RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontakt

Příměstské tábory > Program

Program příměstských táborů 2021

 

Ve městě číhá dobrodružství za každým rohem!

 

Letos se za dobrodružstvím děti vydají v programu Staň se superhrdinou, zažijí napínavé Putování s dinosaury, nebo se setkají s oblíbenými Mimoni. V tomto roce se také vydáme na Lovení Pokémonů a nově podnikneme cestu do středověku v programu Ve jménu krále.

 

 

Program příměstských táborů 2021

 

 


 

Program příměstských táborů

 

Každý den máme pro děti připravený tematický program plný soutěží, her nebo tvořivých činností. Program probíhá buď v místě konání, nebo vyrážíme dál do okolní přírody. Většina her je aktivních a pohybově zaměřených. Při špatném počasí máme k dispozici klubovnu nebo tělocvičnu, v teplých dnech s dětmi vyrazíme na koupaliště nebo do bazénu.

 

Ráno a během poledního klidu mají děti k dispozici klubovnu, kde si každý najde to své. Děti si hrají se stavebnicemi, deskovými hrami, malují, tvoří.

 

Součástí programu je vždy jeden celodenní výlet na nějaké zajímavé místo přímo ve městě nebo v okolí Prahy.

 

 


 

Tematické programy 2021

 

 

Staň se superhrdinou

 

V tomto dobrodružném programu se děti přidají ke svým oblíbeným komiksovým hrdinům a vyrazí s nimi do akce. Zloduši nikdy nespí a tak čeká superhrdinskou partu zase jeden náročný úkol …

 

Program příměstských táborů 2021

Děti si v rámci programu vytvoří svůj superhrdinský kostým, zjistí, jaké jsou jich mimořádné schopnosti, a vymyslí svůj krátký komiksový příběh. V různých hrách, inspirovaných legendárními postavami z filmů a příběhů, si procvičí sílu a obratnost, a také vyzkouší svůj důvtip. Schválně jak daleko děti dohodí Thorovým kladivem nebo kolik vodních bomb zastaví štít Kapitána Ameriky. V závěrečné hře všechny získané dovednosti použijí v souboji proti nebezpečnému soupeři, který má na superhrdiny spadeno.

 

 

 

Celodenní výlet Program příměstských táborů 2021

 

V rámci tohoto programu se dětmi se vydáme na super výlet do HOP ARÉNY. Každý správný superhrdina umí létat, nebo alespoň hodně vysoko skákat. V Jump aréně si děti užijí obojího až až. Na několika desítkách trampolín si zaskáčou a vyzkouší si různé triky, a proletí se při dlouhém skoku do molitanové drtě. Vše pod dozorem místní odborné obsluhy.

 

 

 

 

 

Putování s dinosaury

 

Program příměstských táborů 2021

Společně se vypravíme proti proudu času do dob, kdy se po zemi proháněli pravěcí veleještěři. Společně se budeme snažit najít co nejvíce dinosauřích druhů, ale zároveň uniknout před obávaným T-rexem. Děti si vyzdobí stěny své „jeskyně“ malbami ulovené zvěře, a v různých kvízech a hrách ověří, co všechno už o dinosaurech ví, a spoustu nového se naučí. Možná se nám podaří dokonce objevit a sestavit i nějakou kostru dávno mrtvého velikána.

 

Všichni si z pravěku odvezou domů něco na památku. Mezi návštěvami třetihor a druhohor bude také čas na koupání, míčové hry, a další oblíbené zábavy.

 

 

Celodenní výlet Program příměstských táborů 2021

Na výlet vyrazíme do Dinoparku. Tam se děti setkají se všemi oblíbenými dinosaury v životní velkosti. Zavítáme i do 3D kina, na krátký trojrozměrný film o životě dinosaurů. Po prohlídce Dinoparku, spojené s kvízovou hrou se budou moct děti vyřádit na různých zábavných atrakcích a na paleontologickém hřišti. Pokud bude teplé počasí, vyrazíme se osvěžit na nejbližší koupaliště.

