RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontakt

Lyžařské kurzy > Lyžařský kurz

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Hory, lyže, snowboardy … a spousta zábavy

 

Lyžařské kurzy s Robinsonem pořádáme v Krkonoších o jarních prázdninách pro Prahu 1–5 , Prahu 6–10 a pro Prahu-západ, Prahu-východ další města.

 

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Týden lyžování a zimních her pro začátečníky i pokročilé

 

Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou práci na lyžarském kurzu, a za bohatý a zajímavý program během lyžáku. Péťa celý večer povídal, co všechno zažil.

Andrea Polaková

Další zkušenosti rodičů …

 

 


 

Termíny a ceny

 

Lyžařský kurz trvá 7 dní, turnusy probíhají od soboty do soboty, příp. od neděle do neděle. 6 dní z toho budeme lyžovat nebo se věnovat dalším zimním sportům a hrám. Ubytováni budeme v krásném penzionu Lesní zátiší na Benecku (prázdniny pro Prahu 1–10) a v Chatě Betyna v Peci pod Sněžkou (prázdniny Praha- západ a východ).

 

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
5. - 12.2.2022 7-16Chata Betyna, Pec pod Sněžkou 7 990 Kč  Obsazeno
6. - 13.3.2022 7-16Penzion Lesní zátiší, Benecko 7 990 Kč Přihlásit on-line Poslední místa
13. - 20.3.2022 7-16Penzion Lesní zátiší, Benecko 7 990 Kč Přihlásit on-line Poslední místa

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Volitelné služby a slevy

Pojištění storna a odpovědnosti 155 Kč
Sleva za sourozence 300 Kč

 

Co je zahrnuto v ceně?

Ubytování na 7 nocí, celodenní strava a pitný režim, společná doprava autobusem z Prahy a zpět, instruktoři lyžování a snowboardingu s kvalifikací, zábavný a společenský program, spousta skvělých zážitků :-)

 

V ceně není zahrnuto jízdné na vlecích. To vás vyjde cca na 1 000 – 3 000 Kč, podle toho, kolik vaše děti projezdí a na jakých sjezdovkách.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

 

 


 

Lyže nebo snowboard? Stačí si vybrat!

 

Podle výkonosti a zaměření děti rozdělíme do menších skupin a budeme se jim individuálně věnovat. Začátečníci se budou učit na bezpečném svahu základy, pokročilí lyžaři a snowboarďáci si zalyžují na delších sjezdovkách.

 

Nabízíme výuku jízdy na lyžích i na snowboardu. Pro kurz je třeba vybrat jednu z možností. Pokud už vaše dítě ví, čemu se chce věnovat, napište nám to prosím do poznámky v přihlášce. Jinak se domluvíme před lyžákem.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Výuku budou mít na starosti naši instruktoři s platnou kvalifikací a zkušenostmi z lyžařských kurzů pro školy i pro jednotlivce.

 

Rádi pro vás také zajistíme kompletní vybavení na lyže nebo snowboard v místě konání. Aktuální nabídku připravujeme.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Kromě lyžování si děti užijí spoustu zábavy na sněhu i bez něj. Večer se zabaví při hrách na chatě, vyprávění o horách a vyřádí se na diskotéce.

 

 


 

Ubytování a sjezdovky

 

Lyžařský kurz s Robinsonem bude probíhat na Benecku v krásném penzionu Lesní zátiší (prázdniny pro Prahu 1–10) a v Chatě Betyna v Peci pod Sněžkou (prázdniny Praha- západ a východ).

 

Penzion Lesní zátiší

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Horský penzion Lesní zátiší se nachází v oblasti Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 930 m nad obcí Benecko, v těsné blízkosti turistických a cyklistických cest, sjezdovek a běžeckých tratí.

 

V penzionu jsou dvou až pětilůžkové pokoje, všechny s vlastním sociálním zařízením. Při naplnění kapacity kurzu budeme mít celý penzion vyhrazený jen pro náš lyžák.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Nejbližší sjezdovka a vlek vede hned kolem penzionu, jen kousek dál je nástupní stanice dalších sjezdovek v areálu. Lyžování různých obtížností máme tedy hned „za barákem“, není třeba nikam přejiždět skibusem.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Lyžování na Benecku

 

Skiareál Benecko je nejvýše položeným lyžařským centrem západních Krkonoš. Nabízí 16 sjezdovek různé obtížnosti, od modrých po červené a černé. Nejdelší sjezdovka měří plných 850 metrů. Pro začátečníky je ve skiareálu několik dětských zón určených pro nácvik základních lyžařských dovedností.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Chata Betyna

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Horská chata Betyna se nachází nedaleko dolní stanice kabinové lanovky na Sněžku. Má milou rodinnou atmosféru, nabízí výbornou domácí kuchyni.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

V chatě jsou dvou až pětilůžkové pokoje, všechny s vlastním sociálním zařízením. Při naplnění kapacity kurzu budeme mít celý objekt vyhrazený jen pro náš lyžák.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Lyžování v peci pod Sněžkou

 

Skiareál Pec pod Sněžkou je jedním z největších v Česku. K dispozici je 15 lanovek a vleků a více než 14 km sjezdovek. Na své si tu přijdou úplní začátečníci i zkušení lyžaři. Množství sjezdovek na výběr nám umožňí se maximálně přizpůsobit aktuálni lyžařské úrovni dětí.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají lyžák?

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na horách právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění na lyžáku a pár nejlepších fotek z programu.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku lyžáku.

 

 


 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 777 500 200

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v zimě!

 

 


 

 

Hledáte tábor na léto? Podívejte se na naši nabídku.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

 

\--

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

777 500 200

Kontaktujte nás