RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násVOLNÁ MÍSTAKontaktOn-line check-in

Školy v přírodě > Školy v přírodě

Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

Chystáte se na školu v přírodě nebo na adapťák?

 

Chcete dětem dopřát pobyt v krásné přírodě, silné zážitky a opravdovou školu hrou? S organizací na klíč, bez starostí a stresů? Pojeďte na školu v přírodě s Robinsonem.

 

Prověřená střediska!

Edukativní a zábavné programy pro všechny věkové kategorie.

Perfektní servis pro učitele i rodiče.

 

 

Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

 

Škola v přírodě se povedla po všech stránkách. Personál střediska byl velmi vstřícný a ochotný, dětem moc chutnalo, často si přidávaly. Program byl dobře připravený, instruktorky byly výborné. Děti se ani chvilku nenudily. SUPER! :-) Ráda příští školní rok pojedu zase s vámi.

Zuzana Jedličková, ZŠ Praha-Ruzyně

Další zkušenosti učitelů a rodičů …

 

 


 

Jaké jsou školy v přírodě s Robinsonem?

 

Dobrodružné, zábavné a obohacující Děti si z tematických programů odvezou spoustu nových zážitků a zkušeností, vzpomínky na společně prožité chvíle jim vydrží ještě dlouho po návratu. Učitelům i rodičům nabízíme maximální servis, aby měli s organizací školy v přírodě co nejméně starostí.

 

 

Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

 

Jezdíme jen tam, kde to dobře známe

 

Pro školy v přírodě a adapťáky využíváme naše léty prověřená střediska, u kterých máme jistotu, že se v nich o děti i o vás dobře postarají. Vyrazit s námi můžete třeba do jižních Čech, na Sázavu, nebo do Krkonoš. Kompletní nabídku míst najdete níže.

 

Školy v přírodě s Robinsonem 2024 Školy v přírodě s Robinsonem 2024 Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

O zábavu mají děti postaráno

 

Děti se můžou těšit na tematický program plný soutěží, her nebo tvořivých činností, kterým je provedou naši vyškolení instruktoři. Většinu času s dětmi trávíme venku, při špatném počasí probíhá program ve vnitřních klubovnách. Na výběr jsou témata pro první i druhý stupeň. Programy vhodně navazují na rámcový vzdělávací plán, děti se toho díky nim spoustu naučí a vyzkouší. Prostě opravdová škola hrou.

 

V rámci školy v přírodě můžete také s dětmi vyrazit na výlet za zajímavostmi v okolí středisek. Rádi vám doporučíme, kam vyrazit, u vzdálenějších míst zajistíme i vstupné a dopravu.

 

Školy v přírodě s Robinsonem 2024 Školy v přírodě s Robinsonem 2024 Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

Zajistíme, aby vše proběhlo bez problémů

 

Děláme maximum pro to, abyste s organizací školy v přírodě měli co nejméně starostí. Zajistíme vám dopravu, pojištění, zdravotnický dohled. Oblíbenou službou je také administrace přihlášek a plateb, připravíme vám také všechny podklady pro ohlášení školy v přírodě a další nutné dokumenty.

 

Rodiče jistě ocení pojištění storna a odpovědnosti, které je standardní součástí našich škol v přírodě a adapťáků. Pokud se dítě nemůže ze zdravotních důvodů zúčastnit, pojišťovna vrátí většinu z uhrazené ceny ŠVP zpět. Nikdo tak nemusí mít obavu, že by o své peníze přišel. Pro rodiče také zajišťujeme informační servis a fotografie z průběhu pobytu.

 

Další praktické informace ke školám v přírodě najdete zde.

 

 

Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

 

Kontaktujte nás

 

 


 

Vyberte si, kam vyrazíte za zážitky

 

 

Naše prověřená střediska najdete v údolí jihočeských řek i na svazích Krkonoš. S většinou z nich už máme mnohaletou zkušenost. Střediska a jejich okolí dobře znají i naši instruktoři, mohou tak pro děti připravit program na maximum.

 

 

Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

 

 

Penzion Příběnice Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

Místo: Malšice u Tábora, jižní Čechy

Kapacita: 63 lůžek

Ubytování: Zděná budova, sociální zařízení na pokojích

 

Penzion leží v krásném údolí řeky Lužnice, přímo pod zříceninou hrádku Příběnice. Hezké pokoje mají vlastní sociální zařízení, k dispozici je stylová jídelna a další prostory pro mokrou variantu. Školy v přírodě s Robinsonem 2024 Venku lze využít dětské hřiště, bazén, a spoustu travnatých i zalesněných prostor pro hry a dobrodružné aktivity.

