RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontakt

Lyžařské kurzy > Lyžařský kurz

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Hory, lyže, snowboardy … a spousta zábavy

 

Lyžařské kurzy s Robinsonem pořádáme v Jizerských horách o jarních prázdninách pro Prahu 1–5 , Prahu 6–10 a pro Prahu-západ, Prahu-východ další města

 

Právě připravujeme program a novinky pro letošní zimu. Přihlašování spustíme během září 2021!

 

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Týden lyžování a zimních her pro začátečníky i pokročilé

 

Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou práci na lyžarském kurzu, a za bohatý a zajímavý program během lyžáku. Péťa celý večer povídal, co všechno zažil.

Andrea Polaková

Další zkušenosti rodičů …

 

 


 

Termíny a ceny

 

Lyžařský kurz trvá 7 dní, turnus probíhá od soboty do soboty. 6 dní z toho budeme lyžovat nebo se věnovat dalším zimním sportům a hrám. Ubytováni budeme v krásné Chatě na Souši v Desné v Jizerských horách.

 

Termín Věk dětíMísto Cena Přihláška  
20. - 27.2.2021 7-16Chata na Souši 6 790 Kč  Obsazeno
27.2. - 6.3.2021 7-16Chata na Souši 6 790 Kč  Obsazeno
6. - 13.3.2021 7-16Chata na Souši 6 790 Kč  Obsazeno

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Volitelné služby a slevy

Pojištění storna a odpovědnosti 155 Kč
Sleva za sourozence 300 Kč

 

Co je zahrnuto v ceně?

Ubytování na 7 nocí, celodenní strava a pitný režim, společná doprava autobusem z Prahy a zpět, instruktoři lyžování a snowboardingu s kvalifikací, zábavný a společenský program, spousta skvělých zážitků :-)

 

V ceně není zahrnuto jízdné na vlecích. To vás vyjde cca na 800 – 1800 Kč, podle toho, kolik vaše děti projezdí a na jakých sjezdovkách.

 

Přečtěte si praktické informace o táboře, platbách, pojištění,…

 

 

 


 

Lyže nebo snowboard? Stačí si vybrat!

 

Podle výkonosti a zaměření děti rozdělíme do menších skupin a budeme se jim individuálně věnovat. Začátečníci se budou učit na bezpečném svahu základy, pokročilí lyžaři a snowboarďáci si zalyžují na delších sjezdovkách.

 

Nabízíme výuku jízdy na lyžích i na snowboardu. Pro kurz je třeba vybrat jednu z možností. Pokud už vaše dítě ví, čemu se chce věnovat, napište nám to prosím do poznámky v přihlášce. Jinak se domluvíme před lyžákem.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Výuku budou mít na starosti naši instruktoři s platnou kvalifikací a zkušenostmi z lyžařských kurzů pro školy i pro jednotlivce.

 

Rádi pro vás také zajistíme kompletní vybavení na lyže nebo snowboard v místě konání. Aktuální nabídku připravujeme, podrobnosti budeme znát během podzimu.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Kromě lyžování si děti užijí spoustu zábavy na sněhu i bez něj. A večer se zabaví při hrách na chatě, vyprávění o horách a vyřádí se na diskotéce.

 

 


 

Ubytování a sjezdovky

 

Lyžařský kurz s Robinsonem bude probíhat v rodinném penzionu Chata na Souši, který se nachází v Desné v Jizerských horách.

 

Chata na Souši

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Původní horská chata se nachází v hřebenové části Jizerských hor poblíž přehrady Souš, v nadmořské výšce 815 metrů. Z chaty je překrásný výhled na horu Jizeru a okolní lesy. Penzion nabízí velmi hezké ubytování na samotě, s přátelskými majiteli a výbornou domácí kuchyní.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Většina pokojů je dvoulůžkových a třílůžkových, k tomu dva čtyřlůžáky a jeden osmilůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Sociální zařízení je společné na patře. Celý penzion je vyhrazen jen pro náš lyžařský kurz.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Lyžování

 

V těsné blízkosti penzionu se nachází lyžařský vlek Černá Říčka s červenými i modrými sjezdovkami, ke kterému od naší chaty dojedeme na lyžích a z horní stanice vleku zase zpět. Nedaleko také začínají udržované běžkařské tratě.

 

Pro zpestření vyrazíme několikrát skibusem i do dalších areálů v okolí. Výborné lyžování je například v Rejdicích nebo na tanvaldském Špičáku.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022
Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022 Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají lyžák?

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co se na horách právě děje a co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu Tábor ON-LINE. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění na lyžáku a pár nejlepších fotek z programu.

 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku lyžáku.

 

 


 

Lyžařský kurz s Robinsonem 2022

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v zimě!

 

 


 

 

Hledáte tábor na léto? Podívejte se na naši nabídku.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

739 465 490

Kontaktujte nás