RobinsonLetní táboryPříměstské táboryŠkoly v příroděLyžařské kurzyO násKontakt

Letní tábory > Týden v přírodě s učením

Týden v přírodě s učením a spoustou zábavy

 

Také už potřebujete změnu? Děti i vy?

Pošlete děti do přírody a užijte si chvíli odpočinku.

 

 

Týden v přírodě s učením a spoustou zábavy

 

Týden na samotě v Krkonoších

Dopoledne se budeme učit, takže o školu děti nepřijdou. A odpoledne si užijí spoustu zábavy.

 

 


 

Termíny a ceny

 

Týden v přírodě s učením je určen pro děti prvních až devátých tříd ZŠ. Bude probíhat od neděle do pátku. Zatím můžete vybírat ze dvou termínů, v případě zájmu přidáme další turnusy.

 

 

Termín Věk dětíMístoProgram Cena Přihláška  
31.5. - 5.6.2020 6-16 letPenzion Na MýtináchExpedice Robinson 3 490 Kč Přihlásit on-line Volno
7. - 12.6.2020 6-16 letPenzion Na MýtináchExpedice Robinson 3 490 Kč  Obsazeno

 

V ceně je zahrnuto

Ubytování na 5 nocí s výbornou domácí kuchyní | stravování 5 x denně a dostatek pití po celý den | mzdy vedoucích a instruktorů | zdravotnický dozor | vybavení pro hry a aktivity, odměny pro vítěze | dekorace, kostýmy a rekvizity pro tematický program | učební pomůcky a vybavení | ON-LINE fotky z akce | desinfekční a hygienické prostředky | skvělé zážitky :-)

 

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Volitelné služby a slevy

Pojištění storna a odpovědnosti 140 Kč
Sleva za sourozence 250 Kč

 

 


 

Základní informace

 

Místo konání

 

Týden v přírodě strávíme v Penzionu Na Mýtinách, který leží u Harrachova. Penzion nabízí velmi hezké ubytování na samotě ve dvou až pětilůžkových pokojích, s přátelskými majiteli a výbornou domácí kuchyní. Celý penzion je vyhrazen jen pro nás. Pobyt začíná nedělní večeří a končí pátečním obědem.

 

Adresa: Penzion Na Mýtinách, Mýtiny 333, 512 46 Harrachov

 

Více informací o penzionu najdete níže.

 

Doprava, časy příjezdu a odjezdu

 

Doprava na akci je individuální. Je možné domluvit se mezi přáteli či spolužáky, jeden rodič může přivést či odvést více dětí. Stačí, když nám dáte včas vědět, kdo bude děti odvážet na zpáteční cestě.

 

Příjezd: neděle, mezi 16.00 – 17.00

Odjezd: pátek, mezi 14.00 – 15.00

 

Nevyhovují vám uvedené časy? Zavolejte, domluvíme se. Pokud to bude jen trochu možné, vyjdeme vám se změnou vstříc.

 

Týden v přírodě s učením a spoustou zábavy

 

Učení a doprovodný program

 

Během dopoledne se budeme s dětmi věnovat škole. Pomůžeme jim s domácími úkoly, nebo se zadáním, které budou mít od učitelů. Vybavte, prosím, děti potřebnými pomůckami – učebnice, notebooky, apod. Kancelářský a výtvarný materiál bude k dispozici na místě.

 

Ve zbylém čase bude probíhat škola hrou. Děti si vytvoří svůj originální lapbook, na „hodinu přírodopisu“ se vydáme do blízkého lesa. Češtinu si děti procvičí při psaní deníku a matiku při početních hlavolamech.

 

Odpoledne a večer se vydáme s Expedicí Robinson do blízkých i vzdálených koutů Krkonoš i „celého světa“. Zábavné aktivity, hry a soutěže přizpůsobíme věku dětí.

 

Instruktoři

 

O děti se budou starat naši zkušení instruktoři, kteří s námi jezdí pravidelně na letní tábory a na školy v přírodě. Mnoho z nich má i zkušenosti s doučováním.

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 


 

Zdraví a bezpečnost

 

Týden v přírodě s učením a spoustou zábavy

 

Velký vítr z epidemie nemáme, ale přesto nechceme nic podcenit!

 

Malé skupiny

 

Děti rozdělíme do menších skupin podle věku, každá skupina bude mít max. 15 dětí. Skupiny budou mít oddělený program i stravování, během pobytu nepřijdou do styku s ostatními dětmi.

 

Hygiena a desinfekce

 

Budeme dbát na pravidelné mytí rukou a celkově zvýšenou hygienu. K dispozici budou i desinfekční prostředky na ruce. A samozřejmě se bude v penzionu desinfikovat jídelna a další společenské prostory.

 

Roušky

 

Děti, prosím, vybavte přiměřeným množstvím roušek. Při učení ani programu je používat nebudeme, ale na veřejnosti při cestách do přírody, si je pro jistotu nasadíme.

 

 


 

Penzion Na Mýtinách

 

Týden v přírodě s učením a spoustou zábavy

 

 

Rodinný penzion Na Mýtinách se nachází v Harrachově, uprostřed přírody v klidné okrajové části města. Nabízí devět útulných pokojů, se 2–5 lůžky. V penzionu je společenská místnost s krbem, jídelna, venku lze využít k hrám velkou travnatou plochu s dětskými atrakcemi nebo s brankami na malou kopanou. Milá paní majitelka připravuje skvělou domácí kuchyni.

 

Na výlet je možné vyrazit do Harrachova, kde lze navštívit například hornické muzemum, venkovní koupaliště, vystoupat kolem skokanských můstků na Čertovu horu nebo se zajít podívat k malebným Mumlavským vodopádům. Nedaleko penzionu leží také romantická rozhledna Štěpánka.

 

 

Týden v přírodě s učením a spoustou zábavy Týden v přírodě s učením a spoustou zábavy Týden v přírodě s učením a spoustou zábavy

 

 


 

Chcete vědět, jak si vaše děti užívají pobyt?

Sledujte fotky a zprávy na našem webu

 

Pokud hoříte nedočkavostí a zajímá vás, co už děti všechno zažily, sledujte v průběhu vašeho turnusu ON-LINE zpravodajství. Každé dva dny zveřejňujeme zprávu z aktuálního dění na akci a pár nejlepších fotek z programu.

 

Týden v přírodě s učením a spoustou zábavy

 

Vstoupit do sekce Tábor ON-LINE můžete po zadání vašeho e-mailu a hesla v „přihlášení pro rodiče“ v levém menu. Heslo vám pošleme na začátku akce.

 

 


 

Týden v přírodě s učením a spoustou zábavy

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

 

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Dája. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Klosová

Dagmar Klosová

739 465 490

Kontaktujte nás