V blízkém okolí stojí za návštěvu Svatojakubská cesta údolím Lužnice s visutou lávkou a skalním tunelem, Stádlecký most, minigolfové hřiště, v Táboře pak naučná stezka Pintovka nebo muzeum čokolády.

 

Programy ve středisku: Kouzelnická škola (1.-5.třídy), Z pohádky do pohádky (1.-2. třídy), Tajemství lesních strážců (1.-2. třídy), Dobrodružství ve středověku (3.-5.třídy)

 

 

Penzion Družba Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

Místo: Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše

Kapacita: 58 lůžek

Ubytování: Zděná budova, sociální zařízení na pokojích

 

Penzion Družba se nachází na samotě nad Rokytnicí nad Jizerou, je skvělým výchozím místem pro výlety po Krkonoších. Pěšky se lze dostat třeba na Dvoračky, ti zdatnější dojdou až k pramenu Labe (8 km). Školy v přírodě s Robinsonem 2024

Všechny pokoje mají nově vybudované sociální zařízení. V parných dnech se lze zchladit ve venkovním bazénku, za deštivého počasí se schováme ve velké jídelně či tělocvičně. Louky a lesy v okolí penzionu využíváme ke hrám a aktivitám.

 

Programy ve středisku: Cesta kolem světa (1.-5.třídy), Z pohádky do pohádky (1.-2. třídy), Tajemství lesních strážců (1.-2. třídy), Po stopách pašeráků (3.-5. třída, II. stupeň)

 

 

Lávka Chocerady Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

Místo: Chocerady, Posázaví

Kapacita: 80 lůžek (60 v hlavní budově, 20 v apartmánech)

Ubytování: Zděná budova, sociální zařízení na pokojích

 

Lávku Chocerady najdete na břehu Sázavy, v klidné zóně nedaleko obce Chocerady. Nově zrekonstruované pokoje mají vlastním sociální zařízení. Školy v přírodě s Robinsonem 2024 Oplocený areál disponuje venkovním bazénem a několika hřišti, pro hry využíváme také rozlehlé louky v okolí řeky.

Na výlet je možné vyrazit vlakem kolem Sázavy třeba na malebný hrad Český Šternberk nebo do legendami opředeného Sázavského kláštera.

 

Programy ve středisku: Kouzelnická škola (1.-5.třídy), Cesta kolem světa (1.-5.třídy), Z pohádky do pohádky (1.-2. třídy), Dobrodružství ve středověku (3.-5.třídy)

 

 

Hotel Jef Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

Místo: Doubice, České Švýcarsko

Kapacita: 100 lůžek (80 lůžek v budově, 20 lůžek v chatkách)

Ubytování: Zděná budova (ev. chatky), sociální zařízení na pokojích

 

Hotel Jef nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Leží v malebné obci Doubice, kterou zdobí krásné roubenky a špičky pískovcových skal vykukujících z okolních lesů. Školy v přírodě s Robinsonem 2024

Z hotelu je to jen pár kroků do Národního parku České Švýcarsko a CHKO Labské pískovce. V blízkém okolí se dá vyrazit na vrch Spravedlnost nebo do malebného Kyjovského údolí lemovaného pískovcovými skalami.

 

Programy ve středisku: Kouzelnická škola (1.-5.třídy), Cesta kolem světa (1.-5.třídy), Tajemství lesních strážců (1.-2. třídy), Dobrodružství ve středověku (3.-5.třídy)

 

 

Penzion Světlá Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

Místo: Šumburk nad Desnou, Jizerské hory

Kapacita: 47 lůžek + 20 lůžek ve vedlejší budově

Ubytování: Ve zděné budově, sociální zařízení na pokojích

 

V penzionu Světlá na vás čeká milá paní majitelka s výbornou domácí kuchyní a krásnou přírodou pod dvěma rozhlednami. Štěpánkou a rozhlednou Járy Cimrmana. Ubytování je převážně ve tří až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, Školy v přírodě s Robinsonem 2024.

Školu v přírodě na Světlé láká k procházkám na okolní rozhledny a krásné výhledy Jizerských hor.

