RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násVOLNÁ MÍSTAKontaktOn-line check-in

Letní tábory > FOTOGRAFICKÝ tábor > PŘIHLÁŠKA - 1. turnus

Přihláška Fotografický tábor 2024

Turnus pro pokročilé, 30.6.-9.7. 2024

 

 

 

Informace níže se týkají pouze prvního turnusu (termín 30.6.-9.7. 2024) určeného pro pokročilé fotografy. Začátečníci se mohou přihlásit bez omezení na druhý nebo třetí turnus zde.

 

 

Jak se přihlásit

 

Pro přihlášení, prosíme, aby váš potomek (sám nebo vaším prostřednictvím) poslal na e-mail foto@ckrobinson.cz následující:

  • Své jméno a věk
  • Cca 10–15 ukázkových fotografií, nejlépe z posledních let
  • Pár vět o sobě a o své motivaci k účasti na táboře. Jaké má zkušenosti s focením (samouk, fotokroužek, apod.), na jakou svou fotku je hrdý či jaká je jeho oblíbená, proč chce jet na tábor (co by se rád na naučil, vyzkoušel si, zažil).

 

Došlé e-maily posoudíme s lektorem Michalem Turkem, a zhruba do týdne dáme vědět.

 

Poznámka: Pokud vaše dítě/teenager zatím nefotí na zrcadlovku (nebo bezzrcadlovku), ale kvůli účasti na turnusu byste byli ochotni ji pořídit či půjčit, klidně pošlete fotografie pořízené například mobilním telefonem. Cit pro kompozici a talent bude zřejmý i z těchto fotek.

 

Nejste si jistí, zda jsou fotky vašeho dítěte dostačující? Ostych stranou, za pokus nic nedáte. Moc se těšíme na vaše fotografie.

 

Informace k turnusu pro pokročilé

 

Technika

Pro účast na táboře je nutná zrcadlovka či bezzrcadlovka. Uvítáme také, pokud si váš potomek bude moci vzít s sebou notebook/počítač s editačním softwarem. Není to nutná podmínka, na táboře jsou k dispozici erární PC, s vlastním vybavením je ale práce efektivnější.

 

Program turnusu

Základní náplň programu plánujeme upravit na míru přáním a skladbě účastníků. Možná se tedy na vaše děti ještě obrátíme s doplňujícími dotazy během jara, abychom se o nich dozvěděli více.

 

 

 


 

2. a 3. turnus pro začátečníky

 

Pokud vaše dítě s focením teprve začíná nebo si chce v létě jen vyzkoušet něco nového, rádi se s ním setkáme na druhím či třetím turnuse fotografického tábora.

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT – 2. a 3. turnus

 

 

 


 

Přihláška Fotografický tábor 2024

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 777 500 200

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Na druhém konci kouzelného sluchátka se vám ozve Jitka. Zodpoví všechny dotazy k táborům, vyřeší přihlášky, platby, potvrzení, dopravu, pojištění… Je to prostě náš i váš poklad. :-)

 

 

Kontaktujte nás

 

Těšíme se na setkání v létě!

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Jitka Novotná

Jitka Novotná

777 500 200

Kontaktujte nás