RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násVOLNÁ MÍSTAKontaktOn-line check-in

VOLNÁ MÍSTA > Proč být Robinsonem

5 důvodů, proč jezdit na akce s Robinsonem

 

 

Ahoj, 5 důvodů, proč jezdit na akce s Robinsonem

jmenuji se Petr, ale už od táborových let mám přezdívku Gándhí. Na táborech jsem strávil dětství, a později spoustu let i jako instruktor a hlavas. Na řádcích níže najdeš krátké vysvětlení, proč Robinson vznikl, jak k naplnění jeho cílů můžeš přispět právě ty, a co tím získáš. Moc ti přeji, aby ti účast na robinsoních táborech, školách v přírodě, příměšťácích a dalších akcích dala ještě více, než dalo instruktorování před lety mně.

 

Petr G. Nový

 

 


 

5 x PROČ BÝT ROBINSONEM

 

Práce v Robinsonu má smysl

a ty můžeš být hrdý/á na to, co za tebou zůstane.

 

5 důvodů, proč jezdit na akce s Robinsonem Dodnes si živě vzpomínám na tábor, kam jsem jezdil jako dítě. Byl skvělý. Byla tam sranda. A spousta bezvadných překvapení. Přes den hromada her, večer zpívání u ohně. Puťák s přespáním pod širákem, noční hry, koupání.

S láskou vzpomínám na Michala, Štrougyho, Honzu a Milenu, mé úžasné vedoucí. Dodnes se s některými vídám. Díky nim umím rozdělat oheň, postavit stan, uzlovat. Díky nim vím, jak se modlí tibetští mniši, co jedli vikingové na svých výpravách a proč jsou na hradech všechna schodiště pravotočivá.

Díky nim jsem splul Nežárku na vlastnoručně postaveném voru, zahrál si divadlo a prožil bezesnou noc ukrytý před vichřicí ve staré tajemné kapli. Spoustu dovedností, které dodnes využívám, jsem se naučil tenkrát na “svém” táboře. A mám díky němu zážitky a kamarády na celý život.

 

Přesně takové ať jsou i tábory, školy v přírodě a další akce s Robinsonem. Místem, kde děti poznávají svět, překonávají své hranice, stávají se samostatnějšími. Místem úžasných zážitků a dlouhotrvajících přátelství. I ty můžeš být tím, na koho jednou budou “tvé” děti s láskou a s vděkem vzpomínat.

 

 

S Robinsonem získáš spoustu znalostí a dovedností,

které se ti budou hodit, ať už budeš v životě dělat cokoliv.

 

5 důvodů, proč jezdit na akce s Robinsonem Tábor byl pro mě školou života už za dětských let, ale dvojnásob to platí o době, kdy jsem byl praktikant a později vedoucí. Vést děti, řešit jejich spory, vymýšlet program, zaujmout, motivovat, připravovat hry v terénu, všechno to naplánovat, stihnout, domluvit se s ostatními vedoucími, naučit se první pomoc, naučit se vysvětlovat hry, aby je děti pochopily. Bylo toho hodně.

Ještě víc bylo chyb, blbých rozhodnutí a slepých cestiček, které jsem u toho prošlapal. Ale stálo to za to, z těch zkušeností čerpám dodnes.

 

V Robinsonu na to navíc nejsi sám/a. Hromadu zkušeností můžeš získat nejen praxí, ale i na různých školeních během celého roku. Vzdělání si velmi cením, mám v úctě a podporuji každého, kdo na sobě pracuje. Rád bych, abys i ty jednou vzpomínal/a na to, co všechno umíš díky Robinsonu.

 

 

V Robinsonu strávíš prázdniny s partou skvělých lidí

a získáš zážitky a přátelství na celý život.

 

5 důvodů, proč jezdit na akce s Robinsonem Na tábory jsem se samozřejmě rád vracel i kvůli partě kamarádů. Nejen v dětství, ale hlavně v dospělosti. Kamarádi z tábora jsou dodnes mí nejbližší přátelé, někteří si tam dokonce našli i své životní partnery. Všichni jsme si tenkrát užili ohromně zábavy.

 

V Robinsonu se potkáš s lidmi, kteří jsou fajn, mají podobné zájmy a je s nimi zábava. Vyzkoušíš si hromadu zajímavých aktivit, zažiješ spoustu překvapení. I ty můžeš díky Robinsonu získat vzpomínky a přátele na celý život.

 

 

 

V Robinsonu si vyděláš slušnou odměnu

a navíc ušetříš za jídlo, bydlení a další náklady.

 

5 důvodů, proč jezdit na akce s Robinsonem Bývaly doby, kdy účast na táborech byla činnost čistě dobrovolnická, později za symbolickou odměnu. Vždycky budou práce a obory, kde je možné si vydělat více, i ve volnočasových aktivitách pro děti je to ale rok od roku lepší.

 

Bez peněz se nikdo neobejde, ale jen pro peníze v Robinsonu tábory neděláme. Umím ale ocenit dobrou práci a nasazení. Čím zkušenější, pracovitější a zodpovědnější budeš, tím si vyděláš víc. Díky tomu budeš moct cestovat, bavit se, žít pestrý život.

 

 

 

S Robinsonem si splníš své sny

a budeš se věnovat tomu, co tě baví a co ti jde.

 

5 důvodů, proč jezdit na akce s Robinsonem Mám rád historii a cestování. A výpravy do přírody. Takže dobrodružný tábor nebo škola v přírodě s tématy jako “Tajemství faraonů”, “Po stopách Vikingů” nebo “Cesta kolem světa” je něco pro mě.

Někdo jiný zase sní, že jednoho dne najde za dveřmi dopis z Bradavic. A někdo zjistil, že své kouzlo má i takový Minecraft. Někdo si léto více užije ve stanu uprostřed lesa, jiný dá přednost většímu pohodlí. Každý má určitě nějakou dovednost, kterou může na akci s dětmi zužitkovat.

 

V Robinsonu se můžeš stát hlavním hrdinou svého oblíbeného příběhu a trávit čas tím, co tě naplňuje. Co víc si přát.

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies