RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násKontaktOn-line check-in

O nás > Volná místa > Praktikant

Praktikant

Zažij letní dobrodružství jako praktikant letního dětského tábora!

Koho hledáme?

Máš-li již ukončenou základní školu ba dokonce jsi už studentem střední, je ti víc jak 16 let (dobře, 16. narozeniny na táboře se taky počítají), nemůžeš se tábora zúčastnit jako dítě. Dokud Ti nebude 18 let, splňuješ základní podmínky praktikanta a my hledáme právě Tebe!

 

Čím nás zaujmeš?

Pokud k tomu ještě rád/a pracuješ s dětmi, nebojíš se jejich nápadů, nálad, průšvihů a pečujících rodičů, přivítáme Tě s otevřenou náručí do našeho mladého kolektivu.

Když ještě přidáš nějaké zkušenosti a praxi Tvého života (i když nejsou tolik podmínkou, jako výhodou), zvládneš v klidu a pohodě s trpělivostí, která ti bude víc než přítelem, připravit, vysvětlit a zorganizovat hry, sporty a jiné volnočasové aktivity? Znáš základy první pomoci? Už teď se ptáme, proč se o Tobě dozvídáme až nyní?

 

Praktikant

 

Čím nás překvapíš?

Práce praktikanta nemusí být vždy jen o péči „svých“ svěřenců. Jsme vždy velmi rádi, když se náš praktikant zapojí do celotáborového života mezi přátelský tým a vůbec nám nevadí, když budeš chtít spolupracovat na tvorbě nových programů, her či jiných aktivit.

 

Praktikant

 

Tvůj honorář!

Za tvoje 10denní nadšení a práci nabízíme odměnu ve výši 1.000,– Kč.

Co dělat v případě, že Ti budeme chybět? Neboj se nic, rádi Tě uvidíme i na dalších společných akcích.

 

Ozvi se nám!

Pokud nás nechceš nechat ve štychu a myslíš si, že hledáme právě Tebe, pošli nám svůj životopis i s fotkou a pár řádky o sobě na job@ckrobinson.cz. S těmi nejlepšími z nejlepších se dohodneme na termínu osobního pohovoru.

Těšíme se na Tebe!

 

Praktikant

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Dagmar Šendula

Dagmar Šendula

777 500 200

Kontaktujte nás