdce ho táhne spíše do přírody. Sportuje, cestuje, často se účastní různých outdoorových a šifrovacích závodů. Má neuvěřitelné nápady, je autorem většiny programů a her na Ztraceném ostrově.

Honza Barvíř

Honza studuje na přírodovědecké fakultě UK. Je to rozený dobrodruh. Nehledě na denní a roční dobu je nejsnáze k nalezení někde na horách, na vodě, pod vodou, na skále, nebo na treku. Má-li někdo naučit děti praktické rady a triky, jak přežít v přírodě, je Honza ten pravý – všechno už (na sobě) vyzkoušel!

Lenka Sontáková

Lenka studovala na FTVS UK, je magistrou tělesné výchovy a sportu. Na Ztraceném Ostrově už také stihla vystřídat různé role, teď se věnuje hlavně outdoorovým sportům a připravuje a vede na táboře sportovní programy.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Instruktorský tým

 

Ostrovní tým tvoří studenti a studentky pegagogických faktult, sporotvních škol, pedagogové volného času a další profesionálové, kteří mají zkušenosti s dětmi a práce s nimi je baví.

 

Počet vedoucích a praktikantů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jednomu oddílu (cca 20 dětí) se standardně věnují dva dospělí, u menších dětí tři. Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi pracují často i programový a hlavní vedoucí tábora.

 

Jádro Robinsona tvoří zhruba 50 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón, mnohdy od jara do podzimu. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

 


 

Jede vaše dítě na tábor poprvé?

 

V kolika letech poslat dítě na tábor poprvé?

 

Na Ztraceném ostrově to zvládnou i výjimečně šikovní předškoláci, ale ideální je začít po první třídě. Přece jen je to stanový tábor.

 

Máte obavu, jestli není pro začátek 10 dní moc?

 

Nebojte se. Oproti týdennímu turnusu jsou to jen 2 noci navíc. Podle naší zkušenosti se děti na začátku tábora rozkoukávají a trvá jim 4–5 dnů, než si na všechno zvyknou, poznají kamarády, a konečně je to začne bavit. Je skvělé, když pak nemusí hned domů, a mají pár dnů k dobru. Turnus 10 dnů (9 nocí) je už Robinsoním standardem.

 

Jak usnadnit dětem pobyt?

 

Zapojte kamarády! To funguje. Nejlepší jsou podobně staří spolužáci, kamarádi z party. Platí to pro každý věk. Samozřejmě pomůže i starší sourozenec.

 

Každopádně rychle zapojíme i děti, které jedou poprvé a žádného kamaráda s sebou nemají. Už cestou na tábor je s někým dáme dohromady. Než vystoupí u Ztraceného Ostrova z autobusu, má každý svého parťáka.

 

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

 


 

Jaký vybrat program?

 

Každý program je stavěný pro jinou věkovou kategorii. Podle informací dále určitě vyberte ten pravý. I tak se může na táboře ukázat, že by vašemu potomkovi bylo lépe mezi staršími nebo naopak mladšími dětmi. Než uděláme změnu, zavoláme a probereme to s vámi.

 

Jak vycvičit draka (děti 6–9 let)

 

Nejmenší Ostrované se letos naučí Jak vycvičit draka. Každý malý viking získá jednoho malého dráčka a jeho úkolem bude vychovat z něj skutečného pána oblohy. Nebude to ale vůbec jednoduché, protože Kruťas, obávaný lovec draků, čeká na svou příležitost …

 

Je vaše dítě ve třetí třídě? Tady se to láme. Uvažte, jestli vašeho potomka zaujme tento pohádkovější program a bude se cítit komfortněji mezi mladšími dětmi. Nebo se už vrhne do většího dobrodružství se čtvrťáky a páťáky. S draky se se děti setkají na turnusech dlouhých 7 a 10 dní.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Plavba na západ (děti 9–12 let)

 

V dobrodružné hře Plavba na západ se vypravíme na legendárních vikingských drakkarech vstříc novým zemím. Děti se ve hře setkají se severskými bohy Thorem a Ódinem, naučí se číst runové písmo, vyrobí si svůj pravý vikingský štít a budou objevovat a dobývat země blízké i vzdálené. Která posádka bude nejúspěšnější a kdo se stane novým vikingským králem?

 

Ideální volba pro děti mezi třetí a šestou třídou. Ve třetí třídě máte na vybranou – jestli ještě zvolit program pro mladší děti, nebo už pokročit sem. A po šesté třídě rozhodněte, jestli zůstat nebo se vrhnout mezi teenagery. S vikingy na západ letos poplujeme na všech turnusech.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Viking Race (děti 12–16 let)

 

Nejstarší děti se mohou těšit na program inspirovaný populárními dobrodružnými reality show a outdoorovými závody. Ostrovany čekají opět různé výzvy, přenocování mimo tábor, velký puťák nebo orienťák na vodě. Soutěžit se bude jak v týmech, tak na jednotlivce. Hlavně ale půjde o společné zážitky v super partě.

 

Tento program je určený pro teenagery po šesté třídě a starší. U dětí v šesté třídě se rozhodněte, jestli ještě zvolit program pro mladší děti, nebo už pokročit sem. Bojovat o vítězství ve „Viking Race“ budeme na 14-ti denních turnusech v červenci.

 

Náročnost programu přizpůsobíme dětem. Koho už nebaví klasické táborové hry se tady dostatečně vyřádí, v různých sportovních aktivitách si může pěkně máknout. Ale pořád to bude program zaměřený všeobecně, který zvládnou všichni, nehledě na fyzické předpoklady. Každý najde v klanu své důležité místo. (Tábor vysloveně zaměřený na outdoorové sporty je Outdoor camp, který na Ztraceném ostrově probíhá v srpnu).