 

 

 

 

 

 

 

Dobrodružství s Mimoni

 

Program příměstských táborů 2021 Laboratoř geniálního profesora Grua je vzhůru nohama. Uprostřed té spouště stojí jako zkamenělí dva Mimoni. Na tuty dostaly zásah zmrazovačem. Z laboratoře se ztratilo několik vzácných vynálezů – namátkou horizontální levitátor, vanilkový zmrzlinovač, a dokonce i nejmodernější digitální lentilkovač páté generace.

 

Kdo za tím stojí? O co mu jde? Je třeba povolat další Mimoně i děti, aby záhadě přišly na kloub. Při pátraní po ztracených vynálezech děti zažijí s Mimoni hromadu dobordružství. Budou soutěžit, hrát si, tvořit.

 

 

Celodenní výlet Program příměstských táborů 2021

 

Na výlet s dětmi vyrazíme na různá místa, která jsou v dosahu příměstského tábora tak, aby se nemuselo cestovat na dlouhé vzdálenosti. Jednotlivé výlety jsou uvedené u každé lokality, kde program Dobdrodružství s Mimoni bude probíhat.

 

 

 

 

 

 

 

Lov Pokémonů

 

Program příměstských táborů 2021

Svět oblíbených Pokémonů se letos zhmotní i ve skutečnosti. Lovit tyto postavičky budeme naživo, v hrách a na výletech do přírody. Děti si budou postupně vytvářet sbírku svých Pokémonů, a měnit je s ostatními.

 

Pomocí her, soutěží, výzev a dovedností budou rozšiřovat schopnosti své, i svých postaviček. Každý si odnese své úlovky domů na památku jako dárek.Hlavním úkolem dětí bude zachránit oblíbeného žlutého pokémona Pikachua, na kterého mají políčeno padouši Rakeťáci …

 

 

Celodenní výlet Program příměstských táborů 2021

 

Protože Pokémoni jsou vlastně divoká zvířata, která se děti snaží ochočit, vyrazíme se podívat i na skutečné šelmy do pražské ZOO. Kromě naučné bojovky ze světa Pokémonů i skutečných zvířat, nás v ZOO čeká i návštěva nové herní zóny Bororo, inspirované amazonskou domorodou vesnicí.

 

 

 

 

 

 

 

Ve jménu krále

 

Jako rytíři a princezny se vypravíme do dávných dob, kdy měla Praha teprve 99 věží. Po Karlově mostě se proháněly kupecké vozy, na hradě rostla nová katedrála a za vysokými hradbami starého města, v místech, kde dnes leží Radotín, Klánovice, Suchdol nebo Říčany, byly jen hluboké lesy plné nebezpečných lapků…

 

Program příměstských táborů 2021

 

Děti si vyrobí svůj erb, vyzkouší si šerm, budou soutěžit v „jízdě na koni“ a za zpěvu písně „Od hradu ke hradu putujem“ se vydají na celodenní výlet. Také se dozví, co to byly rytířské ctnosti, a zkusí se podle nich chovat. Třeba to postupně dotáhnou z pážete až na rytíře nebo dvorní dámu.

 

Na závěr se utkají v turnajovém klání a výpravu do středověku zakončí slavnostní hostinou.

 

 

 

Celodenní výlet Program příměstských táborů 2021

 

Na výlet vyrazíme do úžasných a tajemných Kasemat a Gorlice, v prostorách Vyšehradu. Spletitý systém kasemat, chodeb pro rychlý přesun vojska, vznikal v průběhu 17. a 18. století v souvislosti se stavbou barokního bastionového opevnění. Vyšehradské kasematy mají délku přes 1 km, chodby jsou zhruba 1,5 m široké a 2 m vysoké. Největším podzemním prostorem je tzv. Gorlice o rozloze 300 m2 a výšce 13m. Kromě krásného výhledu na Prahu, kde si můžeme dát i třeba něco dobrého na zub, na nás čeká nejedno překvapení.

 

 

 

 

 

 

CHCI VYBRAT PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

 

 

 


 

Program příměstských táborů 2021

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

 

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Nenašli jste tu všechny odpovědi na vaše otázky? Napište nebo zavolejte. Dája vám ráda poradí a vysvětlí vše k našim táborům.

 

 

Kontaktujte nás

 

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

739 465 490

Kontaktujte nás