RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násVOLNÁ MÍSTAKontaktOn-line check-in

O nás > Reference

Zkušenosti rodičů a učitelů

 

Jen v posledním roce jsme na našich táborech, příměšťácích a školách v přírodě udělali radost více jak 3000 dětem. Většina z nich se na naše tábory každým rokem vrací.

 

Rodiče i učitelé oceňují naše nasazení, férové jednání a perfektní služby. Tady jsou poděkování a facebookové hodnocení některých z nich.

 

 

 

Verunka celou cestu domů plakala, a jediné, co byla schopná plynule říct, bylo „mně se stýská“.

Josef Šíma

 

 

Dcera se na tábor Harry Potter těšila už od února, a byla nadšená. Program se jí moc líbil, chválila vedoucí i zdravotníka. Já jsem ocenila fotky z každého dne, na kterých jsem mohla sledovat, co báječného ten den dělala. Krásnou hymnu zpívá dodnes a příští léto chce jet znovu.

Lenka Procházková

 

 

Děti přijely špinavé, ale šťastné a moc spokojené. Už truchlí po táboře :-)

Radka Štefková

 

 

Nejlepší tábor!!!! Dcera byla nadšená a moc se ji tam líbilo!!! Chtěla bych také moc poděkovat za super přístup k poskytování informací a za to, že když dcerka měla jeden večer smutnící a brečí i náladu, tak že o nií bylo hezky postaráno!!!! Všem co o táboře přemýšlí, moc moc doporučuji!!!

Leňule Leňule

 

 

Velmi oceňuji pravidelné zprávy z tábora a krásné fotky.

Lenka Kreidlová

 

 

Máme 8-mi letého kluka, kterého nám všude vrací s tím, že je roztržitý, snadno ztrácí pozornost a neposlouchá. Tentokrát to bylo jinak. Minecraft tábor byl prvním samostatným výletem bez kamarádů, bez rodičů. Výsledek předčil všechna očekávání. Syn hodinu nadšeně vyprávěl o všech aktivitách. Na dotaz, proč nám nepřišel ani jeden pohled, jsme dostali odpověď: „neměl jsem na to čas“. Příští rok prý nutně musí jet znovu.

Chválím komunikaci, profesionalitu, nadšení vedoucích na táboře a hlavně jejich hravost a celkový přístup k dětem. Pravidelné zveřejňování fotek z průběhu tábora je fajn, vždycky nás uklidnilo, že se syn alespoň převléká a netráví 10 dní v jednom oblečení.

Lucie Chocholova

 

 

Moc děkujeme, přístup vedoucích vylepšil náhled našeho synka na letní tábory :-)

Ing. Martin Honetschläger

 

 

Škola v přírodě v Dolních Rejdicích se povedla po všech stránkách. Personál střediska byl velmi vstřícný a ochotný. Dětem moc chutnalo, často si přidávaly.

Program CK Robinson byl velmi dobře sestavený a připravený. Obě instruktorky byly výborné. Měly velmi pěkný vztah k dětem, velmi rychle si je dokázaly získat. Děti se ani chvilku nenudily. SUPER! :-) Ráda příští školní rok pojedu zase s vámi.

Zuzana Jedličková, ZŠ Praha-Ruzyně

 

 

Matyáš mi celou hodinu v autě vyprávěl, co všechno podnikali…

maminka Matyáše

 

 

Chtěla bych moc poděkovat za organizaci školy v přírodě. Program byl perfektně připravený. I kolegyně, které mají velké srovnání, byly nadšené.

Klára Dočekalová, Dino schools of Prague

 

 

Děkuji za program i za skvělé instruktory na naší škole v přírodě. Jsem nadšená! Herní plán úžasný. Marek a Mája byli milí, ochotní. Obzvláště u Marka oceňuji jeho rozvahu, vtip a herecké nadání (jako praotec Čech byl nepřekonatelný). S vděčností jsem přijala, jak Marek z pozice zdravotníka s nadhledem vyřešil problém s rodiči při onemocnění jednoho žáka…

Jitka Krejčí, ZŠ Klánovice

 

 

 

CHCI VYBRAT TÁBOR ZAJÍMÁ MĚ ŠKOLA V PŘÍRODĚ

 

 

 


 

Ptejte se, volejte, pište!

 

Tel.: +420 777 500 200

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Jitka. Ochotně zodpoví všechny dotazy k táborům, školám v přírodě i dalším akcím.

 

 

Kontaktujte nás

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Jitka Novotná

Jitka Novotná

777 500 200

Kontaktujte nás