RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontakt

Příměstské tábory > Praktické informace

Praktické informace o příměstských táborech

 

Co je příměstský tábor?

 

Tábor bez přenocování. Ráno děti předáte v místě konání a večer jsou opět doma s rodinou. Během dne je pro děti připraven zábavný i naučný program, tak aby se nikdo ani chvíli nenudil.

 

Přihlásit děti můžete na celý týden, nebo na jednotlivé dny!

 

Příměstský tábor může být prvním krokem k osamostatnění vašich dětí a „přípravkou“ na opravdové tábory bez rodičů.

 

Věk dětí

 

Příměstský tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 12 let. Výjimky jsou možné po předchozí domluvě.

 

Váháte, jestli vaše dítě tábor zvládne? Přihlaste ho a vyzkoušejte jeden den. Když se mu bude u nás líbit, je vyhráno. Pokud to ještě nezvládne, vrátíme vám peníze za nevyčerpané dny. Nic neriskujete. Za rok už to bude třeba lepší.

 

Časy

 

Přivézt děti můžete každý den od 8.00 do 9.00, a vyzvednout si je od 16.00 do 17.00. Po dohodě je možné děti ráno předat i dříve.

 

Stravování

 

Každý den je pro děti připraven teplý oběd. Na oběd chodíme do některé z blízkých restaurací, kde máme vyhrazenu oddělenou část. Nebo restaurace přiváží jídlo přímo do místa konání. Jídelníček je zdravý a pestrý. Dostatek pití během celého dne je samozřejmostí.

 

ZDARMA jako bonus pro děti zajistíme i dopolední a odpolední svačinu – ovoce, sušenku, jogurt apod. Pokud je vaše dítko jedlík, přibalte mu ráno do baťůžku rohlík navíc.

 

Zvládneme i běžnou bezlepkovou nebo bezlaktózovou dietu. Speciální požadavky s námi prosím předem zkonzultujte. Děkujeme.

 

Vedoucí

 

O vaše děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. Skupinu maximálně dvaceti dětí mají na starosti vždy 2 vedoucí.

 

Zdraví a bezpečnost

 

Pokud vaše dítě užívá nějaké léky, nebo má jiné drobné zdravotní omezení, prosím proberte to s vedoucím turnusu při předávání první den.

 

Všichni instruktoři mají kurz první pomoci. Pokud by náhodou došlo k vážnějšímu úrazu, zavoláme vám, abyste si dítě vyzvedli. Případně, s vaším souhlasem, dítě ošetří v nejbližším zdravotním středisku.

 

Příměstského tábora se mohou zúčastnit jen děti zdravé, bez vážných pohybových nebo jiných zdravotních omezení.

 

Dokumentace

 

K účasti na příměstském táboře stačí potvrzení o bezinfekčnosti, podepsané první den tábora a kopie kartičky zdravotní pojišťovny. Tu vám na konci turnusu vrátíme zpět.

 

Formulář ke stažení: Potvrzení o bezinfekčnosti – příměstské tábory

 

Co s sebou

 

 • Vhodné oblečení a obutí podle aktuálního počasí
 • Nepromokavou bundu nebo pláštěnku
 • Přezůvky
 • Sportovní boty a oblečení do tělocvičny
 • Batůžek
 • Láhev na pití
 • Svačina do rezervy
 • Kapesníky
 • Léky
 • Kapesné na vstupné a jízdné, a na drobnou útratu na výletech
 • Plavky a boty do vody

Věci je možné nechat po dobu tábora v místě konání.

 

Objednávka a platba

 

Objednat tábor lze pomocí on-line přihlášky, kterou neleznete u každého z táborů. Obratem po odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací e-mail se zadanými údaji a pokyny k platbě. Rezervace je platná 5 následujících pracovních dní.

 

Tábor, resp. turnus otevíráme při minimálním počtu 10 přihlášených dětí. Pokud bude dětí méně, dáme vám včas vědět a vrátíme vám zpět celou uhrazenou částku.

 

Cena

 

Cena příměstského tábora zahrnuje pronájem klubovny, společenských místností, tělocvičny a hřišť | oběd, dopolední a odpolední svačinu | dostatek pití po celý den | mzdy vedoucích a instruktorů | školení vedoucích | přípravu a produkci táborového programu | kompletní materiální a bezpečnostní vybavení pro hry a aktivity | odměny pro děti za hry a soutěže | dekorace, kostýmy a rekvizity pro tématické dny | jízdné a vstupné na jeden výlet | skvělé zážitky :-)

 

V ceně není zahrnuto jízdné a vstupné na koupalištích, případně dalších výletech. Snažíme se, aby cena byla pro Vás co nejvýhodnější. Počet a cíle výletů upravujeme podle počasí, i podle přání dětí a rodičů. Platíte tedy jen to, co skutečně během týdne využijete.

 

Slevy

 

Sleva za sourozence:

Týdenní turnus: 250 Kč

 

Slevu lze uplatnit pouze při objednání týdenního turnusu. Sleva se vám v přihlášce automaticky započte po vyplnění údajů o dětech.

 

Pokud jste již přihlásili sourozence na jiný tábor, zavolejte nám po dokončení objednávky a my vám slevu započítáme. Pokud hlásíte děti na různé tábory, započítává se ta sleva, která je nižší.

 

Pojištění

 

Ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA nabízíme i pojištění tábora. Zahrnuje pojištění odpovědnosti za neúmyslnou škodu na zdraví i majetku, pojištění úrazu a především pojištění storna v případě onemocnění dítěte nebo jiného vážného důvodu. Pokud vaše dítě z uvedených důvodů nemůže nastoupit na tábor, nebo ho nedokončí, pojišťovna vrací 80% z uhrazené ceny tábora, resp. z nevyčerpané částky.

 

Jednotná cena pojištění příměstského tábora: 120,– Kč

 

Limity pojištění a všeobecné pojistné podmínky

 

Příspěvky a jiné formy úhrady

 

Tábor může částečně nebo úplně zaplatit váš zaměstnavatel. Informujte se, zda není u vás možné využít některý ze zaměstnaneckých fondů.

 

Zeptejte se také na příspěvek ve své zdravotní pojišťovně. Některé mají programy na podporu zdravého rozvoje dětí.

 

Co se bude dít po přihlášení dítěte na tábor?

 

V týdnu před táborem rozesíláme přihlášeným e-mailem pro jistotu podrobné informace k táboru. Zároveň jsme k dispozici na e-mailu nebo nám můžete zavolat, pokud si s něčím nebudete vědět rady.

 

 

CHCI VYBRAT PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

 

 

 


 

Praktické informace o příměstských táborech

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 739 465 490

 

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Nenašli jste tu všechny odpovědi na vaše otázky? Napište nebo zavolejte. Dája vám ráda poradí a vysvětlí vše k našim táborům.

 

 

Kontaktujte nás

 

 

 

CHCI VYBRAT PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 739 465 490 , E-mail: info@ckrobinson.cz

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

739 465 490

Kontaktujte nás