RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontakt

Letní tábory > Letní tábory 2021 & garance vrácení peněz

Letní tábory 2021 & garance vrácení peněz

 

 

Milí rodiče,

jako každý rok přicházíme s nabídkou letních táborů. Tentokrát navíc i s ujištěním, že pokud by tábory neproběhly, o své peníze nepřijdete!. Ať už letošní prázdniny dopadnou jakkoliv, přihláškou nic neriskujete.

 

Pokud o táboře s Robinsonem uvažujete, doporučujeme rezervovat místo včas! V minulých letech jsme mnoho našich táborů vyprodali už během ledna, ostatní v únoru nebo v březnu. Přestože byl loňský rok silně poznamenaný Covidem, poptávka po našich táborech byla ještě vyšší než obvykle.

 

Pevně věříme, že v létě už bude Covid definitivně minulostí. Pokud by přesto nějaká omezení přetrvávala, zde je plán, jak budeme postupovat.

 

 

Letní tábory 2021 & garance vrácení peněz

 

 

Pokud se tábor neuskuteční, o své peníze nepřijdete

 

Letní tábory 2021 & garance vrácení peněz

V případě, že tábor nebude možné uskutečnit z důvodu vládních opatření, budete mít na výběr ze dvou možností. Buď vám celou uhrazenou částku vrátíme zpět na váš účet, nebo vám za došlou platbu vystavíme voucher, který budete moci využít na jakýkoliv tábor s Robinsonem v další roce. Volba bude na vás.

 

Situaci, kdy by vaše dítě mělo před táborem pozitivní nález na Covid řeší pojištění storna. Pojištění storna je součástí cestovního pojištění Uniqa, které lze k táboru přiobjednat v rámci přihlášky. Pojišťovna vrací 80% z ceny tábora. Pojištění storna se vztahuje samozřejmě i na jiné zdravotní potíže, kvůli kterým by dítě nemohlo na tábor nastoupit. Peníze zpět z něj i dostanete i v případě, kdy dítě nemůže kvůli nemoci nebo zranění tábor dokončit.

 

 

Jak to bude v případě karantény?

 

Letní tábory 2021 & garance vrácení peněz

Pokud bude vašemu dítěti nařízena preventivní karanténa v souvislosti onemocněním Covid, a nebude se tak moci zúčastnit tábora, vystavíme vám na uhrazenou částku voucher. Ten bude možné využít na jakýkoliv jiný tábor s Robinsonem v příštím roce.

 

Nařízení karantény je třeba doložit dokladem od hygienické stanice nebo jiným dokumentem, potvrzujícím že dítě nemůže na tábor odjet.

 

 

Můžete využít i platbu na splátky

 

Místo na táboře si navíc můžete rezervovat jen uhrazením zálohy a zbytek doplatit, až bude jasné, že tábory opravdu proběhnou. Přihláškou tedy nic neriskujete.

 

Záloha je 1000 Kč/dítě. Pokud se tábor neuskuteční, vrátíme vám i tu. Standardní doba, do které je třeba uhradit pobyt je 60 dní před nástupem. Se změnou tohoto termínu vám ale rádi vyjdeme vstříc, pokud to situace bude vyžadovat.

 

 

Letní tábory 2021 & garance vrácení peněz

 

 

Přeji nám všem, aby covidová omezení brzy pominula a život se zase vrátil k normálu. Těším se na setkání v létě, při dalších velkých prázdninových dobrodružstvích.

Letní tábory 2021 & garance vrácení peněz

 

 

 

 

Petr Nový & Robinsoni

 

VYBRAT LETNÍ TÁBOR

 

 


 

Letní tábory 2021 & garance vrácení peněz

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

 

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci sluchátka se vám ozve Dája. Ví všechno o našich táborech, doporučí ten nejlepší právě pro vaše děti.

 

 

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

Kontaktujte nás

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

739 465 490

Kontaktujte nás