RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontakt

O nás > Ochrana soukromí

Zpracování osobních údajů a podmínky užití webu

 

 

V tomto dokumentu naleznete informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje našich zákazníků a uživatelů webu.

 

Naše zásady ve zkratce

 

Naprostou většinu vašich osobních údajů zpracováváme pro účely plnění smluvního vztahu, na základě zákonných povinností pro organizování zotavovacích akcí pro děti, nebo na základě oprávněného zájmu.

Respektujeme práva všech, kteří nám osobní údaje poskytují. Nikdy je nepředáváme třetím stranám, pokud na ně nemají ze zákona nárok.

Pro marketingové využití vašich údajů budeme chtít váš souhlas, který můžete kdykoliv odvolat.

 

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Poskytnutím svých osobních údajů na tomto webu klient uděluje ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů souhlas se zpracováním svých osobních údajů poskytnutých společnosti Centrum Robinson z.ú., IČ 05662214, a to v rozsahu nutném k poskytování sjednávaných služeb a v souladu se zásadami soukromí. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou.

 

Klient rovněž souhlasí ve smyslu ust. § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, se zasíláním obchodních sdělení všemi elektronickými prostředky. Klient si je vědom toho, že svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení a elektronické pošty za účelem přímého marketingu může kdykoliv odvolat odhlášením odběru.

 

 

Jaké údaje zpracováváme?

 

  1. identifikační údaje, tedy zejména jméno a příjmení, u dětí i datum narození, příp. školní třídu;
  2. kontaktní údaje, tedy osobní údaje, které nám umožňují kontakt s vámi, zejména e-mailová adresa, telefonní číslo, adresa bydliště;
  3. údaje o zdravotním stavu dětí v rozsahu „Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci“ a „Potvrzení o bezinfekčnosti“ dle platných zákonů, a informace o alergiích, dietách, a jiných zdravotních omezeních
  4. další údaje o objednaných službách, historii táborů, apod.

 

 

Používání služeb Google

 

Pro vyhodnocování návštěvnosti portálu používáme služby Google Analytics, která sbírá anonymní data o chování uživatelů portálu. Detailní podmínky užívání služby Google Analytics jsou dostupné na stráncehttp://www.google.cz/analytics/terms/cz.html. K online inzerci používáme remarketing ve službě Google AdWords.

 

 

Další

 

Akceptací těchto smluvních podmínek vyjadřujete svůj souhlas s těmito smluvním podmínkami. Pečlivě si jej proto přečtěte. Pokud se smluvními podmínkami včetně zásad ochrany soukromí nesouhlasíte, naše služby, prosím, nepoužívejte.

 

Poskytovatel služeb si vyhrazuje právo změnit některá ustanovení těchto smluvních podmínek.

 

Poskytovatel služeb i Vy souhlasíte, že tyto podmínky se řídí českým právem a veškeré spory, které z těchto podmínek vyplývají nebo se jich či služeb týkají, budou podléhat právním předpisům České republiky a příslušnosti soudů České republiky

 

Tyto podmínky ruší předchozí podmínky a nabývají platnosti a účinnosti dnem jejich zveřejnění na webu.

 

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

739 465 490

Kontaktujte nás