 

Programy ve středisku: Cesta kolem světa (1.-5.třídy), Z pohádky do pohádky (1.-2. třídy), Dobrodružství ve středověku (3.-5.třídy)

 

 

 

Kontaktujte nás

 

 


 

Tematické programy

 

Kouzelnická škola Školy v přírodě s Robinsonem 2024

Fantazie se může rozjet na plné obrátky, nic není nemožné. Jsme totiž v kouzelnické škole. Rozvrh na pondělí: Lektvary, Věštění, Přeměňování, Výuka létání na koštěti. A odpoledne za odměnu i oblíbený Famfrpál.

 

Věk dětí: 1.-5. třída

 

 

Cesta kolem světa Školy v přírodě s Robinsonem 2024

Dobrodružné putování po kontinentech, zemích a kulturách. Víte jak se zdraví Eskymáci? Láká vás objevit tajemství hrobky slavného faraona? Chcete si vyrobit velkého čínského draka? Tak sbalte kufry a vyrážíme.

 

Věk dětí: 1.-5. třída

 

 

Z pohádky do pohádky Školy v přírodě s Robinsonem 2024

Na pohádkové království se snesla pohroma. Ztratil se hrneček, co sám vaří, ubrousek, co se sám prostírá a zmizel také obušek (i s pytlem). Se zlou čarodějnicí, která má všechno na svědomí, si ale děti hravě poradí. A pomsta bude sladká, do slova a do písmene.

 

Věk dětí: 1.-2. třída

 

 

Tajemství lesních strážců Školy v přírodě s Robinsonem 2024

Dobrodružná cesta do nitra lesa. Spolu s lesními strážci se děti naučí rozeznávat stromy, orientovat se v lese, poznají jeho malé i velké obyvatele. V napínavém souboji s bažiňáky se jim podaří získat živou vodu a zachránit před zkázou celý les.

 

Věk dětí: 1.-2. třída

 

 

Dobrodružství ve středověku Školy v přírodě s Robinsonem 2024

Rytíři, princezny, tajemné hrady a jeden ztracený poklad. Aneb jak se žilo ve středověku na královském dvoře i v podhradí. Na konci týdne čeká děti opravdové rytířské klání. O slávu, čest a … sladkou odměnu.

 

Věk dětí: 3.-5. třída

 

 

Po stopách pašeráků Školy v přírodě s Robinsonem 2024

V tomto turistickém programu se děti vydají po starých pašeráckých stezkách za krásami Krkonoš. Poznají místní řemesla, naučí se orientovat v horách a v roli mazaných pašeráků se pokusí obelstít obávané finance. Kdo se bude tentokrát radovat z vítězství?

 

Věk dětí: 3.-5. třída, II. stupeň

 

 

Dobrodružná škola v přírodě Školy v přírodě s Robinsonem 2024

Tajné agenty vyslané na nebezpečnou misi čeká spousta týmových aktivit a sportů v přírodě. Děti změří své síly v lukostřelbě, pokusí se přejít po slack-line, nebo vyhrát v bungee runningu. V různých hrách a úkolech se děti učí vzájemné spolupráci, komunikaci, a překovávání vlastních hranic.

 

Věk dětí: 4.-5. třída, II. stupeň

 

 

 

Kontaktujte nás

 

 


 

Komu svěřujete své děti?

 

Jsme tým vedoucích, lektorů zájmových kroužků, trenérů, učitelů, studentů. S dětmi pracujeme už spoustu let. Své zkušenosti a nadšení využíváme při tvorbě a vedení našich programů.

 

Školy v přírodě s Robinsonem 2024

 

SEZNAMTE SE S NÁMI

 

 


 

Ptejte se, volejte, pište!

 

Školy v přírodě s Robinsonem 2024

Kontakt pro učitele

 

Tel.: +420 731 146 275

 

e- mail: zdenek@ckrobinson.cz

 

 

Školní akce má v Robinsonu na starosti kolega Zdeněk Tesařík. Rád vám připraví nabídku a podá potřebné informace.

 

 

 

Školy v přírodě s Robinsonem 2024

Kontakt pro rodiče

 

Tel.: +420 777 500 200

 

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci sluchátka se vám ozve Jitka. Ochotně zodpoví všechny dotazy k přihláškám, platbám, potvrzením, atd.

 

 

 

Těšíme se na setkání!

 

Kontaktujte nás

 

 


 

 

Hledáte tábor na léto? Podívejte se na naši nabídku.

 

UKAŽ LETNÍ TÁBORY PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Jitka Novotná

Jitka Novotná

777 500 200

Kontaktujte nás