RobinsonLetní táboryPříměstské táboryLyžařské kurzyŠkoly v příroděO násVOLNÁ MÍSTAKontaktOn-line check-in

Letní tábory > Praktické informace > Platby, slevy, pojištění

Platby, slevy, pojištění

 

Objednávka a platba

 

Objednat tábor lze pomocí on-line přihlášky, kterou neleznete u každého z táborů. Obratem po odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací e-mail se zadanými údaji a pokyny k platbě.

 

Rezervace je platná 5 následujících pracovních dní. Pokud byste měli se splatností problém, zaklikněte v přihlášce platbu na splátky. Nebo zavolejte, určitě se nějak dohodneme.

 

Platbu můžete provést bankovním převodem nebo složenkou (typ A) na adresu:

Centrum Robinson z.ú.
Táborská 2022
25228 Černošice

Variabilní symbol a další náležitosti k platbě naleznete v potvrzovacím e-mailu.

 

Cena

 

Cena tábora zahrnuje ubytování a využití společenských místností a hřišť | stravování 5 x denně a dostatek pití po celý den | mzdy vedoucích a instruktorů | zdravotnický dozor | přípravu a produkci táborového programu | kompletní materiální a bezpečnostní vybavení pro hry a aktivity | odměny pro děti za hry a soutěže | dekorace, kostýmy a rekvizity pro tématickou hru | Tábor ON-LINE a fotky z tábora ke stažení | pohotovostní vozidlo po celou dobu tábora | skvělé zážitky :-)

 

Konkrétní cena je uvedena u jednotlivých táborů.

 

Slevy

Sleva za sourozence

 

Výše slevy se liší podle délky a ceny tábora. Konkrétní částky naleznete u jednotlivých táborů. Sleva se vám v přihlášce automaticky započte po vyplnění údajů o dětech.

 

Pokud jste již přihlásili sourozence na jiný tábor, zavolejte nám po dokončení objednávky a my vám slevu započítáme. Pokud hlásíte děti na různé tábory, započítává se ta sleva, která je nižší.

 

Množstevní sleva

 

Posíláte s námi děti na více táborů. Nebo na pobytový tábor a příměšťák? Zavolejte. Druhý a další tábor vám dáme levněji.

 

Úhrada ve splátkách

 

Tábor je možné uhradit i ve splátkách, stačí když tuto možnost zaškrtnete v přihlášce. Pro rezervaci místa stačí, když pošlete do 5 dnů zálohu 1000 Kč za každé přihlášené dítě. Výše a termín dalších splátek je na vás. Tábor je třeba kompletně uhradit nejpozději 60 dnů před začátkem pobytu.

 

Pojištění

Platby, slevy, pojištění

 

Ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA nabízíme cestovní pojištění. Zahrnuje pojištění odpovědnosti za neúmyslnou škodu na zdraví i majetku, pojištění úrazu a především pojištění storna v případě onemocnění dítěte, úrazu, nebo jiného vážného důvodu. Pokud vaše dítě z uvedených důvodů nemůže nastoupit na tábor, nebo ho nedokončí, pojišťovna vrací 80% z uhrazené ceny tábora, resp. z nevyčerpané částky.

 

Cena pojištění

Týdenní turnusy: 155,– Kč

Desetidenní turnusy: 195,– Kč

Čtrnáctidenní turnusy: 295,– Kč

 

Doporučujeme pojištění sjednat, stačí tuto možnost zaškrtnout během objednávky.

 

Limity pojištění a všeobecné pojistné podmínky

 

 

Benefit programy a zaměstnanecké šeky Platby, slevy, pojištění

Jsme partnery společnosti Benefit Plus, která zprostředkovává vybraným firmám zaměstnanecké benefity. Pokud je váš zaměstnavatel parterem Benefit plus, můžete tábor uhradit i prostřednictvím svých nasbíraných bodů. Pro více informací nám zavolejte nebo napište.

 

Příspěvky a jiné formy úhrady

 

Tábor může částečně nebo úplně zaplatit váš zaměstnavatel. Informujte se, zda není u vás možné využít některý ze zaměstnaneckých fondů.

 

Zeptejte se také na příspěvek ve své zdravotní pojišťovně. Některé mají programy na podporu zdravého rozvoje dětí a přispívají na zotavovací akce.

 

Co se bude dít po přihlášení dítěte na tábor?

 

Během května rozesíláme přihlášeným detailní informace k táboru, zdravotní formuláře a pokyny k dopravě. Zároveň jsme k dispozici na e-mailu nebo nám můžete zavolat, pokud si s něčím nebudete vědět rady.

 

 

 

 


 

Platby, slevy, pojištění

Ptejte se, volejte, pište!

 

 

Tel.: +420 777 500 200

e- mail: info@ckrobinson.cz

 

 

Nenašli jste zde všechny odpovědi na vaše otázky? Napište nám nebo zavolejte. Jitka vám ochotně zodpoví všechny dotazy.

 

 

Kontaktujte nás

 

 

 

Centrum Robinson
Telefon: +420 777 500 200 , E-mail: info@ckrobinson.cz
Nastavení cookies

INFOLINKA

Po-Pá 9.00-18.00

INFOLINKA - Jitka Novotná

Jitka Novotná

777 500 200

Kontaktujte nás