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

S kolem na Ztracený Ostrov (pouze 14-ti denní turnusy)

 

Bezpečné vyjížďky v přírodě

 

Jižní Čechy jsou rájem cyklistů, jízda na kole po rovinatých cestách mezi rybníky a lesy je snadná a přináší radost. V okolí Ztraceného ostrova jsou kilometry bezpečných cest a silniček takřka bez provozu, protože tábor se nachází v zóně CHKO Třeboňsko se zákazem vjezdu pro auta.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

S dětmi vyrazíme na kolech na kratší i delší výlety do okolí tábora. Hlavně je využijeme v programu, třeba na orienťák. Zároveň budeme straší děti učit techniku jízdy a údržbu kola. Kolo je povinnou výbavou na 14-ti denní turnus.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Vybavení a doprava kol

 

Pro cesty kolem Ztraceného ostrova je ideální trekové nebo horské kolo. Kromě kola samotného je třeba vybavit děti také cyklistickou přilbou. Kolo musí být funkční, seřízené, bez závad! Je třeba to doložit potvrzením z cyklo servisu nebo čestným prohlášením.

 

Doprava kol na tábor a zpět je možná jak individuálně, tak společně s odjezdem autobusu. Kola naložíme na speciální cyklovlek. Cena dopravy kola z Prahy a zpět je 155 Kč, volba této možnosti je v přihlášce.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

 

V srpnu proběhne na Ztraceném ostrově s koly ještě specializovaný desetidenní Outdoor camp .

 

 


 

Vodácký kurz (14-ti denní turnusy)

 

Informace o kurzu

 

Volitelný vodácký kurz proběhne v rámci čtrnáctidenních turnusů, pod vedením vodáckých instruktorů. Náplň kurzu přizpůsobíme věku a zkušenostem dětí. Úplní začátečníci se naučí základy – držení pádla, ovládání lodě, základní povely, bezpečnostní pravidla. Pokročilejší se procvičí v tom, co již znají, a naučí se další vodácké triky a dovednosti – např. složitější manévry, záchranu na vodě, vyproštění převrácené lodi, apod.

 

2 dny na Nežárce nebo na Lužnici

 

Kurz bude dvoudenní, jeho hlavní částí bude praktický nácvik všech dovedností na řece. V rámci kurzu s dětmi splujeme bezpečný úsek Nežárky nebo Lužnice.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Organizace kurzu a cena

 

Na vodácký kurz vyčleníme dva dny v rámci čtrnáctidenního turnusu. Děti, které se nebudou kurzu účastnit, budou mít plnohodnotný program v táboře, vyrazí na výlet na kolech, apod.

Cena kurzu je 1 290 Kč

 

V ceně je zahrnuto: Pronájem vodáckého vybavení (lodě, pádla, vesty, barely na věci, vybavení pro záchranu), doprava lodí a dětí, odměna instruktorů.

 

V přihlášce je kurz uveden jako další volitelná možnost, pro přihlášení ji stačí zaškrtnout a je hotovo.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

 


 

Tábor Ztracený ostrov

 

Kouzelné místo uprostřed přírody

 

Areál Ztracený ostrov leží uprostřed jihočeských lesů, v krásné a čisté přírodě chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, přímo na břehu řeky Nežárky. Řeka, louky i okolní lesy jsou ideálním terénem pro dobrodružství a sporty v přírodě. Nežárka je v okolí tábora mělká, obvykle je vody jen po kolena. Děti všude stačí.

 

V táboře je hřiště, malé lanové centrum, a spousta zajímavých herních prvků zasazených do přírodního prostředí. Každý rok připravujeme pro děti nějaké nové překvapení.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Kde děti bydlí?

 

Děti bydlí v originálních kruhových podsadových stanech s pevnou podlahou. Ve stanu jsou dvě lůžka. Děti spí ve vlastních spacácích na pohodlných matracích. Pod lůžkem je suchý prostor pro uložení věcí.

 

Tábor má pevnou krytou kuchyni a velkou jídelnu, kterou je možné v případě potřeby vytopit a kde je zároveň možné usušit mokré oblečení a boty. Jídelna se používá i jako společenský prostor pro večerní programy a při špatném počasí.

 

A co táborová kuchyně?

 

Všichni si ji chválí. V jídelníčku se vyhýbáme smaženým jídlům, ovoce a zeleniny mají děti dost. Snídaně jsou pestré, střídáme pečivo, sýry, salámy, jogurt, cornflakes, mléko, džem, atd.… Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře a něco na zaplácnutí, když zrovna kručí v břiše. Pití je dostatek během celého dne.

 

Zvládneme i různé diety (bezlepkovou, bezlaktózovou). V jídle děti nerozmazlujeme, ale když někdo něco opravdu nejí, o hladu samozřejmě nezůstane.

 

Další informace o Ztraceném ostrově

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019 Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019
Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají tábor?

 

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na táboře právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Zhruba každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění v táboře a pár nejlepších fotek z programu.

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku tábora.

 

 


 

Jak to chodí na Ztraceném ostrově?

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

Letní tábor ZTRACENÝ OSTROV 2019

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

 

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 


 

 

Hledáte jiný tábor? Podívejte se na další možnosti.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Klosová

Dagmar Klosová

739 465 490

Kontaktujte nás