RobinsonLetní táboryPříměstské táboryŠkoly v příroděLyžařské kurzyPro děti a rodičeO násKontakt

Příměstské tábory > Program

Program příměstských táborů 2018

 

Ve městě číhá dobrodružství za každým rohem!

 

Letos se za dobrodružstvím děti vydají v programu Staň se superhrdinou, zažijí napínavé Putování s dinosaury, nebo se setkají s oblíbenými Mimoni.

 

 

Program příměstských táborů 2018

 

 


 

Program příměstských táborů

 

Každý den máme pro děti připravený tematický program plný soutěží, her nebo tvořivých činností. Program probíhá buď v místě konání, nebo vyrážíme dál do okolní přírody. Většina her je aktivních a pohybově zaměřených. Při špatném počasí máme k dispozici klubovnu nebo tělocvičnu, v teplých dnech s dětmi vyrazíme na koupaliště nebo do bazénu.

 

Ráno a během poledního klidu mají děti k dispozici klubovnu, kde si každý najde to své. Děti si hrají se stavebnicemi, deskovými hrami, malují, tvoří.

 

Součástí programu je vždy jeden celodenní výlet na nějaké zajímavé místo přímo ve městě nebo v okolí Prahy.

 

 


 

Tematické programy 2019

 

 

Staň se superhrdinou

 

V tomto dobrodružném programu se děti přidají ke svým oblíbeným komiksovým hrdinům a vyrazí s nimi do akce. Zloduši nikdy nespí a tak čeká superhrdinskou partu zase jeden náročný úkol …

 

Program příměstských táborů 2018

Děti si v rámci programu vytvoří svůj superhrdinský kostým, zjistí, jaké jsou jich mimořádné schopnosti, a vymyslí svůj krátký komiksový příběh. V různých hrách, inspirovaných legendárními postavami z filmů a příběhů, si procvičí sílu a obratnost, a také vyzkouší svůj důvtip. Schválně jak daleko děti dohodí Thorovým kladivem nebo kolik vodních bomb zastaví štít Kapitána Ameriky. V závěrečné hře všechny získané dovednosti použijí v souboji proti nebezpečnému soupeři, který má na superhrdiny spadeno.

 

 

 

Celodenní výlet Program příměstských táborů 2018

 

V rámci tohoto programu se dětmi se vydáme na super výlet do JUMP ARÉNY. Každý správný superhrdina umí létat, nebo alespoň hodně vysoko skákat. V Jump aréně si děti užijí obojího až až. Na několika desítkách trampolín si zaskáčou a vyzkouší si různé triky, a proletí se při dlouhém skoku do molitanové drtě. Vše pod dozorem místní odborné obsluhy.

 

 

 

 

 

Putování s dinosaury

 

Program příměstských táborů 2018

Společně se vypravíme proti proudu času do dob, kdy se po zemi proháněli pravěcí veleještěři. Společně se budeme snažit najít co nejvíce dinosauřích druhů, ale zároveň uniknout před obávaným T-rexem. Děti si vyzdobí stěny své „jeskyně“ malbami ulovené zvěře, a v různých kvízech a hrách ověří, co všechno už o dinosaurech ví, a spoustu nového se naučí. Možná se nám podaří dokonce objevit a sestavit i nějakou kostru dávno mrtvého velikána.

 

Všichni si z pravěku odvezou domů něco na památku. Mezi návštěvami třetihor a druhohor bude také čas na koupání, míčové hry, a další oblíbené zábavy.

 

 

Celodenní výlet Program příměstských táborů 2018

Na výlet vyrazíme do Dinoparku. Tam se děti setkají se všemi oblíbenými dinosaury v životní velkosti. Zavítáme i do 3D kina, na krátký trojrozměrný film o životě dinosaurů. Po prohlídce Dinoparku, spojené s kvízovou hrou se budou moct děti vyřádit na různých zábavných atrakcích a na paleontologickém hřišti.

 

 

 

 

 

 

 

Dobrodružství s Mimoni

 

Program příměstských táborů 2018 Laboratoř geniálního profesora Grua je vzhůru nohama. Uprostřed té spouště stojí jako zkamenělí dva Mimoni. Na tuty dostaly zásah zmrazovačem. Z laboratoře se ztratilo několik vzácných vynálezů – namátkou horizontální levitátor, vanilkový zmrzlinovač, a dokonce i nejmodernější digitální lentilkovač páté generace.

 

Kdo za tím stojí? O co mu jde? Je třeba povolat další Mimoně i děti, aby záhadě přišly na kloub. Při pátraní po ztracených vynálezech děti zažijí s Mimoni hromadu dobordružství. Budou soutěžit, hrát si, tvořit.

 

 

Celodenní výlet Program příměstských táborů 2018

 

Na výlet s dětmi vyrazíme do skvělého volnočasového areálu Gutovka. Na děti v něm čeká lanové centrum, hromada prolézaček a atrakcí. A také velký vodní svět s různými mlýnky, přehradami a jezírky.

 

 

 

 

 

 

 

 

CHCI VYBRAT PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

 

 

 


 

Program příměstských táborů 2018

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

 

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Nenašli jste tu všechny odpovědi na vaše otázky? Napište nebo zavolejte. Dája vám ráda poradí a vysvětlí vše k našim táborům.

 

 

Kontaktujte nás

 

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Klosová

Dagmar Klosová

739 465 490

Kontaktujte nás